Καλώδια και θύματα




PeterMeni

DIY - "Επαγγελματίας"
Moderator
Μηνύματα
9.622
Reaction score
12.187
Θα πέσει ο Θεός Odin να σε κάψει που κοροϊδεύεις τα Nordost :D
Δεν κατάλαβες...
Καθόλου δεν κοροϊδεύω. Αφού βρίσκει, καλά κάνει η Nordost και η όποια άλλη εταιρία και πουλάει καλώδιο για ακουστικές συχνότητες σε τέτοιες τιμές.
Το θέμα στις μέρες μας είναι να κοιμάσαι χαλαρός τα βράδια.
 

ika

News
Μηνύματα
13.754
Reaction score
12.823
Είναι σαν τα dac του amir, $99 :biggrin:
Κόλπα μαρκετινγκ, να μην χτυπάει στο μάτι τριψήφιο νούμερο.
Λες και έχει διαφορά το 100$ με το 99$...

χρησιμοποιείται συχνά το κόλπο
152-0.499paris.jpg
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Για το πέος, δηλαδή!!
Εξαρτάται από το αν είσαι ο πόντος ή... Πόντιος. :roflmao:
Κόλπα μαρκετινγκ, να μην χτυπάει στο μάτι τριψήφιο νούμερο.
Λες και έχει διαφορά το 100$ με το 99$...

χρησιμοποιείται συχνά το κόλπο
View attachment 268644
Σε αναλογία όμως θα έπρεπε η τιμή των Odin να ήταν ... 19.999,99 ακατέβατα. :sneaky:
Δεν κατάλαβες...
Καθόλου δεν κοροϊδεύω. Αφού βρίσκει, καλά κάνει η Nordost και η όποια άλλη εταιρία και πουλάει καλώδιο για ακουστικές συχνότητες σε τέτοιες τιμές.
Το θέμα στις μέρες μας είναι να κοιμάσαι χαλαρός τα βράδια.
Με τέτοιο βαθμό πριαπισμού από 60 πόντους Odin πώς να κοιμάται ο χρήστης ΄΄χαλαρός΄΄ τα βράδια... :roflmao:
(η δε υπόγεια σημασία στο μήκος των 60 πόντων αντί για το τυπικό του 1 μέτρου είναι ότι ο χρήστης πρέπει να προμηθευτεί ασορτί ακόμα μεγαλύτερο μήκος σε καλώδια για τα ηχεία)
 




ika

News
Μηνύματα
13.754
Reaction score
12.823
.....
Σε αναλογία όμως θα έπρεπε η τιμή των Odin να ήταν ... 19.999,99 ακατέβατα. :sneaky:
....
Συνήθως τα τρικ τα κάνουν (όσοι τα κάνουν) εκεί που υπάρχει πληθώρα ζήτησης και προσφοράς.
Αυτός που θα δώσει 20000 για καβλώδιο, δεν τον νοιάζει αν έχει 19999 ή 20001.
Ομοίως, όποιος θα δώσει 100000 για αυτοκίνητο, δεν τον νοιάζει αν έχει 99999,99.
 
Last edited:

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Πάρε πάρε.

Παιζ καλά.

Βασικά πάρε και τα δύο, να διαλέξεις με τ'αυτί.
Αλλιώτικα περίμενε να πάρεις όταν βγει το τρίτο που έστω και αν δεν είναι μακρύτερο θα είναι ακριβότερο... ;a
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Τέτοια κοστολόγια θα εναρμονίζονται επαγωγικώς με διάφορα αξεσουάρ υποσχόμενα ... επιμήκυνση πέους. :lolsign:
Πόσταρα ένα που ήταν και ηχείο με bluetooth αλλά μου το έκοψε ο Ζιζικ και έφαγα και inappropriate behaviour. :(:D
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Πόσταρα ένα που ήταν και ηχείο με bluetooth αλλά μου το έκοψε ο Ζιζικ και έφαγα και inappropriate behaviour. :(:D
Έλα ρε...κρίμα... :(

Ανέβασέ το πάλι και στείλε ένα pm πριν, γιατί την προηγούμενη φορά με πρόλαβε ο @Zizik, τουλάχιστον τώρα να τον προλάβω εγώ. :roflmao:
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Έλα ρε...κρίμα... :(

Ανέβασέ το πάλι και στείλε ένα pm πριν, γιατί την προηγούμενη φορά με πρόλαβε ο @Zizik, τουλάχιστον τώρα να τον προλάβω εγώ. :roflmao:

¨Οχι βρε συ, καλά έκανε ο άνθρωπος εμένα δεν μου πήγε το μυαλό εκείνη τη στιγμή γιατί αυτό είχε πολύ πλάκα χα χα και λέω θα το ποστάρω στα παιδιά εδω να γελάσουν. Ακου να έχει ηχείο και μάλιστα με bluetooth και το διαφήμιζαν κιόλας. :D Τι άλλο θα βγάλουν.
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
@Bhutia ο @kanakiani αρρώστησε, δεν είναι καλά, πουλάει Kondo. :D

Τι του έχεις κάνει ; Να τα αποτελέσματα, μπούρου μπούρου τον επηρρέασες. :D
Αναρωτιόμουν πότε επιτέλους θα εκδηλωνόταν η επίδραση του καρφιτσωμένου στα σημεία των αυτιών ομοιώματος... :sneaky:
 




Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
νιρβάνα
Νιρβάνα ; τώρα είναι που είμαι σίγουρος ότι είναι δάκτυλος Bhutia. 😍

Έχε χάρη που δεν θέλω να χαλάσω την αγγελία για κάποιον που δεν ξέρει τα τρελά μας και επίσης δεν ξέρω εαν επιτρέπεται ποστάρισμα στις αγγελίες χα χα , αλλιώς θα σου έλεγα εγώ τι πείραγμα θα σου έκανα. :D

Πείραγμα 1ο : "Αγαπητέ , καλημέρα σας, θα σας ενδιέφερε ανταλλαγή με ακριβότερα Crystal Cable ; Streamer απο ότι διάβασα έχετε ήδη".

Πείραγμα 2ο : "Αγαπητέ καλημέρα σας, θα σας πείραζε να έβαζα την αγγελία σας, ως υπογραφή στο προφίλ μου ; "

:D :D

Αλήθεια πόσο κάνανε αυτά καινούργια ;
 
Last edited:


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.274
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top