Με τα tattoo πώς τα πάτε;

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Bρε τοσα ωραια σχεδια υπαρχουν...το tekken βρηκες ?? :142: :142:

Χαθηκε ενας δρακος , ενας σκορπιος..ενα χαρος με δρεπανι βρε αδελφε ?? :142:
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Στο μπράτσο θα το κάνω!! Κατέληξα στον RΥU από παλιά. Συνδιάζει το Καράτε, που έκανα πρωταθλητισμό με τον αγαπημένο μου χαρακτήρα σε videogame!! Η γραφή είναι το Kara-te στα γιαπωνέζικα!!!!
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Στο μπράτσο θα το κάνω!! Κατέληξα στον RΥU από παλιά. Συνδιάζει το Καράτε, που έκανα πρωταθλητισμό με τον αγαπημένο μου χαρακτήρα σε videogame!! Η γραφή είναι το Kara-te στα γιαπωνέζικα!!!!

Παντως θα συμφωνησω και εγω οτι δεν θα μου αρεσε το ασπρο..σαν ψευτικο θα δειχνει..σαν αυτα τα αυτοκολητα που βαζουν τα παιδια..:137:

Εχεις εναλλακτικο χρωμα ? :121: :138:
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Παντως θα συμφωνησω και εγω οτι δεν θα μου αρεσε το ασπρο..σαν ψευτικο θα δειχνει..σαν αυτα τα αυτοκολητα που βαζουν τα παιδια..:137:

Εχεις εναλλακτικο χρωμα ? :121: :138:
Σκέφτηκα για κόκκινο. Θα δω τι θα μου πουν κι αυτοι στο tatoo shop. Έτσι κι αλλιώς χρώμα θα μπει αργότερα, επομένως έχω χρόνο..
 



Μηνύματα
11.423
Reaction score
38
Απάντηση: Με τα tatoo πως τα πάτε???

Αύριο θα πάω να χτυπήσω ένα στο χέρι και ήθελα να μάθω ποιοί είναι φαν εδώ μέσα να μου φύγει και το άγχος!!! Θα πάρει κανα μήνα η δουλειά, αλλά θ' αξίζει τον κόπο!!! Για να ακούω γνώμες:
δεν μου αρέσει...τα πόδια του είναι μεγάλα....θα έχει κομμένα τα νύχια να υποθέσω κατα την εφαρμογή?:138:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.358
Reaction score
125.322
Δε νομίζω να χρειάζεσαι συγκατάθεση ή έστω γνώμες για να φορέσεις κάτι που γουστάρεις, για να αλλάξεις κούρεμα, για να κάνεις πλαστική στη μύτη σου ή στα αυτιά σου, ή γενικά για να αλλάξεις με οποιοδήποτε τρόπο την εμφάνισή σου. Το ίδιο ισχύει φυσικά και για τα τατουάζ. Κάνε ό,τι γουστάρεις, αρκεί αυτό να σε κάνει (έστω και λίγο) πιο ευτυχισμένο με αυτό που βλέπεις στον καθρέφτη ή με αυτό που έχεις στο μυαλό σου ότι βλέπει ο άλλος - ή η άλλη... Τελικά η ..άλλη, η λεγάμενη δηλαδή, πιθανά να έχει το πάνω χέρι.

Στο κάτω κάτω της γραφής πχ δε ντύνεται καλά σε πχ μια τυπική επίσκεψη για να γουστάρεις μόνο εσύ, αλλά και για να ευχαριστιούνται και οι άλλοι που θα σε δουν ή και να αισθάνονται άνετα αυτοί που θα είναι μαζί σου και να χαίρονται να είναι μαζί σου. Οπότε είναι προφανές πως όποια εξωτερική εμφάνιση έχει άμεση σχέση όχι μόνο με την προσωπική σου άποψη αλλά και με αυτήν του άμεσου κοινωνικού σου περίγυρου.

Δηλαδή την λεγάμενη που λέγαμε...:143::135:
 


Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Δε νομίζω να χρειάζεσαι συγκατάθεση ή έστω γνώμες για να φορέσεις κάτι που γουστάρεις, για να αλλάξεις κούρεμα, για να κάνεις πλαστική στη μύτη σου ή στα αυτιά σου, ή γενικά για να αλλάξεις με οποιοδήποτε τρόπο την εμφάνισή σου. Το ίδιο ισχύει φυσικά και για τα τατουάζ. Κάνε ό,τι γουστάρεις, αρκεί αυτό να σε κάνει (έστω και λίγο) πιο ευτυχισμένο με αυτό που βλέπεις στον καθρέφτη ή με αυτό που έχεις στο μυαλό σου ότι βλέπει ο άλλος - ή η άλλη... Τελικά η ..άλλη, η λεγάμενη δηλαδή, πιθανά να έχει το πάνω χέρι.

Στο κάτω κάτω της γραφής πχ δε ντύνεται καλά σε πχ μια τυπική επίσκεψη για να γουστάρεις μόνο εσύ, αλλά και για να ευχαριστιούνται και οι άλλοι που θα σε δουν ή και να αισθάνονται άνετα αυτοί που θα είναι μαζί σου και να χαίρονται να είναι μαζί σου. Οπότε είναι προφανές πως όποια εξωτερική εμφάνιση έχει άμεση σχέση όχι μόνο με την προσωπική σου άποψη αλλά και με αυτήν του άμεσου κοινωνικού σου περίγυρου.

Δηλαδή την λεγάμενη που λέγαμε...:143::135:
Έτσι είναι, τις αποφάσεις μου τις έχω πάρει, αλλά καμιά φορά θέλεις και την επιβεβαίωση!!!:137::109:
 




gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.602
Reaction score
4.137
Δημήτριε άμα είναι πάνω σε γκόμενα το tatoo:139:

Σε άντρα δεν έχω κάτσει να ασχοληθώ.
Πάντως το σκέφτομαι και εγώ...
 

Μηνύματα
904
Reaction score
239
Ωραιο σχεδιο Δημητρη, εχει τι δυσκολια του στα χρωματα. σε τι μεγεθος το κανεις, πιανει ολο το χερι? εγω εχω ενα ιαπωνικο δρακο
 

Μηνύματα
11.423
Reaction score
38
Απάντηση: Με τα tatoo πως τα πάτε???

Σκέψου το καλά γιατί είναι πολύ μεγάλο και ίσως αργότερα γύρω στα 50 σου να μη το θέλεις...μήπως κάνεις κανένα μικρότερο?

Για ποιό λόγο θέλεις να το κάνεις? Θα αισθάνεσαι καλύτερα αν το φτιάξεις εικόνισμα επάνω σου? Θέλεις να το μοστράρεις σε ποιούς ή καλύτερα να πω σε ποιές? Αργότερα αυτό θα σε εκφράζει και δεν θα αλλάξεις γνώμη?
Με τις πλαστικές επεμβάσεις πως τα πας αν χρειαστεί να κάνεις καμιά αφαίρεση?
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Re: Απάντηση: Με τα tatoo πως τα πάτε???

Σκέψου το καλά γιατί είναι πολύ μεγάλο και ίσως αργότερα γύρω στα 50 σου να μη το θέλεις...μήπως κάνεις κανένα μικρότερο?

Για ποιό λόγο θέλεις να το κάνεις? Θα αισθάνεσαι καλύτερα αν το φτιάξεις εικόνισμα επάνω σου? Θέλεις να το μοστράρεις σε ποιούς ή καλύτερα να πω σε ποιές? Αργότερα αυτό θα σε εκφράζει και δεν θα αλλάξεις γνώμη?
Με τις πλαστικές επεμβάσεις πως τα πας αν χρειαστεί να κάνεις καμιά αφαίρεση?

Aμαν με αυτα τα ''ψυχολογικα''.....:142:

Μια χαρα ειναι το τατοο...και φυσικα για να το αποφασισε θα του αρεσει..και φυσικα θα θελει να το ''δειχνει'' σε αλλους και αλλες..οπως κανουν ολοι οι ανθρωποι σχεδον με οτιδηποτε ωραιο εχουν πανω τους...φυσικο η οχι..

Λες και θα κανει πλαστικη προσωπου το εχετε κανει...:142:
 

Μηνύματα
11.423
Reaction score
38
Απάντηση: Re: Απάντηση: Με τα tatoo πως τα πάτε???

Aμαν με αυτα τα ''ψυχολογικα''.....

Μια χαρα ειναι το τατοο...και φυσικα για να το αποφασισε θα του αρεσει..και φυσικα θα θελει να το ''δειχνει'' σε αλλους και αλλες..οπως κανουν ολοι οι ανθρωποι σχεδον με οτιδηποτε ωραιο εχουν πανω τους...φυσικο η οχι..

Λες και θα κανει πλαστικη προσωπου το εχετε κανει...
Εμ βέβαια από πίτα που δεν τρως τι σε νοιάζει και αν καεί?:138:
Δεν αρέσουν σε όλες τις γυναίκες τα τατουάζ ξέρεις
Εμένα με αφήνουν εντελώς αδιάφορη αλλά σίγουρα δε θα μου άρεσε ένας άνδρας να έχει κάτι τέτοιο επάνω του...φαντάσου πως θα γίνει όταν γεράσει έλα τότε κυρ Μελέτη να μου πεις για πλαστικές:136:
 

Μηνύματα
5.115
Reaction score
7
Θα διαφωνήσω. Έχω δεί πολλούς μεγάλους ανθρώπους με tattoo. Και? Από κάποια φάση και μετά το tattoo γίνεται κομμάτι σου. Δεν μου φαίνεται περίεργο. Και στις περισσότερες γυναίκες τους αρέσει από αυτές που ξέρω. Εδώ και οι ίδιες θέλουν να κάνουν ένα πόσο μάλλον όταν πρόκειται για άντρα.
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Με τα tatoo πως τα πάτε???

Εμ βέβαια από πίτα που δεν τρως τι σε νοιάζει και αν καεί?:138:
Δεν αρέσουν σε όλες τις γυναίκες τα τατουάζ ξέρεις
Εμένα με αφήνουν εντελώς αδιάφορη αλλά σίγουρα δε θα μου άρεσε ένας άνδρας να έχει κάτι τέτοιο επάνω του...φαντάσου πως θα γίνει όταν γεράσει έλα τότε κυρ Μελέτη να μου πεις για πλαστικές:136:

Δηλαδη μου λες τωρα οτι επειδη δηλαδη σε μερικες γυναικες δεν αρεσουν τα τατοο ..να το ξανασκεφτει ο Δημητρης ? :142:

Που πηγε το ''αφου σου αρεσει εσενα'' ? :143:

Τι θα γινει οταν γερασει ? Οπως θα κρεμασει το μπρατσο και οχι μονο..θα ''κρεμασει'' και το τατοο...ε και...
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.865.494
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top