''Μυρωδιά'' hi-fi

Μηνύματα
27.074
Reaction score
25.005
Υπάρχει πρόβλημα με τον λογαριασμό μου. Όταν καταφέρω να μπω στο φορουμ μόλις ζητήσω κάποια σελίδα με πετάει στην αρχική , είτε μου βγάζει λευκή σελίδα. Δεν μπορώ να ποστάρω σχεδόν τίποτα. Me ie, chrome, firefox.
Ποιό είναι το άλλο Thread alfee?
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Χαϊεντάδες με περικεφαλαία (πως λέμε βλάκες με περικεφαλαία...): :p


 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Γελάτε εσείς , αλλά πήρε ενισχυτάρα η @Rosinante .
Αυτά τα γκάζια, 110 w per channel 20hz -20khz ,0,07 thd με όλα τα κανάλια οδηγούμενα ταυτόχρονα, στα 8Ω , μόνο σε τελικούς βρίσκεις.
Γιατί γελάς ρε @JOHN MARKOUλη?
 

Μηνύματα
27.074
Reaction score
25.005
:gotcha:Γελάτε εσείς , αλλά πήρε ενισχυτάρα η


To ξέχασες?

Γιατί όχι? Εχει και παλιότερα να αγοράσει αν ψάξει. :biggrin:
 



Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
@JOHN MARKOU γιατί μου έκανες angry στο post που έγραψα στο άλλο thread και ρωτάω για την ομοιότητα μεταξύ Sansui και MacIntosh και με τρόμαξες μεσημεριάτικα;;
 

Μηνύματα
27.074
Reaction score
25.005
Πουλάς τον Denon; :roflmao:
Ψήνεσαι?
@JOHN MARKOU γιατί μου έκανες angry στο post που έγραψα στο άλλο thread και ρωτάω για την ομοιότητα μεταξύ Sansui και MacIntosh και με τρόμαξες μεσημεριάτικα;;
Για να μην λές αηδίες. >:(:headbang::gotcha:
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Μα ήταν απορία μου αυτή, τεσπα αφού δεν θες..
Πιθανόν κάποιο σχεδιαστές να πήγαν από τη μία εταιρεία στην άλλη ή δεν ξέρω και εγώ τι, έλεγα μήπως ήξερες..
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.151
Reaction score
93.263
Πουλάς τον Denon; :roflmao:
Ψήνεσαι?
Πού να ψήνομαι ρε κακομοίρα με τις αρχαιολογίες που έχεις μαζέψει...

Θα ανακαλύψεις το Atmos το 2044 αν ζεις, που στο εύχομαι και θα καμαρώνεις με την εμπειρία. :roflmao:
 

P

PMC

Guest
Συνήθως πρόκειται για ψοφιες κατσαρίδες μέσα στο μηχάνημα, κάμπιες κι άλλα έντομα, που σιγοψηνονται κάθε φορά που ανάβει.

Ίσα ίσα να σου ανοίγουν την όρεξη, αν δεν είσαι κάνας βεγκαν...


Στα δικά μου έβρισκα αυτά τα σκληρά σκουλίκια που μαζεύουν και γίνονται στρογγυλά, σα κυκλάκια σκουλικίσχια.
Ωραία μυρωδιά. Την αναπολείς και με ένα ποτήρι κρασί...

Ορίστε προβλήματα που εξηγούν την αποστροφή σου προς τα παθητικά .....ολα έχουν την εξήγηση τους! :p
 

I

iason

Guest
Με μεγάλη μου χαρά βλέπω ότι το μέλος rosinante έχει δώσει σημάδια ότι χαίρει άκρας υγείας... :)
Εε , τώρα εδώ που τα λέμε γυναίκα 1,86 που καρφώνει τις κινεζουλες, τι να πάθει από ένα Harman !!!!!!!;).
Καλορίζικος και καλοακουστος αγαπητή Ροζι. :drinks:
 

Μηνύματα
27.074
Reaction score
25.005
Πού να ψήνομαι ρε κακομοίρα με τις αρχαιολογίες που έχεις μαζέψει...

Θα ανακαλύψεις το Atmos το 2044 αν ζεις, που στο εύχομαι και θα καμαρώνεις με την εμπειρία. :roflmao:
Ενώ εσύ περνιέσαι για πρωτοπόρος , με τα σαπάκια σου.
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.134
Reaction score
26.692
Στα δικά μου έβρισκα ... ... ...
Μες τις σπηλιές που τα βάζεις, τι περίμενες να βρεις? Μαργαριτάρια?
Μία είναι η σπηλιά που φιάνει ροκφόρ. Όλες οι άλλες φτιάχνουν "μπλε"
:lolsign: :lolsign: :lolsign:
 




Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Ευχαριστω οσους απαντησαν. Τελικα ηταν σκονη...Ανοιχθηκε, οχι απο μενα φυσικα αγου ειναι 25 κιλα, και καθαριστηκε με λεπτο πινελακι. Πολυ πραμα...Ασε που με το ξεσκονισμα εφυγε και ο κόκος και ηρθαν οι χροιες.... ;) ;)
125 βατ στερεο, στα 100 ντιμπι χτυπα το μπασο στις καρωτιδες και θελω κι αλλο....:(:(
 

Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Ευχαριστω οσους απαντησαν. Τελικα ηταν σκονη...Ανοιχθηκε, οχι απο μενα φυσικα αγου ειναι 25 κιλα, και καθαριστηκε με λεπτο πινελακι. Πολυ πραμα...Ασε που με το ξεσκονισμα εφυγε και ο κόκος και ηρθαν οι χροιες.... ;) ;)
125 βατ στερεο, στα 100 ντιμπι χτυπα το μπασο στις καρωτιδες και θελω κι αλλο....:(:(
Το γέλιο για τις χροιές! Είχε βραχνιάσει βρε!
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.062
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top