Μυρωδιές

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.103
Reaction score
30.054
Φρεσκοαλεσμένος καφές. Ή ακόμη καλύτερα, το άρωμα που αφήνει να ξεφύγει η βαλβίδα στις συσκευασίες καβουρδισμενων κόκκων. Μου αρέσει να τις πιέζω και να παίρνω τζούρα.

Η 'μωρουδίλα' στις διπλώσεις του σβέρκου των μικρών. Έχωνα τη μουσούδα μου και ρουφούσα αχόρταγα, μέχρι τα 3-4 τη διατηρούσαν τα δικά μου. Η πιο σπάνια και υπέροχη μυρωδιά.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.626
Reaction score
83.105
Φρεσκοαλεσμένος καφές. Ή ακόμη καλύτερα, το άρωμα που αφήνει να ξεφύγει η βαλβίδα στις συσκευασίες καβουρδισμενων κόκκων. Μου αρέσει να τις πιέζω και να παίρνω τζούρα.
:thumbsup:

Από τις πρώτες που μου έρχονται.

Γυναίκα κυριλέ πλήρως περιποιημένη που "βγάζει" έναν συνδυασμό καθαριότητας, γαλακτωμάτων, αρώματος. 🤩




Αν αρχίσω να γράφω ποιες με ενοχλούν θα γεμίσει ο server...
 








Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.103
Reaction score
30.054
Extreme... :roflmao:

Θα έχουν να λένε για τον θρησκευτικό τους μπρε

Μουσικά θα ζοριστούν λιγάκι, ο ένας χιπχοπ ο άλλος Παραλλαγές Γκόλντμπεργκ, αλλά κάτι θα γίνει
Γυναίκα κυριλέ πλήρως περιποιημένη που "βγάζει" έναν συνδυασμό καθαριότητας, γαλακτωμάτων, αρώματος. 🤩
 


gonis

Luger
Μηνύματα
4.206
Reaction score
11.481
Μυρωδιά του μαγαζιού και των ρούχων της Abergrombie στην 5η λεωφόρο στη ΝΥ πριν καμία 15αρια χρονια
Είχα βγάλει και διαγνωστικό κριτήριο για διαχωρισμο των original A&F από τις «μαϊμούδες»,τη μυρωδιά
Υπήρχαν και αλλα highlights στο συγκεκριμένο τριώροφο μαγαζί αλλά δεν είναι της στιγμής8-)
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.626
Reaction score
83.105
Μυρωδιά του μαγαζιού και των ρούχων της Abergrombie στην 5η λεωφόρο στη ΝΥ πριν καμία 15αρια χρονια
Είχα βγάλει και διαγνωστικό κριτήριο για διαχωρισμο των original A&F από τις «μαϊμούδες»,τη μυρωδιά
Υπήρχαν και αλλα highlights στο συγκεκριμένο τριώροφο μαγαζί αλλά δεν είναι της στιγμής8-)
Το ίδιο και με τα καταστήματα της θυγατρικής της Hollister. H μυρωδιά τους είναι σήμα κατατεθέν!

Όταν αυτοί έφτιαχναν τις μυρωδιές στα Abercrombie εμείς είχαμε Πανταζώνα...
 




sk

Μηνύματα
530
Reaction score
474
+ Η Βρεγμένη γη μετα το ψιλόβροχο
+ Το Φρεσκοκουρεμένο γρασίδι
+ Η αλμύρα των κυμάτων
- Αμμωνία σε κοινόχρηστα ουρητήρια (αυτά με τις μπάλες ναφθαλίνης για τον περιορισμό της)
 





ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.110
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top