Μόναχο...κατόπιν εορτής

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Reaction score
45.740
Link για την άλλη έκθεση; Σε αυτή δεν βλέπω (εδώ) τις γνωστές.Γερμανικές μάρκες με τα ενεργά τους.
O Bhutia, με αυτά τα εξπεριμένταλ που ακούει, έχω μια εντύπωση ότι πέρα απο τα παράλληλα σύμπαντα, θεωρία του χάους και την γεωμετρική έν τάξη απεικόνιση της, είναι της ψυχοακουστικής σχολής του Albert Bregman το βιβλίο του οποίου είναι μόνμα στο κομοδίνο του. :D

Last edited:

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Reaction score
18.699
Σωστά.

Πλέον τα γριμ διαχειρίζονται 5-καναλα αρχεία μέσω ρουν, δηλαδή μια ατελείωτη δισκοθήκη 5.1 από ριπαρισμενα sacd μπορούν τα ηχεία αυτά να την αναπαραξουν χωρίς άλλο μηχάνημα, μόνα τους, μέσω εθερνετ.

Αυτά, σκέτα 5 ηχεία στο σαλόνι, κι ένας nas server στη σοφίτα, με ενσωματωμένο app για roon core. Απίστευτη απλότητα χρήσης. Και έτσι παίζει και τινταλ και κιομπουζ ταυτόχρονα.

Φυσικά θα παίζει ότι άλλο έχεις ριπαρισμενο στο σερβερ. Εννοείται. Αλλά με ρουν, τινταλ και κιομπουζ, δεν βλέπω λόγο να ψάχνεις κάτι άλλο, έχεις μουσική για 100 ζωές και για 100 γενεές μετά από σένα.

Όλη η δισκοθήκη του κόσμου, στην άνεση του καναπέ σου και χωρίς άλλα μηχανήματα.

Γκεομιατ έφτασε η ώρα. 😎
Τώρα που το ξαναβλέπω.
Δεν ξέρω αν παίζει χωρίς το MU 1. Νομίζω ότι θέλει και τέτοιο.

Reaction score
6.282

Ναι το γνωστό the conscious universe which creates reality.

Τώρα για τις διαστάσεις, τις να τις κάνω τις πολλές διαστάσεις , όταν δεν είμαι φτιαγμένος για αυτές, τουλάχιστον να τις βιώσω....

Τα μαθηματικά, όπως έχει αποδειχθεί, μπορούν να περιγράψουν και καταστάσεις που δεν υπάρχουν , αντίθετα με ότι εντύπωση έχει ο πολυ κόσμος για αυτά. Οπότε αυτά έχουν γίνει και φιλοσοφίες .... Να δούμε τι σωματίδια θα βγούν απο την πρόβλεψή του Λίσι. χα χα. Πάλι θα πληρώνουμε. Και μετά βρίσκετε τα καλώδια στο Χαι Φαι υπερβολικά. :D

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Reaction score
45.740
Ναι το γνωστό the conscious universe which creates reality.

Τώρα για τις διαστάσεις, τις να τις κάνω τις πολλές διαστάσεις , όταν δεν είμαι φτιαγμένος για αυτές, τουλάχιστον να τις βιώσω....
...
Ένα τέτοιο επιχείρημα θα έπρεπε να έχουν κατά νου και οι ακραιφνείς οπαδοί βινυλίου,λυχνιών,κτλ.

Reaction score
6.282
Ένα τέτοιο επιχείρημα θα έπρεπε να έχουν κατά νου και οι ακραιφνείς οπαδοί βινυλίου,λυχνιών,κτλ.
Αααα , εάν είναι έτσι τότε συμφωνώ. Go Lisi, go. Και τι θα τα κάνουμε εξάλλου τα λεφτά, τι σημασία έχουν κλπ ας τα πάρει ο Lisi. :D Θα του στείλω mail να δω εαν ακούει με λάμπες χα χα. Καλό παιδί, θα σου λέω τότε.

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Reaction score
45.740
Αααα , εάν είναι έτσι τότε συμφωνώ. Go Lisi, go. Και τι θα τα κάνουμε εξάλλου τα λεφτά, τι σημασία έχουν κλπ ας τα πάρει ο Lisi. :D Θα του στείλω mail να δω εαν ακούει με λάμπες χα χα. Καλό παιδί, θα σου λέω τότε.
Το μόνο βέβαιο είναι ότι...θα μου πεις...:roflmao:
Τώρα δεν έχει τόση σημασία τι θα τα κάναμε τα ίδια τα λεφτά,αφού για τα λεφτά φαίνεται να τα κάνουμε...΄΄όλα΄΄. :wink:

Reaction score
6.282
Το μόνο βέβαιο είναι ότι...θα μου πεις...:roflmao:
Τώρα δεν έχει τόση σημασία τι θα τα κάναμε τα ίδια τα λεφτά,αφού για τα λεφτά φαίνεται να τα κάνουμε...΄΄όλα΄΄. :wink:
Ε, μόνο εαν μου πεί ότι ακούει λάμπες. Εαν μου πεί τίποτε άλλο δεν θα σου πω, θα κάνω μούγκα - το κορόιδο. :D

¨Εχω ελπίδες, γιατί τον κόβω για στωικό , που είναι και της μόδας.:)

Reaction score
6.282
Και τί λέμε πως θα χρειαζόταν για να τις κυκλοφορήσουμε αυτές;;; :sneaky:
Καλλιεργημένο πνεύμα ? :D

Τα λέω και εδώ post 279. Κάνε ενα κόπο να διαβάσεις , 5 προτάσεις είναι. Τα γράφω και στο διδακτορικό μου , σελ 564 , με θέμα : "η γυναίκα, ο Έντουαρντ Λόρεντζ και η πολυκάναλη αναπαραγωγή". :D

Χάος, άβυσσος χα χα.

Last edited:

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Reaction score
45.740

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Reaction score
101.917
οποιοσδήποτε περαιτέρω σχολιασμός των Γκέτχαρντ ύστερα από την επίδειξη του 2019 κρίνεται...περιττός.
Φακτ.

Κοινώς, τα γκετχαρντ εστί "φακ εβριθινγκ".

Τέλος. Δι εντ. Φινιτο.

Staff online

• rose.athens
    Not in the mood Mod
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
164.647
Members