Κλήρωση για δωράκι USB DAC ARCAM rPAC

AriPetro

Ears of Gold
Μηνύματα
938
Reaction score
1.632
Λοιπόν, επειδή ακόμα βλεπω νέους και νέες να κατεβάζουν free mp3 σε 96-128kbps (κάκιστης ποιότητας) και να τα ακουν απο "boom box" ακουστικά, πρέπει σιγά σιγά εμεις ως μεγαλύτεροι που συμμετέχουμε σε αυτό το forum να δείξουμε σε αυτά τα παιδιά οτι υπάρχει πιο ποιοτική αναπαραγωγή μουσικής. Μια συνδρομή στο Spotify (6,99ευρώ) και ένα usb dacάκι είναι ότι χρειάζεται.

Στα πλαίσια λοιπόν αύτης της σκέψης μου, θα δωρίσω ένα Arcam rPac usb Dac.
http://www.arcam.co.uk/products,rSeries,USB-DACs,rPAC.htm
Αυτό λοιπόν συνδέεται με usb καλώδιο σε οποιοδήποτε υπολογιστή και μπορεί να δώσει είτε line level έξοδο απο ένα ζευγάρι rca στην πίσω πλευρά του ωστε να το συνδέσει όποιος θέλει σε κάποιο στερεοφωνικό σύστημα, είτε variable level έξοδο ακουστικών στην μπροστινή του πλευρά.

Μέχρι το βράδυ της άλλη Παρασκευής λοιπόν μπορείτε να συμμετέχετε στην κλήρωση που θα γίνει για αυτό το dac.

Για να συμμετέχετε στην κλήρωση υπάρχουν κάποιες προυποθέσεις που έχουν τεθεί κατα καιρούς απο την ομάδα επιμέλειας του AvSite.
Εδώ αν έχει την καλοσύνη ο Μιχάλης Μελίδης, ή όποιος άλλος moderator μπορεί, ας αναφέρει τις προυποθέσεις.
Την κλήρωση θα την κάνει ο Mitsy.

Εγώ απο την πλευρά μου εύχομαι το dacάκι αυτό να καταλήξει σε νέο ανθρωπο...(κατα προτίμηση ΜΗ έχοντα).
Καλή τύχη.


ARCAM_rPAC.jpg


images.jpeg
 
















Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.425
Reaction score
74.797
Συγχαρητήρια Άρη μου για την υπέροχη προσφορά σου, θέλω να συμμετάσχω.

Παιδί είμαι, ντακ δεν έχω, κάνω και την κλήρωση. Λέτε να κερδίσω; :D















Εκτός φυσικά. :)
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Εγω θα ηθελα να συμμετασχω αν δεν υπάρχει προβλημα.
Συγχαρητήρια για αλλη μια εξαιρετική χειρονομια απο την πλευρά σου.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.692
Μηνύματα
2.870.076
Members
37.944
Νεότερο μέλος
thodorisls
Top