Κωστας Τροβας service

Μηνύματα
4.365
Reaction score
4.234
εχεις καποιος τα στοιχεια επικοινωνιας και διευθυνση του Κωστα Τροβα να μου τα στειλει με pm?
 


Μηνύματα
11
Reaction score
0
Θα μπορούσε κάποιος να δώσει και σε εμένα στοιχεία; Παίρνω τηλέφωνο σε ένα κινητό αλλά δεν απαντάει.
 


Μηνύματα
12
Reaction score
19
Θα μπορούσε και έμενα κάποιος να μου τα στείλει τα στοιχειά επικοινωνίας του Κώστα Τροβα με pm? Η κάποιου αξιόπιστου service στη περιοχή Χαλάνδρι /βόρεια προάστια?
 

Μηνύματα
1.063
Reaction score
1.111
Στο Καλαμάκι/ Άλιμο δεν είναι ο Τρόβας;
( Κ σε μένα κάποιος το τηλέφωνο του παρακαλώ)

Αλλιώς κάποιος στα νότια..?
 

Μηνύματα
1
Reaction score
0
Παιδιά καλησπέρα, θα μπορούσα κι εγω παρακαλώ να έχω τα στοιχεία επικοινωνίας
με τον Τρόβα Κώστα;

ευχαριστώ
 


Μηνύματα
662
Reaction score
534
Καλημέρα, θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει με μήνυμα αν όχι δημόσια τα τηλ του κ. Τροβά;

Ευχαριστώ
 


Μηνύματα
4
Reaction score
0
Καλημέρα, θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει με μήνυμα αν όχι δημόσια τα τηλ του κ. Τροβά;

Ευχαριστώ
Θα το ήθελα και εγώ παρακαλώ για έναν προενισχυτή Conrad Johnson.
Καλή Χρονιά σε όλους και όλες!!
 


Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
Αηδία κατάντησε η μυστικοπάθεια.

Αν ο άνθρωπος δεν αναλαμβάνει επισκευές τότε κακώς υπάρχει το θέμα.
Εαν αναλαμβάνει, ως επαγγελματίας τεχνικός, τότε βάλτε τα στοιχεία επικοινωνίας του.

Έλεος πια
 

Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
Καλημέρα σας,,
Αν δυσκολεύεστε να επικοινωνήσετε αν θέλετε μπορώ να σας δώσω ένα τηλέφωνο από δικό μου καλό φίλο και τεχνικό, επισκευάζει τα πάντα, τον χρησιμοποιώ πάνω από 20 χρόνια.
 




Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.051
Reaction score
20.464
Μωρέ μια χαρά επικοινωνεί ο άθρωπος και μια χαρά την παλεύει μ'εσάς τους τρελούς που έχει μπλέξει. Βέβαια, υπάρχουν και χειρότερα. Φαντάζεστε να τον πιάσει μονότερμα ο Έαρ;

- Ναι γειά σας, ο κύριος Τροβάς; Ο Έαρ είμαι! Τι κάνετε, καλά; Νά σας πω! Έχω κάτι ενεργά Νώυμαν. Τώρα τελευταία, το πίσω απάνω ημι-αριστερά παίζει μείον μηδέν εικοσιεφτάμισυ ντιμπί πχιο χαμηλά. Να φαντατσείτε ότι εδώ και μισή ώρα παίζω Βοσκόπουλο στο τέρμα και δε λέει να καεί. Είναι εκτός εγγύησης. Μπορείτε να το αναλάβετε;
 




ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.296
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top