Μετά κόπων και βασάνων η δική μου προσπάθεια.

Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
Θα φανεί σα δωροδοκία, δεν είναι χαζή κι είχα υποσχεθεί τέλος, α ρε γαμώτο να βγάζεις απρόσμενα απ το πουθενά χαμένα λεφτά και να μη μπορείς να τ αξιοποιήσεις, ρε που έμπλεξα...
Απ' ότι καταλαβαίνω είναι ο οικονομικός διευθυντής του σπιτιού ?
 

Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.011
Αν είναι για το καλώδιο μόνο , άστο στο αυτοκίνητο ή κάπου αλλού , και βάλτο το βράδυ όταν θα έχει ξαπλώσει.
Αν όχι βρες τρόπο να το περάσεις όταν θα λείπει . ΑΝ δεν λείπει , βρες τρόπο να λείψει.
Σιγά μην κάθεται να επιθεωρεί τα καλώδια στο σύστημα.
Απλά πράγματα.
 

Μηνύματα
1.373
Reaction score
2.751
Απ' ότι καταλαβαίνω είναι ο οικονομικός διευθυντής του σπιτιού ?
Καμία σχέση, εγώ κάνω κουμάντο και για να πούμε τα πράγματα σοβαρά, έχω να λέω ότι έχω την καλύτερη γυναίκα του κόσμου, μ έχει αφήσει κι έχω κάνει τα πάντα, δεν μου φερε αντίρρηση ποτέ, απ αυτά που διαβάζω παίζει να μαι ο τυχερότερος άνθρωπος του κόσμου όσον αφορά home cinema στο σαλόνι, απλά όπως και να το κάνουμε, μία που το χω υποσχεθεί, μία που το τρίτο υπογούφερ θα είναι υπερβολή γι αυτήν, φοβάμαι ότι για πρώτη φορά θα φέρει σοβαρά αντίρρηση κάτι που θα σημαίνει ότι δεν θα μπορώ να πω ή κάνω κάτι, θα μου πει και με το δίκιο της ότι ποτέ δεν παραπονέθηκε για ό,τι λεφτά έχω χαλάσει, τώρα που το χω υποσχεθεί και ορκιστεί ότι τέλος, άντε να της πω ότι ξέρεις θα βάλω κι ένα τρίτο υπογούφερ, ντρέπομαι.
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.246
Reaction score
78.924
Καμία σχέση, εγώ κάνω κουμάντο και για να πούμε τα πράγματα σοβαρά, έχω να λέω ότι έχω την καλύτερη γυναίκα του κόσμου, μ έχει αφήσει κι έχω κάνει τα πάντα, δεν μου φερε αντίρρηση ποτέ, απ αυτά που διαβάζω παίζει να μαι ο τυχερότερος άνθρωπος του κόσμου όσον αφορά home cinema στο σαλόνι, απλά όπως και να το κάνουμε, μία που το χω υποσχεθεί, μία που το τρίτο υπογούφερ θα είναι υπερβολή γι αυτήν, φοβάμαι ότι για πρώτη φορά θα φέρει σοβαρά αντίρρηση κάτι που θα σημαίνει ότι δεν θα μπορώ να πω ή κάνω κάτι, θα μου πει και με το δίκιο της ότι ποτέ δεν παραπονέθηκε για ό,τι λεφτά έχω χαλάσει, τώρα που το χω υποσχεθεί και ορκιστεί ότι τέλος, άντε να της πω ότι ξέρεις θα βάλω κι ένα τρίτο υπογούφερ, ντρέπομαι.
Πάρε και το τέταρτο μαζί, θα τσακωθείς που θα τσακωθείς...
 




wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
To πρόβλημα είναι στο υπογούφερ, το καλώδιο δεν είναι τίποτα.
Τώρα βγάζει νόημα.... γιατί αν ήταν απλά για ένα καλώδιο δεν θα έπρεπε καν να το πάρει χαμπάρι μέσα σε άλλα 20+

Το υπογούφερ... δεν ξέρω... πάσαρε το σαν τραπεζάκι για τα πόδια που κάνει και ...μασάζ;;;
 

Μηνύματα
1.373
Reaction score
2.751
δεν εισαι ευχαριστημενος ως εχει ?
Εχθρός του καλού το καλύτερο, μ έβαλε κι ο κολλητός μου στην πρίζα που έβαλε το ένα υπογούφερ πίσω απ τον καναπέ και έμεινε κατενθουσιασμένος, όπως μου το περιέγραψε "χορεύουμε στον καναπέ σα να χουμε πάθει ηλεκτροσόκ, είναι τρομερό πως γέμισε ο χώρος με τεράστιο όγκο χαμηλών και φαντάσου το κανε με δύο, εγώ έχω ήδη δύο μπροστά και σκέφτομαι για το τρίτο που λέγαμε πίσω ακριβώς απ τη θέση ακρόασης.
 
  • Like
Reactions: PMC


Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
Φίλε K.ROMPOTIS,
Είσαι όντως σε αδιέξοδο μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα......μπρος το καλωδιο+sub και πίσω η Γυναίκα σου,
μήπως να ξεκινήσεις το χορό του Ζαλόγγου.... 😆 😆 😆
Μα και εσύ πήγες και ορκίστηκες.......
 


Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
Μ έχει ζαλίσει και με το δίκιο της για δίπλωμα οδήγησης εδώ και δύο χρόνια, το να πάρω ένα τρίτο subwoofer κι αυτή να μη μπορεί να βγάλει το δίπλωμα, είναι κάπως κι έχει και δίκιο.
Πες της να πάει να βγάλει δίπλωμα και αν το πάρει από τη χαρά σου θα το γιορτάσεις με sub και αν δε το πάρει σου πάρει η ί δια το sub..... 😆
 

Μηνύματα
1.296
Reaction score
2.568
Έχεις κάτι που δεν χρησιμοποιείς?
Κάνε πως το πουλάς -ανταλλάσσεις ,εξαφάνισέ το και φέρε το sub ανταυτού
( η κάντεις δώρο το δίπλωμα ,ας μην είμαστε πλεονέκτες)
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Μ έχει ζαλίσει και με το δίκιο της για δίπλωμα οδήγησης εδώ και δύο χρόνια, το να πάρω ένα τρίτο subwoofer κι αυτή να μη μπορεί να βγάλει το δίπλωμα, είναι κάπως κι έχει και δίκιο.
Αδερφέ, λειτουργούν οι σχολές οδηγών τώρα με το λοκνταουν; αν όχι, τώρα είναι η στιγμή. Πάρε το σαμπ και παιξ'το Κινέζος προτείνοντάς της να πάει να μάθει οδήγηση. Αν σου πει πως δε λειτουργούν οι σχολές πες της "έλα ρε, δεν το ήξερα, κρίμαααα"!
 

Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
Στο έδωσε φίλος που άλλαξε μάρκα sub και το πήρες για λίγο καιρό να δεις αν παίζει διαφορά 2 με 3.
Τεστ και καλά..
Εμφανισέ το χωρίς το κουτί και τέλος..

"Ουδέν μονιμότερον του προσωρινού"

Μα να σου πέφτουν λεφτά "χαμένα" και να μην μπορείς να τα χαρείς?
 

Μηνύματα
12.831
Reaction score
10.048
Πες της στο έδωσε ένας φίλος να το δοκιμάσεις. Αν θέλει εξηγήσεις, δώσε της το κινητό μου. Όταν με πάρει θα της εξηγήσω ότι στο δάνεισα

και σε καμιά βδομάδα θα περάσω να το πάρω, μην το έχει μες στα πόδια της.
 

Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
Πες της στο έδωσε ένας φίλος να το δοκιμάσεις. Αν θέλει εξηγήσεις, δώσε της το κινητό μου. Όταν με πάρει θα της εξηγήσω ότι στο δάνεισα

και σε καμιά βδομάδα θα περάσω να το πάρω, μην το έχει μες στα πόδια της.
Να ο πρώτος εθελοντής .....
Μπράβο Πέτρο, να του φύγει ένα άγχος.
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Αχέμ...

Χθες έφερα ΣΤΗΝ ΚΟΥΤΑ ΤΟΥ το 3ο subwoofer στο σπίτι. Σήμερα το subwoofer είναι στη θέση του και το κουτί του ακόμη δίπλα στην είσοδο μέχρι να αποφασίσω πού θα το αποθηκεύσω. :cool:

Επίσης, ούτε η δικιά μου έχει δίπλωμα οδήγησης, και θέλει να βγάλει εδώ και χρόνια.

Με 30€ σου λέω πώς να το κάνεις σωστά. ;)

(θα έλεγα 50€ αλλά δεν είμαι γιατρός).
 

Μηνύματα
1.373
Reaction score
2.751
Αχέμ...

Χθες έφερα ΣΤΗΝ ΚΟΥΤΑ ΤΟΥ το 3ο subwoofer στο σπίτι. Σήμερα το subwoofer είναι στη θέση του και το κουτί του ακόμη δίπλα στην είσοδο μέχρι να αποφασίσω πού θα το αποθηκεύσω. :cool:

Επίσης, ούτε η δικιά μου έχει δίπλωμα οδήγησης, και θέλει να βγάλει εδώ και χρόνια.

Με 30€ σου λέω πώς να το κάνεις σωστά. ;)

(θα έλεγα 50€ αλλά δεν είμαι γιατρός).
Στειλε αρ. λογ. να τελειωνουμε:roflmao:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.297
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top