Λάθος στο προφιλ

Status
Not open for further replies.

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.173
Reaction score
19.059
Πρόβλημα του κάθε ιδιώτη αυτό. Εδώ θα μας σώσει ο ιδιοκτήτης; Μπορώ να τον πάρω και τηλέφωνο να μου πιστοποιήσει ότι ο τάδε πωλητής είναι αξιόπιστος;

Από τη στιγμή που εδώ είναι ένα site για audio/video θεωρώ πως το ιδανικό θα ήταν να διακινούνται απεριόριστα audio/video στις αγγελίες. Και αφού έχετε και κατηγορία "Λοιπά Είδη", τότε και λοιπά είδη.
Εγώ θέλω να πάρεις ξανά τα Rogers Ls3/5 γιατί δεν θα τον βρεις αυτόν τον ήχο εύκολα αλλού.. ;)

Άσε τον κανονισμό και τις αγγελίες όπως είναι, τι σε πειράζ'?
Είσαι Pro, τέλος.. :smoke:

:lolsign:
 

CostasD

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.139
Reaction score
19
Η ταμπέλα επαγγελματίας (ενώ δεν είμαι) και πως θα το χειριστώ είναι προσωπικό μου πρόβλημα που το έχω αφήσει στην άκρη από τη στιγμή που υπάρχει κανόνας.

Ήθελα απλά να κάνω λίγο κουβέντα για την κατάσταση των αγγελιών στα ελληνικά φόρα.
 

D

Deleted member 35

Guest
Πρόβλημα του κάθε ιδιώτη αυτό. Εδώ θα μας σώσει ο ιδιοκτήτης; Μπορώ να τον πάρω και τηλέφωνο να μου πιστοποιήσει ότι ο τάδε πωλητής είναι αξιόπιστος;

Από τη στιγμή που εδώ είναι ένα site για audio/video θεωρώ πως το ιδανικό θα ήταν να διακινούνται απεριόριστα audio/video στις αγγελίες. Και αφού έχετε και κατηγορία "Λοιπά Είδη", τότε και λοιπά είδη.
Από τη στιγμή που "φιλοξενείσαι" εδώ έχουν και αυτοί κάποιο μερίδιο. Είτε πρήξιμο από εμένα που θα την πατήσω είτε από τις αρχές αν αποφασίσω να κινηθώ νομικά. Όπως έχουν γράψει το κάνουν καθαρά για την ευχαρίστηση τους. Αν γίνει η παραμικρή "στραβή" δε νομίζω να έχουν όρεξη για τρεξίματα.
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.173
Reaction score
19.059
Η ταμπέλα επαγγελματίας (ενώ δεν είμαι) και πως θα το χειριστώ είναι προσωπικό μου πρόβλημα που το έχω αφήσει στην άκρη από τη στιγμή που υπάρχει κανόνας.

Ήθελα απλά να κάνω λίγο κουβέντα για την κατάσταση των αγγελιών στα ελληνικά φόρα.
Ελπίζω να μην πήρες το σχόλιο πιο σοβαρά από όσο ήθελα.. 8-)
Πλάκα κάνω..
Εσύ καλώς κάνεις την κουβέντα εφόσον έχεις απορία.
 

billpeppas

A/V "Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.530
Reaction score
5.726
Αυτό αποφάσισε η ιδιοκτησία κι εμείς οι συντονιστές, όπως και οι χρήστες, τηρούμε.
Μιας και βλέπω πως τσαντίζει πολύ κόσμο το επαγγελματίας, σκεφτείτε να το αλλάξετε σε "Παντοπώλης" :D
Τώρα που γυρνάει :D
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.443
Reaction score
15.136
Εύλογες οι απορίες σου και τις έχουμε και άλλοι αλλά οκ, αυτοί είναι οι κανόνες....
Η ταμπέλα τώρα μπήκε... αφού δεν αλλάζει, δες το θετικά, τώρα δεν έχεις όριο για τις αγγελίες!! τι χειρότερο θα συμβεί;;; :p
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.116
Reaction score
20.626
Στο marketplace του facebook δεν υπάρχει τέτοιο πρόβλημα, τι κάνουν σωστότερα εκεί;
Πρώτον, το πρόβλημα αυτό υπάρχει παντού όπου υπάρχουν αγγελίες. Δεύτερον, μη βάλεις αγγελία στο Facebook. Ο κάθε αργόσχολος παπάρας θα σε ρωτάει "αν είναι διαθέσιμο", κι αυτό, διότι μπορεί να το κάνει χωρίς κόπο, απλώς με το πάτημα ενός κουμπιού. Έχω μπλοκάρει δυό-τρεις γι' αυτόν το λόγο.
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.933
Reaction score
12.614
Πρώτον, το πρόβλημα αυτό υπάρχει παντού όπου υπάρχουν αγγελίες. Δεύτερον, μη βάλεις αγγελία στο Facebook. Ο κάθε αργόσχολος παπάρας θα σε ρωτάει "αν είναι διαθέσιμο", κι αυτό, διότι μπορεί να το κάνει χωρίς κόπο, απλώς με το πάτημα ενός κουμπιού. Έχω μπλοκάρει δυό-τρεις γι' αυτόν το λόγο.
Τελικά είστε διαθέσιμος;
 


ifievadam

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
509
Reaction score
356
Οντως το "επαγγελματιας" για οσους πουλαμε ΔΙΚΑ ΜΑΣ πραγματα ειναι ...καπως. Και πιθανως τα εισαγωγικα να προδιαθετουν αρνητικα πιθανο αγοραστη (αφου υπονοουν κατι το υποκριτικο, το ψευτικο), αλλα ετσι μας "χαρακτηρισε" ο ...CEO, τι να κανουμε; 😃 Κατι σας "χασουρας και βλαμμενος" θα ταιριαζε πιο πολυ🤣
 


Ndis

Titika
Μηνύματα
1.868
Reaction score
4.643
Πως κάνετε έτσι βρε παιδία, εμένα που μου κοτσάρανε το τιτικα τι να πω;

Οχι τιποτα αλλο, με βλέπουν διάφοροι καβλvμενοι εδω μέσα και νομίζουν οτι θα μαμήσουν ! 👃👃 👃
 

CostasD

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.139
Reaction score
19
Συγκρίνετε το fb με το AVSite;
Νομίζω είναι το ίδιο, σε άλλη κλίμακα. Αγγελία βάζεις εκεί, αγγελία βάζεις κι εδώ.

Δεύτερον, μη βάλεις αγγελία στο Facebook. Ο κάθε αργόσχολος παπάρας θα σε ρωτάει "αν είναι διαθέσιμο", κι αυτό, διότι μπορεί να το κάνει χωρίς κόπο, απλώς με το πάτημα ενός κουμπιού.
Στο facebook έχω σπρώξει πολύ πράμα. Το προφιλ μου είναι άδειο, το έχω φτιάξει μόνο για το marketplace και το messenger. Λαμβάνω και από τα μηνύματα που λες αλλά πολύ λίγα (ίσως επειδή βάζω νορμαλ τιμές και δεν πλακώνουν όλοι; δεν ξέρω). Δεν με ενοχλούν, τους απαντάω κιόλας. Για αγγελίες βλέπω αποτέλεσμα σε marketplace, avsite και insomnia (άλλοι από κει, όριο 2 την εβδομάδα)

Και πιθανως τα εισαγωγικα να προδιαθετουν αρνητικα πιθανο αγοραστη (αφου υπονοουν κατι το υποκριτικο, το ψευτικο)
👍 Βασικά προδιαθέτει αρνητικά όλους και ίσως αυτός να είναι και ο σκοπός του. Αν δεν είναι, τότε είναι παρεξηγήσιμο.

Νομίζω υπάρχουν αρκετοί τρόποι να τρέξουν οι αγγελίες καλύτερα. Από αυτόματους (αξιολογήσεις μεταξύ συναλλασσόμενων, reporting ύποπτων) μέχρι πιο manual (εξέταση ιστορικού). Τέλος πάντων, κουβέντα να γίνεται.
 

ika

News
Μηνύματα
14.080
Reaction score
13.022
Πως κάνετε έτσι βρε παιδία, εμένα που μου κοτσάρανε το τιτικα τι να πω;

Οχι τιποτα αλλο, με βλέπουν διάφοροι καβλvμενοι εδω μέσα και νομίζουν οτι θα μαμήσουν ! 👃👃 👃
Μήπως τότε πρέπει ν' αλλάξεις το avatar σου? :gotcha:
Σε κάτι πιό αρρενωπό, τσαρούχι πχ.
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.173
Reaction score
19.059
Eγώ πάντως δεν ξαναπουλάω για να μην φύγει το ''Spendorious'' :smoke:

Μ' αρέσ' 8-)

Βέβαια και το ''Pro'' g@m@to είναι :biggrin:
Αν ποτέ περάσω όριο θέλω ή ''pro'' ή ''The professional'' :lol:


''Επαγγελματίας''

Tre banal :rolleyes:
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.784
Reaction score
83.713
Στο facebook έχω σπρώξει πολύ πράμα. Το προφιλ μου είναι άδειο, το έχω φτιάξει μόνο για το marketplace και το messenger. Λαμβάνω και από τα μηνύματα που λες αλλά πολύ λίγα (ίσως επειδή βάζω νορμαλ τιμές και δεν πλακώνουν όλοι; δεν ξέρω). Δεν με ενοχλούν, τους απαντάω κιόλας. Για αγγελίες βλέπω αποτέλεσμα σε marketplace, avsite και insomnia (άλλοι από κει, όριο 2 την εβδομάδα)
Μετά την παραπάνω παράγραφο το "Επαγγελματίας" είναι λίγο.
 





Status
Not open for further replies.

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.665
Μηνύματα
2.869.367
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top