Μένω σπίτι! Με τι ασχολούμαι;

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684

Η μόνη μλκία είναι πως σε λίγο θα χρειαστώ φυσιοθεραπευτή :fuckyou:.
Είναι μεγάλη η μάχη με τιμόνι και ανάδραση, έχω πιαστεί ολόκληρος... :lol: :lol: :lol: :biggrin:
View attachment 158495
Κάπου ''xάθηκε'' το κ ρε παιδιά sorry... (Φυσικοθεραπευτής).
 



n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416

Η μόνη μλκία είναι πως σε λίγο θα χρειαστώ φυσιοθεραπευτή :fuckyou:.
Είναι μεγάλη η μάχη με τιμόνι και ανάδραση, έχω πιαστεί ολόκληρος... :lol: :lol: :lol: :biggrin:
View attachment 158495
Τα βλέπω, και βάζω τα ρέστα μου (δεν έχω ιδέα από χαρτιά, φαίνεται? ) :

steam.png
 








Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Αφού βρέχει και δεν μπορώ να πλύνω αυτοκίνητα και μηχανάκι ή να κουρέψω/κλαδέψω, κάνω βόλτες στον κήπο.

Καθώς περπατούσα σήμερα μου ήρθαν τσία. Πάω στο γκαζόν, έρχεται η Leeloo που πάντα πρέπει κι αυτή απο πάνω, επειδή όμως ήταν κοντά σε δέντρο έρχεται κι ο Yoda, μετά η Μίνα, ξανά η Leeloo αφού πρέπει να είναι τελευταία.
Πάμε λίγο πιο κάτω, κάνω fake πως ξανακατουράω σε δέντρο, άντε πάλι όλοι.
Πέρασε μισή ώρα. :biggrin:
 


Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
Αφού βρέχει και δεν μπορώ να πλύνω αυτοκίνητα και μηχανάκι ή να κουρέψω/κλαδέψω, κάνω βόλτες στον κήπο.

Καθώς περπατούσα σήμερα μου ήρθαν τσία. Πάω στο γκαζόν, έρχεται η Leeloo που πάντα πρέπει κι αυτή απο πάνω, επειδή όμως ήταν κοντά σε δέντρο έρχεται κι ο Yoda, μετά η Μίνα, ξανά η Leeloo αφού πρέπει να είναι τελευταία.
Πάμε λίγο πιο κάτω, κάνω fake πως ξανακατουράω σε δέντρο, άντε πάλι όλοι.
Πέρασε μισή ώρα. :biggrin:
ουιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι πράμαααα… :lol: :lol: :lol:
 



Μηνύματα
1.365
Reaction score
1.143
Δε μένω σπίτι :p
Το πρωί έχει δουλεία χαλαρά βέβαια.
Το απόγευμα ασχολούμαι με το μικρό σπίτι...
Τρώγομαι να πάρω κανένα lego technic, δε βρίσκω κάτι καινούριο να με ενθουσιάζει...
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Παράδειγμα του τι θα έπρεπε να μπορείς να κάνεις, αλλά δεν πρόκειται να τα κάνεις ποτέ. :biggrin:

Έχει ο πατέρας μου τέτοια προπολεμική ζυγαριά σε άριστη κατάσταση, μετρούσαν το βάρος των υφασμάτων για να υπολογίσουν τα μεταφορικά.
Με πρήζει εδώ και μήνες να πάω να την πάρω* και τη θέλω, μα βαριέμαι ν' ασχοληθώ εκεί που βρίσκεται. Στην πλατεία Δημοπρατηρίου της Μητροπόλεως, στον 4ο όροφο με μικρό ασανσέρ, με χιλιάδες καρέκλες και τραπέζια απο κάτω.

Θα με βρίσει χυδαία ο μεταφορέας, κ@ύλα. :party:


*Μαζί με μεγάλη '50s χυτή μηχανή κοπής οδοντωτών δειγμάτων (που θα πάρω και θα μετατρέψω σε τραπεζάκι), 5 γραφομηχανές (που θα πάρω), δεκάδες ψαλίδια και μέτρα (που θα πάρω), ράφια και πάγκους (που δε θα πάρω). :p
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.326
Μηνύματα
2.858.603
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top