Καλώδια και θύματα

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Στις μικρές ηλικίες έχεις κυρίως μαλλιά...Στις μεγάλες μυαλά.
View attachment 175925
τα ξουριζεις βρε ; :p

καραφλες - αδυνατοι εχουν μειονεκτηματα στον ηχο....εικονα.
....θελουμε χοντρους και με μαλλια...

η καραφλα εχει ανακλαστικες ιδιοτητες ηχο-εικονα ....
....αρα θελουμε πανω σε αυτη διαχυση -αποροφηση με μαυρη επιστρωση για την βελτιωση εικονας
και αν εισαι αδυνατος σημαινει χαμηλη αποροφηση.....

......μην ξεφυγουμε σε rt :p

παμε .......:lolsign:

 

Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Θεωρώ ότι η κατάσταση είναι αρκετά ήρεμη εφόσον τέτοιες απόψεις φιλοξενούνται χωρίς ν'ανοίγει ρουθούνι...
Για κάνε το λιανά με απλά Ελληνικά παρακαλώ.
 

C

chrispo

Guest
..αυτό όντως αποτελεί ...έμμεση προσβολή. ( Bhutia...μην αρχίσεις τα ποιήματα πάλι..έχει δίκιο)
 

Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Με φώναξε κανείς;;; τέτοιος είμαι εγώ! ...εντάξει, δεν ανακάλυψα το φεγγάρι αλλά θα είχε ενδιαφέρον να ακούσεις ένα τέτοιο φτηνό σύστημα, θα ήταν διδακτικό, εγω μια φορά αυτά με τα πολύχρωμα καλώδια που κοροϊδεύω θα ήθελα να τ' ακούσω.... διδακτικό θα ήταν άσχετα από τ' αποτελέσματα...


Βασικά και μόνο που είναι πενταψήφιο το νούμερο (για δικάναλα πάντα) είναι για ...σχολιασμό.... ξέρεις τι παίρνεις με τα μισά χρήματα;;; αλλά οκ, ο καθένας όπως γουστάρει...
Δεν έχω πρόβλημα να ακούσω κανένα σύστημα και ο ιδιοκτήτης του να το χαίρεται από καρδίας και επειδή πολλοί από εμάς δεν γεννηθήκαμε από πλούσια αρχ......α, και η πορεία μας σε αυτό το χόμπι ξεκίνησε σταδιακά και μακρόχρονα και κάθε αναβάθμιση πονάει και μερικοί από εμάς μπορεί να κάνουμε θυσίες (όπως είπε και ένα άλλο μέλος ότι έκοψε μέχρι και τον καφέ) και έχουμε στερηθεί άλλα πράγματα, όπως λες και έχεις κατά κάποιο τρόπο δίκιο ότι από κάποιο σημείο και μετά οι ακουστές διάφορες σε σχέση με τα λεφτά είναι δυσανάλογες άλλα ακουστές βέβαια μπορείς να ζήσεις και χωρίς αυτές,
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
τα ξουριζεις βρε ; :p

καραφλες - αδυνατοι εχουν μειονεκτηματα στον ηχο....εικονα.
....θελουμε χοντρους και με μαλλια...

η καραφλα εχει ανακλαστικες ιδιοτητες ηχο-εικονα ....
....αρα θελουμε πανω σε αυτη διαχυση -αποροφηση με μαυρη επιστρωση για την βελτιωση εικονας
και αν εισαι αδυνατος σημαινει χαμηλη αποροφηση.....

......μην ξεφυγουμε σε rt :p

παμε .......:lolsign:

1597255129162.png

Για κάνε το λιανά με απλά Ελληνικά παρακαλώ.
Νόμος,Νομίζω,Νόμισμα.
1597255458582.png

..αυτό όντως αποτελεί ...έμμεση προσβολή. ( Bhutia...μην αρχίσεις τα ποιήματα πάλι..έχει δίκιο)
Δεν καταλαβαίνουμε πραγματικά τους άλλους με τα λόγια,αλλά με τη συμπεριφορά.
 




Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
Έχετε καταλάβει ότι είσαι απλά μια κομπανία η οποία καταπιέζει όλα τα υπόλοιπα μέλη με τακτικές εκφοβισμού και ειρωνίας κρυμμένοι πίσω από κάποια νούμερα κάνοντας τους επαγγελματίες ενώ είστε ερασιτέχνες δεν βλέπετε ότι έχετε απομακρύνει όλα τα μέλη που θέλουν να γράψουν την άποψη τους είτε σας αρέσει είτε όχι.
και όσα μέλη της αντίθετης άποψης έχουν παραμείνει με το που γράψουν ότι και να γράψουν και άσχετο του hi Fi κάποιος θα πεταχτεί από τους γνωστούς και συγκεκριμένους να πει την ............ μόνο και μόνο επειδή δεν είναι τις παρέας.
Εφόσων αισθάνεσαι έτσι, γιατί τότε δε γίνεσαι κι εσύ από τα μέλη που απομακρύνονται; Τί είναι αυτό που σου δίνει δύναμη να συνεχίζεις να συμμετέχεις;
 

Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Εφόσων αισθάνεσαι έτσι, γιατί τότε δε γίνεσαι κι εσύ από τα μέλη που απομακρύνονται; Τί είναι αυτό που σου δίνει δύναμη να συνεχίζεις να συμμετέχεις;
Επειδή ο σκοπός κάποιων είναι αυτός δηλαδή να απομακρύνονται τα μέλη οικειοθελώς,θα φύγω όταν θα θέλω, εκτός αν με φύγουν, επίσης θέλω να βλέπω κάποιους σαν εσένα να μιλάνε για audiophile με τόσο κολακευτικά σχόλια..
 

Μηνύματα
1.217
Reaction score
1.750
Για πολύ μεγάλη ακουστη διαφορά, χρειάζεται πολύ μεγάλη, ριζική αναθεώρηση.
Πάρε μια βαθιά ανάσα να ξαποστάσεις, χαρτί και μολύβι, και :
Κάνε Reset!
Μην τα λυπάσαι τα γ@μημεν@ Σμπρώχτα!!!
Ξεκαθάρισε όμως πρώτα, τις νέες σου αναφορές, τις κόκκινες γραμμές, για να μην έχεις πισωγύρισματα.
Οι περισσότεροι έχουμε εγκλωβιστει σε λάθος παραδοχές, κάνοντας μάταια τους ίδιους κύκλους γύρω από το γαϊτανάκι των προηγούμενων επιλογών μας, προσπαθώντας να καλύψουμε το ένα λάθος με ένα άλλο.
Δεν κακό.... Πες : μ@λ@κιστηκα τότε και θα'χω το νου μου να μη το ξανακανω
:neo:
Πάρε φόρα ψύχραιμα, ταπεινά, με χαμηλές προσδοκίες, και καλή διάθεση για πειραματισμους.
Θα έχεις αμέριστη βοήθεια από το avsite
:drinks:
Άιντε με το καλό σε περιμένουμε.
Να δούμε πραγματικές, ουσιώδεις βελτιώσεις.
Καλή δύναμη στις προσπάθειες σου.
:hi:
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
γιαντα θες να παρεις τα μηχανακια του τουρτα ?
καταλαβα καλα ?
αυτος μετα ηντα δα ν εχει ?
Oχι του Τουρτα μρε Ολδυ μου ο αντιχριστος 666 τα εχει τα μηχανηματα και ειπα αν δεν τα θελει
να μ τα δωκει εμενα τι να του κανει τους γλομπους ο πολυκαναλος σινεματζης
ειμαι διατεθειμενος να του δοκω και 400 αβγδ η ειναι πολλα; :drinks: :)
 



Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Για πολύ μεγάλη ακουστη διαφορά, χρειάζεται πολύ μεγάλη, ριζική αναθεώρηση.
Πάρε μια βαθιά ανάσα να ξαποστάσεις, χαρτί και μολύβι, και :
Κάνε Reset!
Μην τα λυπάσαι τα γ@μημεν@ Σμπρώχτα!!!
Ξεκαθάρισε όμως πρώτα, τις νέες σου αναφορές, τις κόκκινες γραμμές, για να μην έχεις πισωγύρισματα.
Οι περισσότεροι έχουμε εγκλωβιστει σε λάθος παραδοχές, κάνοντας μάταια τους ίδιους κύκλους γύρω από το γαϊτανάκι των προηγούμενων επιλογών μας, προσπαθώντας να καλύψουμε το ένα λάθος με ένα άλλο.
Δεν κακό.... Πες : μ@λ@κιστηκα τότε και θα'χω το νου μου να μη το ξανακανω
:neo:
Πάρε φόρα ψύχραιμα, ταπεινά, με χαμηλές προσδοκίες, και καλή διάθεση για πειραματισμους.
Θα έχεις αμέριστη βοήθεια από το avsite
:drinks:
Άιντε με το καλό σε περιμένουμε.
Να δούμε πραγματικές, ουσιώδεις βελτιώσεις.
Καλή δύναμη στις προσπάθειες σου.
:hi:
Εσύ μιλάς σαν avsite είναι η επίσημη γραμμή του φόρουμ γιατί δεν το διάβασα πουθενά και δευτερόν εσυ που είχες φτάσει σε προηγούμενες αγορές σου και τα πούλησες τα γαμημένα και μετά έκανες στροφή προς την άλλη κατεύθυνση.

Υ.Γ. Δεν έχεις κτυπήσει ποτέ πετυχημένη.
Να καταλάβαινα και τί θες πεις, καλά θα ήταν.
Εδώ καταλαβαίνεις τον bhutia και δεν καταλαβαίνεις εμένα κρίμα.
 


Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Oχι του Τουρτα μρε Ολδυ μου ο αντιχριστος 666 τα εχει τα μηχανηματα και ειπα αν δεν τα θελει
να μ τα δωκει εμενα τι να του κανει τους γλομπους ο πολυκαναλος σινεματζης
ειμαι διατεθειμενος να του δοκω και 400 αβγδ η ειναι πολλα; :drinks: :)
Α, ειπα κι εγω ...
να τσι παρεις τσι λαμπες του - να χαρει και το ετερον ντου ημισυ ,
400 αβουγδου ... ?
πολλα 'ναι
η τρεχουσα ισοτιμια ποια ειναι ρε παιδια - δε παρακολουθω και χρηματιστηριο ...

υ.γ.
σας αφηνω 'δα γιατι θωρω
💋
 




ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.153
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top