Μήπως ονειρεύομαι; CHAOS hypercar


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.335
Reaction score
94.000
Εγω προσλήφθηκα άμεσα, μισθός 16.350 ευρώ καθαρά, θα παραμυθιάζω υποψήφιους πελάτες οτι το υπεραυτοκίνητο υπάρχει. :lolsign:

Ο έξυπνος παραδέχεται, ο πονηρός δικαιολογείται και ο μ@λάκας λέγε με Saribal επιμένει.
 





Μηνύματα
29.297
Reaction score
23.385
Σε λίγα χρόνια θα γίνει πρωταγωνιστής και στην εκπομπή του Discovery για τους "διάσημους" απατεώνες :D
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΙ ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΣΗΣ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΔΕΚΑΔΕΣ

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ....(TUCKER,DELOREAN ΚΛΠ).


 

Μηνύματα
29.297
Reaction score
23.385
ΚΑΙ Ο Giorgetto Giugiaro ΤΗΣ ITAL DESIGN ΜΕ ΜΟΤΕΡ V6 2,7L ΤΗΣ ΡΕΝΩ-ΠΕΖΩ-ΒΟΛΒΟ-ΑΛΠΙΝ...

 


Μηνύματα
7.229
Reaction score
1.218
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΙ ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΣΗΣ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΔΕΚΑΔΕΣ

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ....(TUCKER,DELOREAN ΚΛΠ).


Δεν νομίζω ότι ήταν απατεώνες. Τον έναν τον έφαγε κανονικά το βιομηχανικό κατεστημένο του Ντιτρόιτ, τον άλλο τον έβαλε φυλακή για εμπόριο ναρκωτικών ένας βλαμένος πράκτορας του FBI, που του έστησε κανονική παγίδα (entrapment), παρότι αυτός πραγματικά πήγε να βγάλει όλη την επένδυση με επιδοτήσεις στην Β. Ιρλανδία.

Καμία σύγκριση με τον παπατζή.
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.626
Reaction score
30.948
ΚΑΙ Ο Giorgetto Giugiaro ΤΗΣ ITAL DESIGN ΜΕ ΜΟΤΕΡ V6 2,7L ΤΗΣ ΡΕΝΩ-ΠΕΖΩ-ΒΟΛΒΟ-ΑΛΠΙΝ...


ένα Ντελόριαν έβγαινε σε δημοπρασία από τον ΟΔΔΥ πριν λίγες εβδομάδες, δεν ξέρω τι απέγινε, νομίζω 50 χιλιάρικα εκκίνηση και με "χαραγμένο" (???!!!!!) στο αυτοκίνητο τον αριθμό ασφαλείας ή κάτι τέτοιο. Εάν τόλμησε και έκανε κανένας δημοσιοκάφρος τέτοιο ανοσιούργημα πάνω στο αμάξωμα (από ανοξείδωτο ατσάλι θυμίζω!) είναι για αποκεφαλισμό στο Σύνταγμα.


Το βρήκα.... Διάβασε να φρίξεις

Screenshot_20240501_183843.jpg
 


Μηνύματα
29.297
Reaction score
23.385
ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ ΠΙΟ ΕΦΙΚΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΣΚΟΥΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΡΑΣΙ....

ΣΑΝ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ...."ΔΕΝ ΜΑΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΜΑΣ ΔΕΝ ΠΑΣ ΓΙΑ ΨΑΡΕΜΑ?" :gotcha:
 

Μηνύματα
266
Reaction score
315
"Στις αρχές του έτους είχε κάνει γνωστό πως το Chaos θα είναι έτοιμο μέσα στο 2024." χαχαχαχαχαχα και σημερα σκευτομουν τι εχει απογινει αυτος... τον εχουν ξεχάσει? μαλιστα..
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.640
Μηνύματα
2.870.083
Members
37.937
Νεότερο μέλος
daemon76
Top