Καταγγελία pswnia.gr +

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.057
χθες γύρισα 11 στο σπίτι και δεν είχα κουράγιο ούτε να πιω νερό..πόσο να γράψω
ακούστε λοιπόν τι έπαθα προς ενημέρωση και προσοχή

την Πέμπτη έκανα παραγγελία ένα android box για ένα μαγαζί που ήθελε να συνδέσει μια dome camera στο προβόλι για σήμερα το βράδυ(το ξέρω τελευταία στιγμή με πήρε ο άνθρωπος..θα μου πείτε)

πήρα λοιπόν τηλ αρκετά μαγαζιά αλλά δεν το σήκωναν οπότε κατέληξα στο pswnia.gr το οποίο είχε και καλές κριτικές τρομάρα τους :devilish:

η παραγγελία έγινε τηλεφωνικά για να σιγουρευτώ για διαθεσιμότητα και ότι σίγουρα θα το είχα στην χειρότερη το Σάββατο για να πάω να κάνω την εγκατάσταση

η πωλήτρια με διαβεβαίωσε ότι θα το έχω Σάββατο πρωί αν όχι Παρασκευή(την έβαλα μάλιστα να πάρει τηλ και την κούριερ γιατί καταλαβαίνω το ζόρι των εορτών μήπως είχαν θέμα στα δρομολόγια)
+της είχα εξηγήσει ότι επείγει και ότι αν δεν ήταν σίγουρη για την άφιξη να κοιτάξω αλλού
μου είπε όχι..και όλα μια χαρά..και μην ανησυχείτε..συνήθως την άλλη μέρα το έχετε...αλλά σας βάζω Σάββατο για σίγουρα:mad:

χθες λοιπόν κατά τις 11+ και ενώ είχα ενημερώσει τον πελάτη μου ότι θα πάω το απόγευμα να κάνω την εγκατάσταση σε ώρα που δεν έχει κόσμο, παίρνω τηλ την κούριερ (με ξέρουν) για να τους πω να τσακιστεί ο ντιλιβεράς(γνωστός) γιατί θα του κάψω το παπί και την κοτσίδα:D...

μου λένε χαρωπά χαρωπά ότι δεν έχω κάτι το όνομά μου..ούτε στη διεύθυνσή μου:o>:(


κλείνω και παίρνω τηλ τα psvnia για να δω τι γίνεται

μιλάω με ένα παλικάρι..ενώ άκουγα από μέσα την πωλήτρια να μιλάει με κάποιον άλλο πελάτη για μη άφιξη παραγγελίας:cautious:
του δίνω ονοματεπώνυμο που κόπηκε το τιμολόγιο..και περιμένω κάνα 10λεπτο
του λέω να σου δώκω ΑΦΜ και τηλ να το βρεις?
όχι μου λέει δεν βρίσκει έτσι το σύστημα:oo_O
αρχίζω να ψηλιάζομαι ότι κάτι δεν πάει καλά
μετά από ένα τέταρτο μου ζητάει τράκιν νάμπερ
του λέω δεν μου ήρθε τίποτα στο μέιλ...που σας έδωσα
μου λέει περιμένετε
κάθομαι κανένα 10λεπτο και τον ξαναρωτάω αν κόπηκε το τιμολόγιο
μου λέει ότι το ψάχνει(2 ημερών τιμολόγιο και δεν μπορεί να το βρει? λέω εγώ μέσα μου)
ταυτόχρονα συνέχιζα να ακούω από μέσα την πωλήτρια να δικαιολογείται σε πελάτη
κάποια στιγμή ακούω το παλικάρι να την φωνάζει στο τηλέφωνο και να της λέει ζήτημα ζωής και θανάτου!
ΩΧ λέω...κάνε φάση

με συνδέει με την πωλήτρια...με θυμόταν...
και ξεκινάμε ξανά ντεζαβού την αναζήτηση του τιμολογίου..
περιμέντε μου λέει...περιμένω της λέω
μετά από κανένα 10λεπτο μου λέει ότι έχει φύγει από αυτούς
λέω πως είναι δυνατόν...στην κούριερ δεν έχουν τίποτα

αποκλείεται μου λέει με ύφος>:((και ξεκινάει η κοροιδία)
ωραία της λέω...ποιο είναι το τράκιν νάμμπερ
δώστε μου 5 λεπτά μου λέει και θα σας πάρω..
όχι της λέω...θα περιμένω
οκ μισό λεπτό...μετά από 5 λεπτά μου το λέει..
της λέω θέλω να μου το στείλετε σε μήνυμα...χαιρετιόμαστε και το κλείνω
μου το στέλνει μετά από 8 λεπτά
το γράφω στο σάιτ της κούριερ και βλέπω ότι δεν αντιστοιχεί πουθενά>:(>:(
παίρνω ξανά τηλ την κούριερ και τους δίνω το νάμμπερ
δεν υπάρχει αυτό το νούμερο μου λέει:mad::mad::mad:

έχει πάει με τα λίγα με τα πολλά 1 παρά και αρχίζω να τα παίρνω..
ξαναπαίρνω τηλ τα pswnia και μιλούσε..πήρα 5-6 φορές ακόμα και τελικά πιάνω γραμμή με την πωλήτρια
της εξηγώ όμορφα(ακόμα) την κατάσταση και ρωτάω μήπως έγινε λάθος στο νούμερο που μου έδωσε
όχι μου λέει..αποκλείεται...αυτό είναι
τότε γιατί δεν το βλέπουν αυτοί ρωτάω>:(
δεν ξέρω μου απαντάει περιμένετε 10 λεπτάκια να πάρω τηλ την κούριερ και θα ξαναεπικοινωνήσω μαζί σας

άντε καλά της λέω


από εκείνη τη στιγμή και μετά παιδιά (01:00) το τηλέφωνο ή θα μιλούσε ή δεν θα μου το σήκωναν...χτυπούσε και καπάκι που ξανα έπαιρνα μιλούσε
αυτό συνεχίστηκε για 34 λεπτά
*όπου ξαφνικά χτυπάει το κινητό μου(θα επανέλθω σε αυτό το τηλ...βάζω αστεράκι...)
συνέχιζα να τους παίρνω τηλ μέχρι να πάει 2...μετά θυμήθηκα ότι είχα πάρει ένα boxάκι στον πεθερό μου και ηρέμησα8-)
αλλά τους γ@μ0σταύρισα και σε μειλ και σε μήνυμα

σκέτη κοροιδία το κατάστημα...και αντί να μιλήσουν ειλικρινά και να παραδεχτούν το λάθος τους...με καθυστέρησαν 3 ώρες στο τηλέφωνο(ενώ θα μπορούσα να αμοληθώ να ψάχνω στην πόλη) με αγωνία και παπατζιλίκια ότι τάχα φταίει η κούριερ
Απαράδεκτοι και τους φτύνω !


* στις 1.34 ακριβώς...λαμβάνω κλίση από ένα άγνωστο νούμερο στο κινητό..
στην απέναντι γραμμή ήταν ένας μπασάτος φλώρος :fuckyou:που μου το έπαιζε τσαμπουκάς...και με ρωτούσε αν είμαι στο μαγαζί και ότι θα έρθει να με βρει για να μου κλ@σει :p:roflmao:κλπ κλπ

ήμουν που ήμουν συγχυσμένος από τα pswnia.... είχα να αναρωτιέμαι και ποιο μαλ@κα είναι :p:D

δεν ασχολούμαι και πολύ γιατί δεν καταλάβαινα και πολλά...ήταν μπουκωμένο μαλ@κα από κανα κεφτέ και του το κλείνω

μετά από 1 λεπτό ξανά το ίδιο τηλ...
το σηκώνω
και ακούγεται ξανά η ίδια φλώρικη :fuckyou:μπασάτη φωνή να μου απευθύνεται με το νταχάρη

οπότε:

στο σημείο αυτό καταγγέλλω και τον Αβγδ + M που μπούκαραν και κατσικώθηκαν στο σπίτι της ψυχουλίτσας Spock(με κάτι τον απειλούσαν από όσο διέκρινα γιατί συμμετείχε μονολεκτικά και τον διέκοπταν επιθετικά μόλις πήγαινε να πει κάτι παραπάνω) κρατώντας τον όμηρο και υποχρεώνοντάς τον να τους φιλέψει με ένα σορό μεζεκλίκια

ΠΡΟΣΟΧΗ!! ΠΡΟΣΟΧΗ!!

Πλέον κάνουν εξορμήσεις και σε σπίτια σαν Αλβανικά ασκέρια και τρομοκρατούν τα μέλη για τσίπουρο και μπύρες!!

Δεν θα πρέπει να νιώθει κανένας ασφαλής από τούδε και στο εξής

μετά τη 12άτη μεσημβρινήν να συνιστώ να κατεβάζετε ΟΛΟΙ ρολά βιτρίνας,στόρια,παντζούρια,σύρτες γενικούς(για να μην γράφουν τα ρολόγια της ΔΕΗ...γιατί τα κοιτάνε)
και να μη σηκώνετε τα τηλέφωνα σε κανέναν...ενώ στο άβαταρ απενεργοποιείστε το λαμπάκι του ονλάιν!
όσοι μπορείτε αλλάξτε και σπίτια γιατί σίγουρα έχουν μαρκαριστεί !



η τρομοκρατία και η καλικαντζαροποίηση της οικογενειακής μας γαλήνης δεν θα περάσει!!:p:roflmao::roflmao::roflmao:

Υ.Γ. Να 'στε καλά παιδιά...λίγο με χαλαρώσατε εκείνη τη στιγμή...:thumbsup:μακάρι να ήμουν πιο χαλαρός να κορόιδευαμε πιο πολύ τον super και την μοίρα του Spock:p:party:
 
Last edited:



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.057
Επειδή σε πήρα απ' το δικό μου τηλέφωνο,

στείλε μου 1,5€ για τις μονάδες

ή ένα μπουκάλι τσίπουρο για το επόμενο Σάββατο!
το θέλεις παγωμένο?:whistling:
https://www.pswnia.gr/hobby/camping/oem-forito-plastiko-psygeio-13l-ps8944

στείλε μου iban για σίγουρα...σε βλέπω να ψάχνεις σαν ξελιγωμένος τις κούριερ για να πιεις..:lol: :roflmao:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.057
Davarich :newrussian:,,, τους τσακισα :smg:,,, με τους ύμνους του Κόκκινου στρατού :vinsent:
[DOUBLEPOST=1514724381][/DOUBLEPOST]Δεν λέω,,, ακούσαμε και λίγο ramms+Einstein :whistling:
και δεν σου ήρθε ακόμα το παλιοκομμούνι (haris1308) να σου ψάλλει σοβιετικά κάλαντα?:tongue::roflmao::lol:
 







ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.177
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top