Μοτοβολτα Avsite

Μηνύματα
61
Reaction score
91
Παρακαλώ Κύριοι ανεβαστε τις official καγκουριες σας.εδω δουλευα ενα σουζουκι με 86 αλογατα τροχο.αμα δαγκωνες κλειδι 240 ακατεβετα.και εκανε και ον οφφ αμα γούσταρε
 

Μηνύματα
27.206
Reaction score
25.180
Ωραίες οι καγκουριές. Εγώ τις έχω κόψει πλέον.
Δεν έχω βίντεο γμτ από ανάβαση δομοκού με το βουτυρο (vtr 1000f) που έστριβε το γ@μήδι με 100+ με ατελείωτη πλαγιολίσθηση.
Τελικές των 280 τις έχει για πλάκα στην ευθεία της Θήβας.
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Ωραίες οι καγκουριές. Εγώ τις έχω κόψει πλέον.
Δεν έχω βίντεο γμτ από ανάβαση δομοκού με το βουτυρο (vtr 1000f) που έστριβε το γ@μήδι με 100+ με ατελείωτη πλαγιολίσθηση.
Τελικές των 280 τις έχει για πλάκα στην ευθεία της Θήβας.
Ανάβαση στον Μπράλλο θες 180+ για να αρχίσεις να πλαγιάζεις με τις ατελείωτες ανηφορικές παρατεταμένες.
 

Μηνύματα
61
Reaction score
91
Ο Στάθης έχει και τα δίκια του....
Με 100 παιζεις εδω
Αλλα πας μισογκαζια γιατι αμα φυγεις πουθενα θα σε φαει το βραδυ Παρνασσιακο τσακαλι...δε θα σε βρουνε ποτε:D:angel:
 




Μηνύματα
61
Reaction score
91
ο Μιχαλης οδηγει το 749
Ο τρελος παει το 749 τρενο.στρωτη οδηγηση.πιλοτος....
εσυ λυσαξες παντως!!!!εισαι ινδαλμα να ξερεις:drinks:
Αληθειει σε αυτα τα βιντεο οι μισοι ηταν αγωνιζωμενοι και αλλοι μισοι χομπιστες αγωνιζωμενοι?χρονια με τρωωει να μαθω?
 


papavmax

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.080
Reaction score
1.601
Μονο ο οδηγος του κιτρινου 749 ειναι αγωνιζομενος και συνεχιζει να κερδιζει αγωνες εχει φυγει απο πρωτθλ. ταχυτητας τον κερδισε το εντουρο!

Οι οι αλλοι μισοι εχουν αποσυρθει τελειως απο την μοτοσυκλετα
μεγαλωσαν παιδια οικογενειες....
 

Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Χοντρυνε το πραμα παιδια...
Εμεις για σλικ στα μπουρναζια λεγαμε.. :lolsign:
 

Μηνύματα
61
Reaction score
91
Μονο ο οδηγος του κιτρινου 749 ειναι αγωνιζομενος και συνεχιζει να κερδιζει αγωνες εχει φυγει απο πρωτθλ. ταχυτητας τον κερδισε το εντουρο!

Οι οι αλλοι μισοι εχουν αποσυρθει τελειως απο την μοτοσυκλετα
μεγαλωσαν παιδια οικογενειες....
Ψιλο μεσα επεσα παντως....;);)
Ο αλλος σα γατος ασχοληθηκε με ΚΤΜ (και καλα εκανε για μενα).
Ελα πουλα τα technics κτλ. να παρεις L7 να ξανανιωσεις....:p:dance2:
[DOUBLEPOST=1520875065][/DOUBLEPOST]
Εσυ τι οδηγούσες ?
Συχνάζεις στον περβολαρακη ;
Αφου λεει το παληκαρι το Κ1 οδηγαει στο βιντεο.
το ονboard που βλεπεις.
 


Μηνύματα
61
Reaction score
91
Kαι να βλέπουμε βιντεο στο κινητό με ολόσωμες Ghost Rider - Uppsala Run να περνά η ώρα .:D
Ρε παιδια ισχυει στη σουηδια λεει βρεχει και μολις κοψει ο δρομος στεγνωνει στο μπαμ.και οτι αμα παιζεις εκει με λαστιχο ψιλογομα στο τρωει στο μισο χρονο απο Ελλαδα?μαλλον εχουν καλο δρομο εκει πανω!!!!
Σταθη βαλε τον GR αναβαση θηβων και μολις περασει τη καβαλας θα μαζευει δοντια απο κατω.εκει πεταει κωλο και φλορετα.:lolsign:
 


Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Εγώ απ όλους τον Μοταρντά ζούλεψα... :geek:
 


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Εγώ απ όλους τον Μοταρντά ζούλεψα... :geek:
Καλό κουμάσι είναι κι αυτός ,με την ταυτότητα στο στόμα.:lolsign:
Μ'αρέσει που δίνει σαφής οδηγίες το βίντεο ,μην το προσπαθήσεσε η διαδρομή έγινε κάτω απο ελεγχόμενες
συνθήκες.
ΤΟ ΕΊΔΑ, δημόσιος δρόμος μες τα αυτοκίνητα κι αυτοί ήταν και στο αντίθετο ρεύμα.:lolsign:
 

Μηνύματα
208
Reaction score
166
Ρε παιδια ισχυει στη σουηδια λεει βρεχει και μολις κοψει ο δρομος στεγνωνει στο μπαμ.και οτι αμα παιζεις εκει με λαστιχο ψιλογομα στο τρωει στο μισο χρονο απο Ελλαδα?
ναι
και όχι μόνο στη Σουηδία
 

Μηνύματα
61
Reaction score
91
Καλό κουμάσι είναι κι αυτός ,με την ταυτότητα στο στόμα.:lolsign:
Μ'αρέσει που δίνει σαφής οδηγίες το βίντεο ,μην το προσπαθήσεσε η διαδρομή έγινε κάτω απο ελεγχόμενες
συνθήκες.
ΤΟ ΕΊΔΑ, δημόσιος δρόμος μες τα αυτοκίνητα κι αυτοί ήταν και στο αντίθετο ρεύμα.:lolsign:
Σταθη το παιδι με το vmax που λεει οτι οδηγαει το Κ1 στο βιντεο λεει πως ειναι απο Ευοια.Ο φιλος του ειναι απο Ευοια σιγουρα εχει μαγαζι με ΚΤΜ.Οποτε τον ξερουν το δρομο νερο.Φαινεται και απο τα φρενα τους.....πες ρε VMAX?
Aληθεια απο Κ1 πως βρεθηκες με VMAX?
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.865.492
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top