Μήπως ονειρεύομαι; CHAOS hypercar

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.870
Reaction score
77.470

D

Deleted member 50795

Guest
Η SP Auto , το project δε το έχει κλείσει και νομίζω παραμένει ακόμα ανοικτό.
τι μας πειράζει να περιμένουμε? ..τζάμπα είναι.
 

Shepherd

Μόνιμος
Μηνύματα
4.720
Reaction score
10.535
Δεν μας πειράζει να περιμένουμε.
Το δούλεμα μας πειράζει.

ΥΓ: Και ο άλλος ο π@π@ρας ο Ελον που όλο ιδέες και θεωρία είναι , όσο να'ναι έχει παρουσιάσει και έργα. Που όχι μόνο δουλεύουν αλλά έχουν αλλάξει την πορεία μιας βιομηχανίας.
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.318
Reaction score
93.890
Η SP Auto , το project δε το έχει κλείσει και νομίζω παραμένει ακόμα ανοικτό.
τι μας πειράζει να περιμένουμε? ..τζάμπα είναι.
Κάτσε να ανοίξω κι εγώ ένα project για διαστημική βάση. Τι σας πειράζει να περιμένετε; Τζάμπα είναι.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.405
Reaction score
125.593
Κάτσε να ανοίξω κι εγώ ένα project για διαστημική βάση. Τι σας πειράζει να περιμένετε; Τζάμπα είναι.
Ωραία ιδέα.

Εγώ κάτι συναφές, να έρθει να κουμπώσει στη διαστημική βάση σου, θα ανοίξω πρότζεκτ για modules για διαστημικό ξενοδοχείο, κάθε module ένα ξεχωριστό ενοικιαζόμενο δωμάτιο, διαφόρων ειδών και μεγεθών, μέχρι με πισίνα ενσωματωμένη, και μπιλιαρδο και γήπεδο γκολφ με γυάλινο θόλο και θέα το σύμπαν.
Φυσικά θα υπάρχει module για πλήρες ιμερσιβ σεταπ και οθονάρα, με τα άστρα από πάνω, και 16 σαμπ γύρω γύρω. Όλα τζενελεκ the ones δορυφόροι και σαμπ ομοσταυλα.

Αυτά είναι πρότζεκτ.

Όχι τα κωλαμαξα.
 

Μηνύματα
19.365
Reaction score
13.575
Άντε βρε παιδιά, σιγά... μπορεί να το ξανασκέφτηκε το πράγμα, και για να συμβαδίζει με τα trend της εποχής (άσε που δεν θα μπορεί να το παράγει με κινητήρα εσ. καύσης από το 2035 και μετά... :prankster: ), αποφάσισε να το ξανασχεδιάσει και να το κάνει ηλεκτρικό, eCHAOS! Θα έχει κι μια μονάδα ηλεκτροπαραγωγής από ηλιακά πάνελ πίσω, σε τρέιλερ, για την τροφοδοσία... :rolleyes: :headbang:
 

Μηνύματα
832
Reaction score
1.033
Ωραία ιδέα.

Εγώ κάτι συναφές, να έρθει να κουμπώσει στη διαστημική βάση σου, θα ανοίξω πρότζεκτ για modules για διαστημικό ξενοδοχείο, κάθε module ένα ξεχωριστό ενοικιαζόμενο δωμάτιο, διαφόρων ειδών και μεγεθών, μέχρι με πισίνα ενσωματωμένη, και μπιλιαρδο και γήπεδο γκολφ με γυάλινο θόλο και θέα το σύμπαν.
Φυσικά θα υπάρχει module για πλήρες ιμερσιβ σεταπ και οθονάρα, με τα άστρα από πάνω, και 16 σαμπ γύρω γύρω. Όλα τζενελεκ the ones δορυφόροι και σαμπ ομοσταυλα.

Αυτά είναι πρότζεκτ.

Όχι τα κωλαμαξα.
me geithain θα 'χει;
 

Μηνύματα
29.257
Reaction score
23.301
Ωραία ιδέα.

Εγώ κάτι συναφές, να έρθει να κουμπώσει στη διαστημική βάση σου, θα ανοίξω πρότζεκτ για modules για διαστημικό ξενοδοχείο, κάθε module ένα ξεχωριστό ενοικιαζόμενο δωμάτιο, διαφόρων ειδών και μεγεθών, μέχρι με πισίνα ενσωματωμένη, και μπιλιαρδο και γήπεδο γκολφ με γυάλινο θόλο και θέα το σύμπαν.
Φυσικά θα υπάρχει module για πλήρες ιμερσιβ σεταπ και οθονάρα, με τα άστρα από πάνω, και 16 σαμπ γύρω γύρω. Όλα τζενελεκ the ones δορυφόροι και σαμπ ομοσταυλα.

Αυτά είναι πρότζεκτ.

Όχι τα κωλαμαξα.
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ....."Ο ΛΟΚΑΝΤΙΕΡΗΣ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ".... :p :p :p
 

D

Deleted member 50795

Guest
θα ανοίξω πρότζεκτ για modules για διαστημικό ξενοδοχείο…
module για πλήρες ιμερσιβ σεταπ και οθονάρα, με τα άστρα από πάνω, και 16 σαμπ γύρω γύρω. Όλα τζενελεκ the ones δορυφόροι και σαμπ ομοσταυλα.
θείο, θα με πάρεις για ρεσεψιονίστα δίπλα στα ιμερσιβ ,σαμπ και δορυφόρους?:biggrin:
 

billpeppas

A/V "Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.519
Reaction score
5.705
Εσείς κοροϊδεύετε, αλλά όσοι τυχεροί έρθουν στην έκθεση το ΣΚ, θα έχουν την τύχη να μπουν μέσα και να δουν το υπέροχο καντράν του (πιθανότατα θα το βάλουμε και μπροστά).
 




bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.301
Reaction score
42.028
Ωραία ιδέα.

Εγώ κάτι συναφές, να έρθει να κουμπώσει στη διαστημική βάση σου, θα ανοίξω πρότζεκτ για modules για διαστημικό ξενοδοχείο, κάθε module ένα ξεχωριστό ενοικιαζόμενο δωμάτιο, διαφόρων ειδών και μεγεθών, μέχρι με πισίνα ενσωματωμένη, και μπιλιαρδο και γήπεδο γκολφ με γυάλινο θόλο και θέα το σύμπαν.
Φυσικά θα υπάρχει module για πλήρες ιμερσιβ σεταπ και οθονάρα, με τα άστρα από πάνω, και 16 σαμπ γύρω γύρω. Όλα τζενελεκ the ones δορυφόροι και σαμπ ομοσταυλα.

Αυτά είναι πρότζεκτ.

Όχι τα κωλαμαξα.
Module φυτώριο θα κάνς?
Αν ναι, θα ήθελα να κάνω μποστάνι με μπάμιες στο διάστημα, διαστημική ποικιλία :lolsign:
 



rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.318
Reaction score
93.890
Αν είχατε μια...ανησυχία για το Chaos :biggrin:

https://www.newsauto.gr/news/spiros-panopoulos-den-echo-na-apodixo-kati-se-kapion-oute-echo-pari-danika/

Έχει πολλά καλά:
-Παρά το γεγονός ότι είχε ανακοινώσει ότι θα το παρουσιάσει ολοκληρωμένο πριν από μερικούς μήνες, τελικά δεν το έχει πράξει ακόμα, εξαιτίας διαφόρων δυσκολιών που έχουν εμφανιστεί. Αυτό είναι άλλωστε κάτι που συναντούμε πολύ συχνά στην παγκόσμια αυτοκινητοβιομηχανία ακόμα και από εταιρείες κολοσσούς, όπου το χρονοδιάγραμμα βγαίνει εκτός, από αστάθμητους παράγοντες.
- Η καθυστέρηση όμως αυτή, έχει φέρει ανησυχία και αναστάτωση σε μερίδα του κοινού
- Υπομονή λοιπόν, αρκεστείτε στα λόγια μου ότι δεν θα έχετε ξαναδεί κάτι αντίστοιχο.
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.575
Reaction score
30.963
Αν κανει το λαθος και παει Αμερικη θα τον φανε οι Big Three. Δεν ειναι μ@λ@κ@ς ο Ζωγραφος που παει μονο Τριανταφυλλοπουλο κατι ξερει.
Ο μονος τροπος να γλυτωσει ειναι να μεινει κρυμμενος στο μυστικο υπογειο εργαστηριο που κατασκευαζει το υπεραυτοκινητο και να μην βγει ποτε!
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.614
Μηνύματα
2.868.099
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top