Μετακόμιση σε νέο χώρο almost complete (daharis666)



Μηνύματα
22.269
Reaction score
15.543
Τον εαυτούλη σου τον αφήνεις απ'έξω; εκτός αν η τρυπητή stewart με καρφίτσα στο κεντρικάκι κάνει δουλειά ..ως τα 15cm το πολύ.:fuckyou:
εγω μεταλ αγορι :D θα ειχα πριν τον susano lx90 ηχοπερατη αν ειχα χωρο για σταθερη...;)
....ειχα stewart firhawk 2003 αν σου λεει κατι :)

αν χαλασει η οθονη που εχω θα παρω ηχοπερατη να μου φυγει και η κ@βλ@ που μου εχει μεινει ;):p:D

Οσοι εχουν χωρο για σταθερη η εχουν σταθερη, η προτερεοτητας τους ειναι να βαλουν ηχοπερατη, το λεω χρονια.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.461
Θες να σού πω κι αλλά? Άμα έρθεις καταδω να μπορείς να συννενοηθείς, μην δεν καταλαβαίνεις τίποτα:roflmao::lol:
έχω τον μπάρμπαθείο μου εκεί καλε..έχω εκπαιδευμένο αυτί...8 χρόνια τον είχα εδώ να τον ακούω..,στα τσιπουρα μόνο τον έχανα...ήθελε γοογλ τρανσλειτ:roflmao:
 




daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.461
E Νταχαρίδη παίζνε όλα καλά τώρα; Αει τράβα καμιά φωτό ρε.
από βδομάδα που θα έχει φτιαχτεί το πρόχειρο (ίσως) κάδρο που θα πιάνει όλη την διάσταση του ''επιτρεπόμενου'' χώρου....
θα έχει πλυθεί και σιδερωθεί

μετά
να τεντωθεί σωστά
να μπει μαύρο ύφασμα από πίσω

μετά θα γίνουν δοκιμές με πρόχειρη τοποθέτηση (ραφάκια με ξυλόβιδες πάνω στην παλιά οθόνη-mdf)
των ηχείων σε διάφορα ύψη και ανάποδη τοποθέτηση
κλπ κλπ
:party:

Υ.Γ. απλά παίζνε σε ένα άλλο επίπεδο οπτικοακουστικής θέασης-εμπειρίας:smg::party:

λυπάμαι ειλικρινά όσους δεν έχουν την δυνατότητα τοποθέτησης του κεντρικού πίσω από ηχοπερατή:(
 


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Α ρε κιορατά θέλω να δω τον μικρό να πάει και να αλείβει σοκολάτα στο ύφασμα αφού το πλύνεις το χτενίσεις και το τεντώσεις :roflmao::p
Εντάξει τόσα λευκά έχει εκεί μέσα στην οθόνη θα πάει;:lolsign:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.461
Εντάξει τόσα λευκά έχει εκεί μέσα στην οθόνη θα πάει;:lolsign:
:roflmao:

Α ρε κιορατά θέλω να δω τον μικρό να πάει και να αλείβει σοκολάτα στο ύφασμα αφού το πλύνεις το χτενίσεις και το τεντώσεις :roflmao::p
εμένα με έχεις δει να τρώω?
θα του γαμσω και εγώ τα δικά του πράματα... :p:roflmao:
 





Μηνύματα
5.283
Reaction score
6.429
Κάτσε να πάρει χαμπάρι ότι του βάζεις αλλά λευκά δολώματα, ή τα έχει βαρεθεί, να δούμε ποιος θα λυπάται ποιον... :lolsign:
 






Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.521
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top