Μόναχο...κατόπιν εορτής

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Ναι αλλά το πολύ μπάσο που προτείνεις θα ασκήσει excessive πίεση στο κερατοειδή μου και θα αλλάξει τις μοίρες οι οποίες είναι διαφορετικές στον καθένα μας και προσαρμοσμένες στο πάχος του (πάλι διαφορετικό στον καθένα).

Εδώ ο Ear λέει ότι ξεκολλάει σοβάδες, ξηλώνει σοβατεπί, κουνάει αντικείμενα κλπ.

Φοβάμαι.

😀 😀
Άμα οι χαμηλές είναι καλά ρεγουλαρισμένες και χωρίς υπερβολές τότε οι στιγμιαίες κορυφώσεις σε μουσικό πρόγραμμα που θ'απαιτούσαν υψηλότερες στάθμες δεν αναμένεται να έδιναν ανάλογα φαινόμενα.
Να κάνεις διαλείμματα απ' την οθόνη να ξεκουράζεται λίγο το μάτι..
Μετά λογικά των 1,5 θα κάνουν δουλειά.. ;)
Αν όχι, το.. 🐥

Πας για απόσυρση.. :party:
Μετά πάει για συνταγή σε οφθαλμίατρο κι ενδεχομένως πολυεστιακούς φακούς...
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.336
Reaction score
125.253
Εδώ ο Ear λέει ότι ξεκολλάει σοβάδες, ξηλώνει σοβατεπί, κουνάει αντικείμενα κλπ.

Φοβάμαι.
Φοβούνται ωρε τα κοπέλια;

Βέβαια γω είμαι με μυωπίας (0,75 και 0,5 μη φανταστείς) και υπερδιόρθωση, να βλέπω και την τρίχα στα 2,5 μέτρα που είναι η οθόνη.

Αλλά τι να σε κάνω, δε τρως σαρδέλες...
 


Μηνύματα
4.462
Reaction score
7.734
Ναι καλά, όπως το τι ακουστική περιποίηση χρειάζεται. 😀

Ως δια "μαγείας" δεν χρειάζεται ... μόνο κάτι γυψοσανίδες χα χα και είσαι φίξντ.

Ν.Κ. κκκκκκ. πέεεεες χα χα
Πρώτοι είστε ολοι για τζερζελε :biggrin:

ΓυψοΣανιδα.... βρεγμένη θέλουμε και ειμαστε φίξντ :lolsign:
 


Μηνύματα
12.365
Reaction score
14.580
Άμα οι χαμηλές είναι καλά ρεγουλαρισμένες και χωρίς υπερβολές τότε οι στιγμιαίες κορυφώσεις σε μουσικό πρόγραμμα που θ'απαιτούσαν υψηλότερες στάθμες δεν αναμένεται να έδιναν ανάλογα φαινόμενα.
Λές να μην το ξέρω βρε Bhutia ;

Αφού το έχω γράψει κιόλας (παλιότερα) όταν τα έλεγε ο Ear κιόλας, πειράζοντας τον.

Υπάρχει περίπτωση να μην μπορείς να κάνεις κάτι, μόνο σε συντονισμό (σε κάτι κιόλας fixed). Π.χ. εγώ κάθε φορά που βαράει η ανάλογη νότα στα 33 Hz ¨τραγουδάει" το διπλό ηχομονωτικό αλουμινένιο παράθυρο μου. Πολύ γέλιο αλλά πρέπει να είσαι κοντά του για να το ακούσεις. Είχα πάρει τηλέφωνο την εταιρία για να το επιβεβαιώσω και μου λέει ναί εκεί είναι ο συντονισμός του λόγω της απόστασης των διπλών υαλοπινάκων μεταξύ τους. Εκεί δεν μπορείς να κάνεις κάτι.

😀
 


Μηνύματα
12.365
Reaction score
14.580
Άμα οι χαμηλές είναι καλά ρεγουλαρισμένες και χωρίς υπερβολές τότε οι στιγμιαίες κορυφώσεις σε μουσικό πρόγραμμα που θ'απαιτούσαν υψηλότερες στάθμες δεν αναμένεται να έδιναν ανάλογα φαινόμενα.

Μετά πάει για συνταγή σε οφθαλμίατρο κι ενδεχομένως πολυεστιακούς φακούς...
Μα τα άλλα τα κανονικά (2,5) είναι πολυεστιακά. Τα 1.5 όχι.

Ευτυχώς έχω μηδέν μυωπία.

Άσε απόσυρση , καλά λέει. Πολύ εκνευριστικό πράγμα η πρεσβυωπία, δεν μπορείς να διαβάσεις καλά, δεν μπορείς να κάνεις δουλειές που έκανες και είχες συνηθίσει να κάνεις γρήγορα , όλα σου παίρνουν τον διπλάσιο χρόνο.
 














Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.578
Μηνύματα
2.864.851
Members
37.932
Νεότερο μέλος
JimmyP
Top