''Μυρωδιά'' hi-fi

Μηνύματα
691
Reaction score
1.102
:biggrin:
Στην μάννα σου το είπες? :tongue:
Ναι και θα μας φτιάξει γλυκό του κουταλιου
βρε συ Υ θα αφηστε ησυχη την κοπελα:p 2 θα ειναι σπιτι η συζυγος η οχι:D 3 τι μουσικη θα βαλεις ;; δε νομιζω να ακουτε τα ιδια με τι ροζι8-)
Α όλα κι όλα έχω αρχές: η σύζυγος δεν θα ναι σπιτι. Θα βάλω εκκλησιαστική μουσική: παπαροκαδες.
 

Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.174
Ελα, αντε , παρτε μερικες...

View attachment 154246

View attachment 154248 View attachment 154249

Δε θελω σχόλια για τη σκουπα μου :) ...
Δεν θέλεις σχόλια για την σκούπα σου , αλλά μας την μοστράρεις και καλά .! Για να μας δείξεις ότι είσαι παστρικιά? :gotcha: ή το ακριβώς αντίθετο? :roflmao:Και απλά την ξέχασες εκεί , δεν γ@μιέται λες , και τράβηξες φωτό στιλ ρομάντζου αλλά παλαιά??:tongue:
Ναι και θα μας φτιάξει γλυκό του κουταλιου

Α όλα κι όλα έχω αρχές: η σύζυγος δεν θα ναι σπιτι. Θα βάλω εκκλησιαστική μουσική: παπαροκαδες.
Αμα σε αρχίσει στις μεταλιές και τις ντεθιές η ροζι θα ξεχάσεις και εκκλησιαστικές και τα πάντα.:biggrin:
 

P

PMC

Guest
Δεν θέλεις σχόλια για την σκούπα σου , αλλά μας την μοστράρεις και καλά .! Για να μας δείξεις ότι είσαι παστρικιά? :gotcha: ή το ακριβώς αντίθετο? :roflmao:Και απλά την ξέχασες εκεί , δεν γ@μιέται λες , και τράβηξες φωτό στιλ ρομάντζου αλλά παλαιά??:tongue:
Η καθαριότητα φαίνεται από το ποσό καθαρό είναι το κροσοβερ;)
Για τα hi end καλωδια δεν θα πει κανείς?
Ναι και θα μας φτιάξει γλυκό του κουταλιου

Α όλα κι όλα έχω αρχές: η σύζυγος δεν θα ναι σπιτι. Θα βάλω εκκλησιαστική μουσική: παπαροκαδες.

Ασε μεγάλε ;), προσπαθήσαμε και μεις αλλά μας την έφαγε το ομορφόπαιδο.......:o
 




Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.803
Βρε χαζουλη νταχαρη, αυτα ειναι 40 κιλα το ενα, λες να πηγα εγω να τα αγορασω;
Απ' τον Σαμ τα πηρα...

Άρπα τη χαζούλη Νταχάρη, :punish: όταν λέει ο Άλφεεεε ότι τα πήρε από τον Sam να μην τον αμφισβητείς! :p :prankster:






Αναλογα την αναρτηση.Η σπογγωδης ειναι η χειροτερη,η οποια επισκευαζεται και ευκολα,αν και ειμαι κατα της επισκευης απο τον κατοχο.

Οι ελαστικες μπορω να πω οτι σε καταλληλο οικιακο περιβαλλον αντεχουν αρκετες δεκαετιες.

Υπαρχουν και οι ελαχιστες εξαιρεσεξς σε αυτα.

Thanks mate, ο μόνος που αξιώθηκε να μου απαντήσει! :)
Ευτυχώς οι δικές μου είναι ελαστικές ελπίζω να ζήσουν πολλά χρόνια, γιατί λες ότι είσαι κατά της επισκευής στις σπογγώδεις αναρτήσεις;;
Τι πρέπει να κάνει ο κάτοχος τους να τα πετάξει;; :rolleyes:
 

Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.174
Άρπα τη χαζούλη Νταχάρη, :punish: όταν λέει ο Άλφεεεε ότι τα πήρε από τον Sam να μην τον αμφισβητείς! :p :prankster:









Thanks mate, ο μόνος που αξιώθηκε να μου απαντήσει! :)
Ευτυχώς οι δικές μου είναι ελαστικές ελπίζω να ζήσουν πολλά χρόνια, γιατί λες ότι είσαι κατά της επισκευής στις σπογγώδεις αναρτήσεις;;
Τι πρέπει να κάνει ο κάτοχος τους να τα πετάξει;; :rolleyes:
Εχεις κι εσύ κάτι απορίες ρε πουλάκι μου!!
Οχι να πάει τα μεγάφωνα σε επαγγελματία σκιτζή σφάχτη μεγαφώνων να του τα ξεκοιλιάσει. :tongue: :headbang::biggrin::gotcha:
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Άρπα τη χαζούλη Νταχάρη, :punish: όταν λέει ο Άλφεεεε ότι τα πήρε από τον Sam να μην τον αμφισβητείς! :p :prankster:









Thanks mate, ο μόνος που αξιώθηκε να μου απαντήσει! :)
Ευτυχώς οι δικές μου είναι ελαστικές ελπίζω να ζήσουν πολλά χρόνια, γιατί λες ότι είσαι κατά της επισκευής στις σπογγώδεις αναρτήσεις;;
Τι πρέπει να κάνει ο κάτοχος τους να τα πετάξει;; :rolleyes:
Οταν το γουφερ στο συγκεκριμενο ηχειο παιζει αρκετα ψηλα-και ακομα χειροτερα αν ειναι μιντρειντζ,η αποκριση του εξαρταται και απο την αναρτηση του.Κατα τη γνωμη μου σε αυτην την περιπτωση,ειναι σωστο να παρεις καινουριο και οχι να επισκευασεις.
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.803
Εχεις κι εσύ κάτι απορίες ρε πουλάκι μου!!
Οχι να πάει τα μεγάφωνα σε επαγγελματία σκιτζή σφάχτη μεγαφώνων να του τα ξεκοιλιάσει. :tongue: :headbang::biggrin::gotcha:


Όχι, αλλά υπάρχουν δυο-τρεις καλοί τεχνίτες στην Αθήνα Γιάννη, μάλιστα κι εσύ έχεις προτείνει κάποιον/κάποιους κατά καιρούς..
 

Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.174
Γιατί? Αν βρείς το ίδιο αφρώδες , που λίγο πολύ τα ίδια είναι όλα , ελάχιστες διαφορές έχουν , κυρίως στο πάχος , δεν είναι πρόβλημα η επισκευή τους.
Οποιος θέλει επισκευές μεγαφώνων , της προκοπής , μου λέει.
Υπάρχει τεχνικός με εμπειρία σε επισκευές πάσης φύσεως και με μεγάλο στοκ ανταλακτικών , μιάς και παραγγέλνει μέσω διαδικτύου και έχει τα πάντα.
Όχι, αλλά υπάρχουν δυο-τρεις καλοί τεχνίτες στην Αθήνα Γιάννη, μάλιστα κι εσύ έχεις προτείνει κάποιον/κάποιους κατά καιρούς..
Μόνον ένας πλέον. Οτι θες μου λές.
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.216
Reaction score
27.771
Κάποτε (πριν 30 χρόνια) είχα κάτι ηχεία Ιnfinity με σπογγώδεις αναρτήσεις μεγαφώνων.
Κάποια στιγμή πήγα να σκουπίσω με πανί την σκόνη τους και διαλύθηκαν τελείως.
Άλλαξα γούφερ με κάτι φτηνά της στοάς ηλεκτρονικών με λαστιχένια ανάρτηση και τα έδωσα στην αδερφή μου.
Ακόμα παίζουν και τα λάστιχα είναι εκεί ακλόνητα.
 

Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.174
Αλλάζονται μιχάλη , και πλέον υπάρχει αφρώδες της προκοπής που δεν πολυμερίζεται σχεδόν με την καμία.
Τέτοιο μου πέρασε ο δικός μου στα δικά μου . Εξαιρετικό.
Τα woofer infinity , να τα φιάξεις , είναι συνήθως αξιόλογα μεγάφωνα.
Σκέψου ότι βγαίνει σε 12 διαφορετικές σκληρότητες και πάχη. Ταιριάζεις ότι θέλεις.
Εμείς ζητήσαμε για coral 15L70 και μας έστειλαν δύο δείγματα.
spiders το ίδιο. Εκεί να δείς ποικιλία να σου φύγει ο τάκος.
Από πηνία δε, και έτοιμους θόλους με πηνίο κλπ , απίστευτη ποικιλία. Από κώνους από ότι θες.
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Ελα, αντε , παρτε μερικες...

View attachment 154246

View attachment 154248 View attachment 154249

Δε θελω σχόλια για τη σκουπα μου :) ...
Πετα αυτες τσι χαϊεντιες καλωδια - βαλε αλλα και κολα τα κατευθειαν απανω στη πλακετα.
Αν εχτος απο σκουπισμα (ωραια σκουπα) κανεις και σφουγγαρισμα προσεχε μη τα καψεις ολα.
:drinks:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.823
Reaction score
77.377
Βρε χαζουλη νταχαρη, αυτα ειναι 40 κιλα το ενα, λες να πηγα εγω να τα αγορασω;
Απ' τον Σαμ τα πηρα...
μη το χαλάς μαρή...άσε τον Αλφεε να ξεδιαλύνει την υπόθεση :laugh: :lol:
Μόνον ένας πλέον.
Ποιον λες?
 

Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.174
Βρε χαζουλη νταχαρη, αυτα ειναι 40 κιλα το ενα, λες να πηγα εγω να τα αγορασω;
Απ' τον Σαμ τα πηρα...

Ε και τι λέει δλδ αυτό ? δεν τα αγόρασες από τον σαμ? Στα χάρησε και στα κουβάλησε και τζάμπα στο σπίτι?
Επίσης , να το ξέρεις ! αν ξαναπείς χαζούλη τον νταχαρη θα τσακωθούμε. Μόνο αφελή θα τον αποκαλείς. :biggrin:
Σα δεν ντρέπεσαι λίγο κοτζάμ οργανοπαίκτρια.!!:headbang:
Και είσαι και 1,86 ξυπόλητη. :gotcha::headbang:
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.803
μη το χαλάς μαρή...άσε τον Αλφεε να ξεδιαλύνει την υπόθεση :laugh: :lol:
Η υπόθεση θεωρείται λυμένη, δεν κυκλοφορούν πολλά Roister dipole s στην πιάτσα, τα ηχεία ήταν του Σαμ και τα έδωσε στη Ρόζι, τώρα τι χρήση τους έκανε ο Σαμ όσο καιρό τα είχε ένας θεός ξέρει...:lol:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.823
Reaction score
77.377
Σα δεν ντρέπεσαι λίγο κοτζάμ οργανοπαίκτρια.!!:headbang:
JohnJohn...ντροπή :cry: :lol:
Η υπόθεση θεωρείται λυμένη, δεν κυκλοφορούν πολλά Roister dipole s στην πιάτσα, τα ηχεία ήταν του Σαμ και τα έδωσε στη Ρόζι, τώρα τι χρήση τους έκανε ο Σαμ όσο καιρό τα είχε ένας θεός ξέρει...:lol:
μάλιστα ντετέκτιβ Κόρμοραν Αλφεεκ :lol::lol:
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.590
Μηνύματα
2.865.106
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top