Λεπτομέρειες της φύσης


GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Αυτές οι 2 είναι τραβηγμένες στη Σκίαθο (όχι οτι έχει και καμιά ιδιαίτερη σημασία η τοποθεσία :D).




 



Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Απίθανες :shock:

Υποθέτω έχεις χρησιμοποιήσει macro φακό, μπορείς να μας πεις ποιον ? (Έχω υπολογίσει ότι μετά το στρατό θα είναι η πρώτη μου αγορά :p )
 

Μηνύματα
973
Reaction score
0
Δευκαλίων Καλογρίδης said:
Απίθανες :shock:

Υποθέτω έχεις χρησιμοποιήσει macro φακό, μπορείς να μας πεις ποιον ? (Έχω υπολογίσει ότι μετά το στρατό θα είναι η πρώτη μου αγορά :p )
Αμα αναφερεσαι σε μενα η φωτογραφιες ειναι απο το ιντερνετ δεν της τραβηξα εγω. :)
 



Μηνύματα
33
Reaction score
0
gio360 said:
Δευκαλίων Καλογρίδης said:
Απίθανες :shock:

Υποθέτω έχεις χρησιμοποιήσει macro φακό, μπορείς να μας πεις ποιον ? (Έχω υπολογίσει ότι μετά το στρατό θα είναι η πρώτη μου αγορά :p )
Αμα αναφερεσαι σε μενα η φωτογραφιες ειναι απο το ιντερνετ δεν της τραβηξα εγω. :)
Μήπως, λέω μήπως, να βάζαμε φωτο που έχουμε τραβήξει εμείς; Από το internet μπορούμε να βρούμε όσες θέλουμε
 







Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.377


H μαυρη τρυπα στο Βραχο, ειναι η εισοδος στην μεγαλυτερη γνωστη παγοσπηλια του κοσμου,στο Werfen, περιοχη Salzburg.Εξωτερικη θερμοκρασια,Ιουνιος 2006, 36 βαθμοι C,Θερμοκρασια σπηλιας : πολλοι βαθμοι κατω απο το μηδεν!Δεν επιχειρησα καν να το εξακριβωσω.Κιοτεψα.... :(

http://www.eisriesenwelt.at/
 





Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.309
Μηνύματα
2.858.050
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top