Κοκκινο-Μάρκου-Σανσουο-Σαν-Μπάσσο-Μάζωξη...άντε μη ....







Μηνύματα
27.277
Reaction score
25.295
Απάντηση: Κοκκινο-Μάρκου-Σανσουο-Σαν-Μπάσσο-Μάζωξη...άντε μη ....

Μαζί με τα σαγώνια έπεσε και πολύ γέλιο.
Πολλή μουσική , αρκετά ντιμπιά, κάμποσα βατς , κρασίά ρακές, κόκα κόλες , μπιφτέκια , τζατζίκι θανατηφόρο παραγγελιά στην άννα , ντουμάνι που σε συνδυασμό με την υγρασία έκανε την ατμόσφαιρα λίγο περίεργη , και πολύ κέφι .
Πλάκα είχαμε.


Κάποια στιγμή μου λέει η άννα , καλά πως γίνεται και ακούγεται πιο πολύ ο σωτήρης ακόμα και απο την μουσική?
Τι έγινε χάλασε ο ενισχυτής?


Αυτό το παληκάρι δεν έχει volume, και δεν έχει και off switch.Παίζει μόνιμα τσίτα τα γκάζια. Εβαζε τζιτερ στο σήμα γμτ.


Κάποιοι άλλοι κάτι έγραφαν απο σκληρούς σε άλλους σκληρούς.
 

Μηνύματα
3.469
Reaction score
150
Re: Απάντηση: Κοκκινο-Μάρκου-Σανσουο-Σαν-Μπάσσο-Μάζωξη...άντε μη ....

Γιάννη? Πόσο πολύ θέλεις να ΜΗΝ είσαι ο μεγαλύτερος ντουντούκας? Απλά εγώ μιλάω λίγο περισσότερο αλλά εσύ δυνατότερα. Επί της ευκαιρίας ακόμα έχω στ'αυτιά μου τον κροταλισμό του σκόρδου in abundance στο τζατζίκι. Πως λέμε να σου καθαρίσω ένα μηλαράκι? Ε να σου καθαρίσω ένα σκορδάκι.....Δεν έμεινε καθόλου βέβαια!

Για το σύστημα ε οκ, high end καταστάσεις, εγώ για την παρέα πήγα και τα μπιφτέκια αλλά άκουσα και τον Sansui ο οποίος ΕΧΕΙ μπάσα και όλα αυτά που λένε παραπάνω. Θα είχε ενδιαφέρον μια σύγκριση με ncore. χεχεχεχε...
 

Y

Yiannis_B

Guest
Απάντηση: Κοκκινο-Μάρκου-Σανσουο-Σαν-Μπάσσο-Μάζωξη...άντε μη ....

Ο Γιαννακης, ανεκαθεν ειχε μπασο. Αφου δεν εχει μπασοπαγιδες...να το συλλαμβανουν και να του ζητουν τα ρεστα...

Λευτερια στους συναγωνιστες κατα της χαλιναγωγησης του μπασου, ζουμε εποχες back to the roots! :roflmao:





Λευτερια και στους τρακοσους του Λεωνιδα.
 



Μηνύματα
4.004
Reaction score
3.844
Απάντηση: Κοκκινο-Μάρκου-Σανσουο-Σαν-Μπάσσο-Μάζωξη...άντε μη ....





 



Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: Κοκκινο-Μάρκου-Σανσουο-Σαν-Μπάσσο-Μάζωξη...άντε μη ....

Γιάννη (και στην γυναίκα σου) σε ευχαριστώ για την υπέροχη βραδιά... με υπέροχους φίλους*, από χθες μέχρι σήμερα δεν έχω σταματήσει να πίνω... το μεσημέρι είχαμε μίτινγκ με Βλάση (ασυμπάθιστος :whistling:) και Δολοφονάκη (αγαπημένος :thumbsdown:) και μετά στο σπίτι μου συνέχεια με Παντελή.... Βλάση.... και άλλοι.... με μπύρες... ουίσκι... κλπ.



*γιαυτό αυτό το φόρουμ κάνει την διαφορά, θα το αναλύσω άλλη φορά, βαριέμαι τώρα! :cool:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: Κοκκινο-Μάρκου-Σανσουο-Σαν-Μπάσσο-Μάζωξη...άντε μη ....

Μια απορία έχω μόνο... αυτός που τράβαγε φωτογραφίες... πάρκινσον είχε...:biggrin:
 


Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: Κοκκινο-Μάρκου-Σανσουο-Σαν-Μπάσσο-Μάζωξη...άντε μη ....

Μην σας ξεγελάει η “εμφανής” αποκριάτικη αμφίεση του Σταμάτη.... όλοι ήμασταν "ντυμένοι" χθες... χαλιεντάδες...:whistling: :roflmao:
 

Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
Απάντηση: Κοκκινο-Μάρκου-Σανσουο-Σαν-Μπάσσο-Μάζωξη...άντε μη ....

Ενα μεγαλο ευχαριστω και απο μενα στον Γιαννη και στην Αννα , αλλα και στα υπολοιπα παιδια της παρεας, για την ανοχη τους την ωρα που μπορεσα να παρεβρεθω [12.00 παρα κατι] .
Περισσοτερα δεν μπορω να πω , για το νεο μηχανημα του Γιαννη, γιατι εδωσα εμφαση μονο στα μελη της ομορφης παρεας.
Γιαννακο, θα ερθω για μια πριβε ακροαση και θα σου πω !!!
 

Μηνύματα
27.277
Reaction score
25.295
Απάντηση: Κοκκινο-Μάρκου-Σανσουο-Σαν-Μπάσσο-Μάζωξη...άντε μη ....

Σ ευχαριστώ Billako, όπως και όλους τους υπόλοιπους.


Αλήθεια οι φωτό του αδερφοξάδερφου γιατί βγήκαν κουνημένες?

Ρε geomiat πάρκινσον έχεις? η έπαθες τέτοια πλάκα με τον 2301 , που δεν σου έμεινε ούτε τόση δα σταθερότητα στο χέρι?
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.650
Μηνύματα
2.868.933
Members
37.941
Νεότερο μέλος
timurakhmetov
Top