Μόναχο...κατόπιν εορτής

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Επιτελους πεστα Μεσιε Μπουτια:hi: γιατι καποιος που γραφει εδω ειναι αντιριξιας :smoke: ονοματα δε λεω:boast:και δεν τον αρεΖουν λεει τρομαρα του :dance2: :fuckyou:
Εαν αρέσουν στον Bhutia, δεν είναι καλά. Εγω είμαι με τον Κο Μάρκου σε αυτό. :D

Βέβαια εαν το νομίζεις και εσύ να το σκεφτώ. 😍
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Επίτηδες δεν το έβαλα για να μην στερήσω την δυνατότητα και περιορίσω την ευχέρεια ορίων για αστεισμό, καλύτερου αποτελέσματος, απο τον @kanakiani αλλά και απο τους υπολοίπους. :) (όπως καλή ώρα του Bhutia που μου απάντησε σοβαρά χα χα. Bhutia εγω διαφωνώ με την αρχή αυτή, πιστεύω ότι έχει σοβαρά προβλήματα (όχι γελάκι) ... αλλά του Kanakiani ακριβώς επειδή είναι ο Kanakiani, για αυτόν δεν ισχύει τέτοιο πράγμα. :D Κάποιοι άνθρωποι δεν έχουν ανάγκη μόνο (την δήθεν κιόλας) πιστή εφαρμογή στις αρχές του audio, για να καταλάβουν την σημασία της τέχνης. Είναι σε άλλο επίπεδο, απο μόνοι τους.
Η διάταξη D'Appolito την εποχή που πρωτοεφαρμόστηκε αποτελούσε εμπνευσμένο συμβιβασμό...΄΄Συμβιβασμό΄΄ με την έννοια ότι δεν υπάρχει υπέρτατη τελειότητα σε κάποια γεωμετρία μεγαφώνων.Θεωρώ εαυτόν πολύ ΄΄λίγο΄΄ για να έκρινα από διαδικτυακού βήματος την έμπνευση του Dr. Joseph D'Appolito...

Μπορώ όμως να; σχολιάσω την παρακάτω αφίσα :
1653733738849.png


Η Audio Research μας παρουσιάζει ΄΄εν δράσει΄΄ μια υποτίθεται τεχνικό - που φέρνει σε...κόρη του μακαρίτη Ken Ishivata - να κάνει point to point κολλήσεις χωρίς προστατευτικό εξοπλισμό και χωρίς να διακρίνεται σύστημα απαγωγής αναθυμιάσεων...

Εαν αρέσουν στον Bhutia, δεν είναι καλά. Εγω είμαι με τον Κο Μάρκου σε αυτό. :D

Βέβαια εαν το νομίζεις και εσύ να το σκεφτώ. 😍
Κανονικά ο JMF θα έπρεπε να ξεκινήσει ένα διαδικτυακό κανάλι με το όνομα John Marko,ούτως ώστε να έκανε αντίπραξη στον γνωστό μας ...John Darko. :roflmao:
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Εγω δεν τα ακουσα αλλα δεν μπορει να μη πεζνε καλα αυτα τα ηχεια
Εγω δεν ειπα ονομα μρε thva γιατι ο Κυριος που ειναι αντιριξιας ειναι πριμιτιφ τυπος :boast:
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Η διάταξη D'Appolito την εποχή που πρωτοεφαρμόστηκε αποτελούσε εμπνευσμένο συμβιβασμό...΄΄Συμβιβασμό΄΄ με την έννοια ότι δεν υπάρχει υπέρτατη τελειότητα σε κάποια γεωμετρία μεγαφώνων.Θεωρώ εαυτόν πολύ ΄΄λίγο΄΄ για να έκρινα από διαδικτυακού βήματος την έμπνευση του Dr. Joseph D'Appolito...

Μπορώ όμως να; σχολιάσω την παρακάτω αφίσα :
View attachment 252715

Η Audio Research μας παρουσιάζει ΄΄εν δράσει΄΄ μια υποτίθεται τεχνικό - που φέρνει σε...κόρη του μακαρίτη Ken Ishivata - να κάνει pointo to point κολλήσεις χωρίς προστατευτικό εξοπλισμό και χωρίς να διακρίνεται σύστημα απαγωγής αναθυμιάσεων...


Κανονικά ο JMF θα έπρεπε να ξεκινήσει ένα διαδικτυακό κανάλι με το όνομα John Marko,ούτως ώστε να έκανε αντίπραξη στον γνωστό μας ...John Darko. :roflmao:
Δεν έχω point to point. Ευρωπαικά κινούμαι εγω. Αυτά είναι πιουριστικές ιστορίες γαι αρκούδες χα χα. Όπως και άλλοι μύθοι. Υπάρχουν πιο σημαντικά πράγματα που λέει και μια ψυχή (εσύ χα χα). Μπορεί να το κάνανε και για τις ανάγκες της φωτογράφησης, δεν ήταν πολιτικαλ κορέκτ τότε, δεν γνωρίζω.
 

Μηνύματα
27.074
Reaction score
25.005
Εχει ο Χρήστος τα κολήματα του και πρέπει να την πληρώσω εγώ την νύφη.
Αφού του εξηγώ ότι δεν παίζουν καλά.
Τα έχει φιλικό μου πρόσωπο , και τα ξήλωσε αρον αρον .
Ξυδάκι.
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Ο Αντιπροεδρας της ΕΒΙ που πηγε στο Μοναχο λεει οτι ηταν ενας απο τους πολυ καλους ηχους της εκθεσης
Ο Αντιπροεδρας να δεις κοληματα :prankster: εγω ειμαι Φυσιολογικος Ανθρωπος κ. Μαρκου:dance2:
οαντιπροεδραςειναιγιαενεση 666 και μεσα :gamer:
Αλλα απο την στιγμη που εξεφρασθη ο Μεσιε Μπουτια:hi:για μενα εχει τελειωσει το θεμα:hi:
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
...(Grimm)
Μήπως τα άκουσες, νά'γραφες εντυπώσεις?
Ένα δεκάλεπτο,όσο μου χρειάστηκε για να θυμηθώ προηγούμενες επιτυχημένες επιδείξεις όπως εκείνη του 2019...

IO Design NAKED Speakers ,δηλαδή όχι μόνο χωρίς καμπίνα αλλά και δίχως...μπάφλα.
1653735744781.png

Ανάμικτες ακροαματικές εντυπώσεις...
 
Last edited:




Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Οτι θέλω κάνω. :fuckyou:
Όχι σαν τον Darko που τα λέει όλα καλά. :D

Τον είδα μια δυο φορές, δεν άντεξα παραπάνω, και είχε βάλει κατι χαζα απορροφητικά των 10 εκ. σε ενα δυο τόιχους και έλεγε πόσο αλλάξε ο ήχος προς το καλύτερο. Αυτό είναι να πιάνεις τον παλμό του κόσμου. χα χα

Αμ , η μουσική (μόνο ενα είδος) που ακούει για να κρίνει ? (όπως και όλοι τους δηλαδή). Άλλη φάση και αυτό χα χα
 
Last edited:

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Δεν υπήρχε καμία περίπτωση να μην έπαιζαν καλά τα 5 Grimm. Ούτε καν υπηρχε πιθανότητα κακού σεταρίσματος, εάν ήταν παρόντες οι κατασκευαστές στη ρύθμιση ή κάποιος απο την ομάδα τους.
Να ετοιμάζεται ο @geomiat
 





costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.097
Reaction score
124.652
Δεν υπήρχε καμία περίπτωση να μην έπαιζαν καλά τα 5 Grimm. Ούτε καν υπηρχε πιθανότητα
Σωστά.

Αυτά τα ηχεία, ντε φακτο παίζουν εξαιρετικά.

Οι μετρήσεις τους είναι υπόδειγμα.

Πιπέρι στον κύβο στους φίλους εδώ μέσα με χαλασμένα αυτιά που υποστηρίζουν οτιδήποτε άλλο.

Ωριλα θέλουν. 50€.
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.064
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top