Κι Ομως Η Τηλεοραση Μας Δεν Εχει Μονο Σκουπιδια

Μηνύματα
15.096
Reaction score
20.927
Αναφερομαι σε εκπομπες που οχι απλως βλεπονται αλλα σε κρατανε και μεσα.
πχ Κοιτα τι εκανες.
μιλαμε για εκπομπαρα. αποτελει σοβαρο λογο να μεινεις μεσα το σαββατο το βραδυ μεχρι να τελειωσει.
Πως μαζευει τοσο κοσμο η σεμινα διγενη ειναι κατι το αξιοθαυμαστο. σε καθε εκπομπη μαζευονται καμια 15αρια διαφορετικα ατομα που ,αλλο που δε θελουν, τραγουνε πινουνε γλεντανε.
ακουγεται σαν να ειναι ενα reality show η σαν εορταστικο προγραμμα πρωτοχρονιας,πλην ομως καμια σχεση.
οσο δεν αντεχω να βλεπω εορταστικες εκπομπες που θεωρητικα κανουν το ιδιο πραγμα, αλλο τοσο με ευχαριστει αυτη η εκπομπη.
 

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Πραγματι....
Και αυτος ειναι ο λογος που υπαρχουν φετος και 2 αντιγραφες της...

Επισης το ''Ταξιδευοντας'' και το ''Εικονες'' ειναι καταπληκτικες εκπομπες...

Ή καλυτερα ΑΝΤΙ-Πληκτικες?
 

Μηνύματα
15.096
Reaction score
20.927
καλα ο τυπος στις εικονες που εχει ταξιδεψει ρε παιδια?
μηπως τα εχει γυρισει ολα?
 


Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
301
Υπάρχουν κάποιες λίγες οάσεις στην ελληνική τηλεόραση αλλά δυστυχώς είναι η μειοψηφία. Το καλό είναι ότι ακόμα δεν φτάσαμε στα χάλια π.χ. της Ιαπωνίας ή των ΗΠΑ με ελεεινά σκουπίδια 24 ώρες το 24ωρο...
 

Μηνύματα
15.096
Reaction score
20.927
μεσα και για τον μαμαλακη! ειναι τρομερος.
προσθετω και ενα traction να βρισκεται. καλα δεν κανω?
 



Μηνύματα
5.784
Reaction score
14
και για εμένα η εκπομπη του Σταθάκη ήταν η μακράν καλύτερη στον Ελληνικό χώρο.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.740
Ο ΠΑΝ ΚΡΟΚΟΣ καθεται μεσα και βλεπει Σεμινα !Ρε συ τι εναι αυτα δηλαδη σε καμια δεκαετια θα ακους το θεατρο της Δευτερας απο ultra hi-end tuner.Eκτος κι αν ερωτας ειναι η αιτια η μηπως η συνεχεια του δηλ. παντοφλα!!!
 


Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.740
Σπυρο καλημερα .Εγω θιγω εαν τοσο σοβαρο κιονωνικο θεμα κι εσυ μου λες για τον Σταθακη?Αν ολοι οι Κροκοι καθονται μεσα πως θα κονομησουν τα club να πουλησω κι εγω κανενα ηχειακι? ε πως?
 


Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
301
Κι Ομως Η Τηλεοραση Μας Δεν Εχει Μονο Σκουπιδια
έχει και σκουπιδιάρηδες (τους δημοσιογράφους και τις διάφορες TV personalities)

ΥΓ Νίκο για την περίπτωση πυ αναφέρεις το μόνο που μπορώ να πώ είναι ότι όπως έστρωσε ο καθένας ας κοιμηθεί!!!
 

Μηνύματα
1.895
Reaction score
786
Πολυ καλη θεωρω την εκπομπη "Μικροφιλμ" της κρατικης, που μια γραφικη κυράτσα παρουσιαζει παλιες αλλα και νεοτερες Ελληνικες ταινιες μικρου μηκους. Καποιες απο αυτες ειναι πραγματικα διαμαντακια!

Δυστυχως πριν αρχισει η καθε μικρου μηκους, αυτη η καραβαμμένη και ντυμενη με "την Αρτα και τα Γιαννενα" κρατικοδιαιτη θειτσα κανει "προλογο" που μπορει να σε ξενερωσει στο δευτερολεπτο. Επισης καθε φορα ψαχνω να βρω τις ωρες και μερες προβολης της εκπομπης, μια που φαινεται οτι την τοποθετουν οπου υπάρχει κενο στο προγραμμα, ενω εχει αλλαξει δυο φορες καναλι, απο την ΕΤ1 στην ΝΕΤ και τουμπαλιν.
 

Μηνύματα
3.060
Reaction score
632
Υπάρχουν καλές εκπομπές μόνο στα κρατικά κανάλια.
Τα ντοκυμαντέρ του History Channel , "οι μουσικοί του κόσμου"(θα ξαναρχίσει να προβάλλεται), το "ταξιδεύοντας" και κάποιες άλλες στο ΕΤ3.

Όλα τα άλλα είναι για τα μπάζα.
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Τα κρατικά έχουν κάτι ντοκυμαντέρ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ, αλλά συνήθως τα βάζουν πολύ αργά την νύχτα (μιλάμε για 3-4 τα ξημερώματα.........)

Έχω πετύχει αρκετά από αυτά και είναι όλα άπαιχτα!



Η εκπομπή του Σταθάκη ήταν πάρα πολύ καλή, και θεωρώ και το TRACTION επίσης πάρα πολύ καλή (κυρίως γιατί έχει πιο ανάλαφρο στυλ, και απευθύνεται σε περισσότερο κόσμο)

Καλά.....ο τύπος στις "εικόνες" είναι τρομερός (και πολύ τυχερός....Κάνει τα ταξίδια του σε όλο τον κόσμο και πληρώνεται και από πάνω!!!)
 

Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
301
Μια τέτοια δουλεία ψάχνω κι εγω...
Να ταξιδεύω και να πληρώνομαι...

(και αν είναι δυνατόν να ακούω και κάνα τραγουδάκι στο ενδιάμεσο...)
 

Μηνύματα
195
Reaction score
32
Απο τις ελληνικες "Ρεπορταζ χωρις συνορα" του Κουλογλου. Ισως η μονη που μπορει να συγκριθει με ξενες παραγωγες. Παιζει αυτη την ωρα.
 

Μηνύματα
15.096
Reaction score
20.927
και τιο ηχεια να πουλησεις ρε ?
Martin, που ειναι και τσαμπα?
στα διαλα!
δεν ξαναμιλαω, μου βγαλατε ονομα.
αλλα θα δειτε ρε
σημερα θα πατησω ποδι.
στα διαλα, τι μου θυμησατε τωρα
στα διαλα τα πηρα τωρα.
(με δυο audison VRX 4.300ex θα ηρεμησω)
στα διαλα 1800€ ο ενας.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.652
Μηνύματα
2.870.863
Members
37.928
Νεότερο μέλος
Spirand
Top