Καταστήματα πώλησης BS και HD DVD τίτλων στήν Ελλάδα.

bou

Μηνύματα
142
Reaction score
0
Δέν έχω εντοπίσει ακόμα κανένα κατάστημα το οποίο και να πουλάει τίτλους BD και Hd dvd. Θα μπορούσε να γίνει μία λίστα αναφοράς αυτών και ίσως και ποιούς τίτλους έχει φέρει το κάθε ένα, για όσο διάστημα δέν γίνει κατακλισμός στα ράφια. Έχω την εντύπωση ότι έχει φέρει η fnac αλλά δέν το έχω δεί με τα μάτια μου.
Υ.Γ. άν μπορεί ο sysadm να διορθώσει τον τίτλο, BS -> BD!
 

Μηνύματα
298
Reaction score
0
Δέν έχω εντοπίσει ακόμα κανένα κατάστημα το οποίο και να πουλάει τίτλους BD και Hd dvd. Θα μπορούσε να γίνει μία λίστα αναφοράς αυτών και ίσως και ποιούς τίτλους έχει φέρει το κάθε ένα, για όσο διάστημα δέν γίνει κατακλισμός στα ράφια. Έχω την εντύπωση ότι έχει φέρει η fnac αλλά δέν το έχω δεί με τα μάτια μου.
Υ.Γ. άν μπορεί ο sysadm να διορθώσει τον τίτλο, BS -> BD!
Απέναντι από το πανεπιστήμειο επί της Πατησίων είναι ένα μικρό δισκοπωλείο και έχει πολλά και BD και HD-DVD.. Eπίσης το PMW στην ομόνοια εχει πολλά BD.:smoking:
 

bou

Μηνύματα
142
Reaction score
0
Απάντηση: Καταστήματα πώλησης BS και HD DVD τίτλων στήν Ελλάδα.

Το ΕΜΠ ή την ΑΣΟΕ?
Μεταξύ Μάρνη και Στουρνάρη λές?
 

Μηνύματα
3.143
Reaction score
0
Re: Απάντηση: Καταστήματα πώλησης BS και HD DVD τίτλων στήν Ελλάδα.

Το ΕΜΠ ή την ΑΣΟΕ?
Μεταξύ Μάρνη και Στουρνάρη λές?
Το πολυτεχνείο.
 

Μηνύματα
1
Reaction score
0
Δέν έχω εντοπίσει ακόμα κανένα κατάστημα το οποίο και να πουλάει τίτλους BD και Hd dvd. Θα μπορούσε να γίνει μία λίστα αναφοράς αυτών και ίσως και ποιούς τίτλους έχει φέρει το κάθε ένα, για όσο διάστημα δέν γίνει κατακλισμός στα ράφια. Έχω την εντύπωση ότι έχει φέρει η fnac αλλά δέν το έχω δεί με τα μάτια μου.
Υ.Γ. άν μπορεί ο sysadm να διορθώσει τον τίτλο, BS -> BD!

www.videosun.gr (3 καταστήματα...και έχει αρκετούς - κάποιοι χωρίς ελληνικούς υπότιτλους, κάποιοι με...)
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.616
Μηνύματα
2.868.187
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top