Μας θυμαστε ?

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Τα χρονακια περνανε και μας βαραινουν αλλα πολλα πραγματα που εχουμε κανει,πολλοι ανθρωποι που γνωριστηκαμε και γιναμε φιλοι μεσα απο αυτο το ιντερνετικο club εξακολουθουμε να τα λεμε ,να πειραζομαστε και να παραμενουμε βλαμμενοι και καμμενοι εννοειται στην Ελλαδα του σημερα.....καριολη Κορονοκαβλοιε εδω ειμαστε.....κοιτα μας τι μουτρακλες ομορφες ειμαστε....φακ οφ ρεεεε....
IMG_8052.JPG



IMG_8053.JPG



P9235333.jpg



P9235351.jpg


Μας θυμαστε βρεεε?????????


P9235369.jpg

IMG_8377.JPG

Κωστααααααααααααααααααααααααααααααααααααα,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


IMG_8378.JPG



IMG_8384.JPG




IMG_8392.JPG



IMG_8416.JPG

IMG_8417.JPG



IMG_8419.JPG

ε ρε τρελλααααααααααααααααααααααααααααα


IMG_8425.JPG


Το παρτυ σου μωρη κουφαλα ΕΣΡ τοτε που επαιζες αυστηρα με μονομπλοκια λαμπες,πικαπ ,καλωδια ULTRA GOLD TUNE SILVER BIXER HI END και δεκα χιλιαδε δισκοι στο δισκορακ σου....μεγαλεια λεμεεεε.....
 
Last edited:

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
IMG_8435.JPG



IMG_8436.JPG



IMG_8393.JPG

τα θυμασαι Κωστακη τα συλλεκτικα πιρανχας που ειχες???τοσα ψαρακια υπαρχουν ρε μακρυμαλλι πιρανχας βρηκες και εσυ να παρειθ?????χαχαχαχα


IMG_8426.JPG

IMG_8445.JPG


IMG_8446.JPG



IMG_8447.JPG



IMG_8453.JPG

Picture 019.jpg



P9245382.jpg


PA120444.jpg


IMG_8448.JPG

Οι Τσαρουχαδες.............λουτσα εγινα παλι.......
IMG_7218.jpg



IMG_7251.jpg

IMG_7261.jpg


Ο Βλασης και ο Νικος......μεγαλες λουγκρες.......
 
Last edited:


tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.678
Reaction score
2.726
Αν ανατρέξει κάποιος στο "Ηχητικές αποδράσεις χωρίς ακροάσεις" είναι όλα εκεί. Φωτογράφε, εκείνα τα out of the blue και έκτακτα μαζώματα στα μέρη σου μου 'χουν λείψει. :drinks:
 



vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Εκεινη τη μέρα μου 'πεσε η μηχανή δυό φορές:

εκεινη την ημερα τον καψαμε για τα καλα τον εγκεφαλλο μας φιλε....επεσε απιστευτο γελιο και μετα στα σουβλακια ακομα περισσοτερο......ναμαστε καλα ρε φιλος να τα θυμομαστε!!!!!
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
κάποτε όταν είχα φάει το πρώτο ban από τον Αρβανιτάκη....είχα πει από μέσα μου ''θα τον γμσω τον φούστη''
για κάποιον περίεργο λόγο νόμιζα ότι ο Αρβανιτάκης ήταν ο Vlasis......όταν τον είδα ολόσωμο
είπα ''μπα..δε μαμιέται.......ας στήσω λώλο καλύτερα'' :lolsign:
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
εκεινη την ημερα τον καψαμε για τα καλα τον εγκεφαλλο μας φιλε....επεσε απιστευτο γελιο και μετα στα σουβλακια ακομα περισσοτερο......ναμαστε καλα ρε φιλος να τα θυμομαστε!!!!!
Για πειτε μας τωρα ποιοι διαβασαν Τουλ μετα και αποχωρησαν απο την παρεα; :lolsign:


Ωραιες φωτογραφιες!
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Για πειτε μας τωρα ποιοι διαβασαν Τουλ μετα και αποχωρησαν απο την παρεα; :lolsign:


Ωραιες φωτογραφιες!
Αγορι οι παρεες αλλαζουν και πρεπει ετσι για το refreshing που λεμε...παντως εγω μιλαω με ολους τους λεβεντες που βρισκονται στις φωτος και ευχομαι ναναι ολοι τους καλα !!!!!καλημεραααααααααα
 


tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.678
Reaction score
2.726
Αγορι οι παρεες αλλαζουν και πρεπει ετσι για το refreshing που λεμε...παντως εγω μιλαω με ολους τους λεβεντες που βρισκονται στις φωτος και ευχομαι ναναι ολοι τους καλα !!!!!καλημεραααααααααα
Εγώ πιστεύω ότι δεν είναι τόσο θέμα αλλαγής παρέας, όσο ότι όλοι μας κι ο καθένας ξεχωριστά, έχουμε απορροφηθεί στις απαιτήσεις της καθημερινότητας μας, και αρκεί μια φιτιλιά από κάποιον για να ξαναβρεθούμε από κοντά.
 


tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.678
Reaction score
2.726

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.384
Reaction score
93.952
Για πειτε μας τωρα ποιοι διαβασαν Τουλ μετα και αποχωρησαν απο την παρεα; :lolsign:


Ωραιες φωτογραφιες!
Είσαι κακκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκός Γιάννννννννννννννννννννννη!
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Αυτο εδώ ας πούμε, το θυμάμαι σαν να ήταν χτές, δυο τρία τηλέφωνα έπεσαν, ήταν και μεσοβδόμαδα, κι άλλο που δε θέλατε, πετάξατε τη σκούφια σας:

9 χρονακια πισω ρε φιλος?τοσο γρηγορα περασανε? ωραια ηταν ομως.....για να το οργανωσουμε να κατεβειτε να ριξουμε και καμια βουτια παρεα με ουζα και μεζεκλικια....για να το κανονισουμε...
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.384
Reaction score
93.952
Βλάση μου ρίξε την ημερομηνία και θα έρθουμε!

Θα φέρω και οινόπνευμα να απολυμάνω τα πνευστά σου! :party:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Βλάση μου ρίξε την ημερομηνία και θα έρθουμε!

Θα φέρω και οινόπνευμα να απολυμάνω τα πνευστά σου! :party:
κ εσυ σαν τη μάνα του Βουτσά θα κάθεσαι ξαπλώστρα με το σομπρέρο κ θα φωνάζεις ΟΟΟΟΥ ΟΥΥΥ σε αυτούς που κολυμπάνε :cry: :lol:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.067
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top