Μετακόμιση σε νέο χώρο almost complete (daharis666)

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.861
Reaction score
77.461
Πιο πίσω και λίγο πιο έξω. Γιατί η πολυκάναλη ζωή είναι γεμάτη συμβιβασμούς, αλλά ηχείο με το πλαϊνό κολλητά στο ντουβάρι είναι ο χειρότερος.
αν το στρίψω ώστε να αυξηθεί η απόσταση από τον τοίχο... δεν?

εκείνη την πλευρά την βολεύω...μπορώ να φτιάξω μια διακριτική βασούσα στον σιδερά μου
...δεν ξέρω αν θα βολέψει η άλλη με τον μπουφέ...έχει κηροπήγια,καδράκια,βάζα,σκ@τάκια κλπ κλπ:)
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.861
Reaction score
77.461
Πέτα τα κάτω τα γ@μήδια και πες της: Oυπς! :party:
τι λε ρε!!
ξέρεις πόσα έσκασα για τέτοιες μ@λακίες...>:(
και μετά έτσι σπασμένα όπως θα ναι...θα τα βάλω αγγελία για όποιον θέλει να ασχοληθεί να τα κολλήσει...μόνο που δεν έχουν σβαρόφσκι πάνω:headbang::roflmao::lol:
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.309
Reaction score
93.856
οπως εχεις εσυ τα sur εχω εγω τα υψους πισω...αντε λιγο πιο πανω ναναι τα δικα μου...

μεγα λαθος τοποθετηση ...να τα βαλεις πιο κατω για να καταλαβεις τι εστι atmos με 2 και σωστη τοποθετηση των κατω ηχειων.
το ότι έχουν τεράστια κλίση και ακούγονται χαμηλά..
δεν παίζει ρόλο?
ναι ειναι λαθος.....
[DOUBLEPOST=1519742694][/DOUBLEPOST]δεν πιστευω να σου ειπε καποιος το αντιθετο !.....

αν ναι να μου το πεις να τον .....:fuckyou:
Κι εγώ του τα 'χω πει... Άνοιξε τρύπα στην κρυσταλλιέρα αγόρι μου και χώσ' τα, τίποτα αυτός. :laugh:

Άλλη λύση, να φτιάξει μια βάση για τα surround σε στυλ κοτσάνι λουλουδιού, και να τη βάλει στο βάζο. Θα τα ποτίζει και το Γωγουλίνι, τέλεια θα είναι! :roflmao::roflmao::roflmao:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.861
Reaction score
77.461
Κι εγώ του τα 'χω πει... Άνοιξε τρύπα στην κρυσταλλιέρα αγόρι μου και χώσ' τα, τίποτα αυτός. :laugh:

Άλλη λύση, να φτιάξει μια βάση για τα surround σε στυλ κοτσάνι λουλουδιού, και να τη βάλει στο βάζο. Θα τα ποτίζει και το Γωγουλίνι, τέλεια θα είναι! :roflmao::roflmao::roflmao:
και κάθε φορά που είναι να δω ταινία...θα περιμένω να στεγνώσει για να σβήσει το προτέκτ από τον ενισχυτή :roflmao::roflmao:
 









Μηνύματα
27.251
Reaction score
25.239
Μπα άστο πίκρα. ,Μπορώ μεν να βάλω και ύψους και πλάτους , αλλά μπα δεν γίνεται και τα δύο.
Αν βάλω μόνο ένα ζευγάρι ύψους και δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο τελικά. Ο calibrator λέει ότι δεν αξίζει τον κόπο.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.861
Reaction score
77.461
τα έβαλα μόλις τώρα....ακύρωσα τα πάνω και έβαλα ένα ακόμα ζευγάρι που είχα...25 εκ από τον τοίχο...το ένα στα 1.60 και το άλλο στο 1.90(έχει το βάζο εκεί) και σε λιγότερο από 1 1/2 λεπτό δέχτηκα την ερώτηση
''αυτά που εδώ τα βάλεις?'':p:D

αλλά...

:party::party::party:θα ξαναδώ ταινίες...θενκ γιου ολ!!
[DOUBLEPOST=1519763449][/DOUBLEPOST]
Τα βρήκες τα ύψους εσύ;
:p
:roflmao:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Μπα άστο πίκρα. ,Μπορώ μεν να βάλω και ύψους και πλάτους , αλλά μπα δεν γίνεται και τα δύο.
Αν βάλω μόνο ένα ζευγάρι ύψους και δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο τελικά. Ο calibrator λέει ότι δεν αξίζει τον κόπο.
Σκοτώνουν τ'άλογα όταν γεράσουν.
Πάμε για άλλο AV τώρα.
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.377
Reaction score
79.472
Νταχάρη είσαι ήρωας, να προσπαθείς να στήσεις σύστημα σε αυτές τις συνθήκες. Εγώ θα είχα εγκαταλείψει εδώ και καιρό.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.309
Reaction score
93.856
Νταχάρη είσαι ήρωας, να προσπαθείς να στήσεις σύστημα σε αυτές τις συνθήκες. Εγώ θα είχα εγκαταλείψει εδώ και καιρό.
Χωρίς τη δική μας αμέριστη συμπαράσταση θα είχε εγκαταλείψει. Ευτυχώς που έχει κι εμάς. :lol::lol:
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.867.383
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top