Κοπή πίτας 2017





daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.878
Reaction score
77.480
Ας είμαστε όλοι κάπως διακριτικοί. :redface::redface::redface:
μονο αυτο κάνουμε από χθες.......:smile:
Όχι παιδιά πρέπει να σταματήσει επιτέλους αυτό..
ενήλικας είναι έως πότε θα τον καλύπτετε..πρέπει να αναλάβει επιτέλους τις ευθύνες των πράξεών του...
έως πότε θα τον δανείζουν οι Ευρωπαίοι με τέτοια καμώματα :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
[DOUBLEPOST=1486893905][/DOUBLEPOST]
Απο @stampol:

View attachment 70138


Μια φιλική μεσημεριανή συνεύρεση.
Άχ βρε καημένε Δημήτρη...από την αρχή σου είχαν ρίξει το χάπι του βιασμού...:roflmao::roflmao:
 















Mufasa

Top teaser
Μηνύματα
673
Reaction score
2.149
ΣΙΚΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!

Oh wait, εγώ κέρδισα!

Μπράβο στη διαχείριση του φόρουμ για τη διάφανη και δίκαιη διαδικασία. Συγχαρητήρια στην ντίβα που έκοψε την πίτα, μόλις της δόθηκε ο ρόλος κατέστη σαφές ότι είναι γεννημένη για τέτοια, παρουσιάσεις και να είναι το επίκεντρο του φακού! Ο Τριανταφυλλένιος τράβηξε αρκετό footage για να φτιάξουμε μία ταινία μικρού μήκους.

Δύο σημειώσεις:

Ο Dec στο πρώτο μισό της συνάντησης είχε ένα ύφος σαν αυτό:

internet.jpg



O Rose.Athens μου έδωσε αρκετά στοιχεία για να γράψω τη βιογραφία του. Κατάλαβα κάποια πράγματα. Με αυτά που έχει ζήσει και έχει κάνει, δεν μου προξενεί πια απορία το πώς είναι τόσο ήρεμος και δεν τον αγγίζει τίποτα.

Ευχάριστη έκπληξη ότι ξαναείδαμε την καθηγήτρια. Το να έρθει μία φορά είναι σύμπτωση, η δεύτερη είναι επιλογή.

Ο melina ήταν πάντα τόσο τσαχπίνης;


Πάντα τέτοια!

Y.Γ. Ι) Πρώτη φορά στη ζωή μου πετυχαίνω το φλουρί!
Υ.Γ. ΙΙ) Φεύγοντας... δεν πίστευα ότι θα έφτανα σπίτι. O spylab πήρε λίγο κατάκαρδα το θέμα με το φλουρί και παρατήρησα ότι χάιδευε μία voodoo doll κάτω από το τραπέζι...
Υ.Γ. ΙΙΙ) Τράβηξα κάτι φωτό, όταν πάρω άδεια θα τις ανεβάσω.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.418
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top