Μύκονος! Σταθερή αξία!

Μηνύματα
6.434
Reaction score
200
Ελα Αθήνα , δρόσισε αρκετά . Εχουμε μόνο 39 υπο σκιά. Στο σπίτι με τους λαμπάτους έχω 42. Λίγο ακόμα και θα σπάσει το ιατρικό θερμόμετρο.
 

Μηνύματα
1.346
Reaction score
2
λοιπον must για Μυκονο.....:

φρουτοσαλατα self-service στην Αιγλη.....

μυδια σερβιρισμενα σε Μυκονιατικη Γονδολα ( :shock:) και σαλατα με μανταρινι στο Blu lounge με θεα ολο το παλιο λιμανι και τη χωρα......

ποτακια στο Guzel.....φευγεις με 3 μετα......και στο Scandinavian...... :lol:

Αστακομακαροναδα στο Πανορμο στο υπεροχο μοναδικο μαγαζι της παραλιας.......γιαμ....γιαμ........

Interni για τρελα coctail.........

EL PECADO, LA NOTTE

o φουρνος κοντα σε μια εκκλησιακαι διπλα σε ενα ζαχαοπλαστειο οπως κατεβαινεις απο το δρομο με τα λεωφορεια που τον εχει ενας μουσατος Παοκτσης με απιστευτα κρουασανακια και οτι αλλο μπορεις να φανταστεις...........

Ακους Γενικε....!!!!!!!
 





daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Να παμε ενα σουκου. Σκαφος δανεικο εχουμε ;;;
εγώ θα αγγαρέψω τον Μάρκου να πεταχτεί να με πάρει....σε 15 λεπτάκια θα είμαι εκεί...να με περιμένετε:biggrin:
 

Μηνύματα
2.194
Reaction score
2.715
Αποτι κατάλαβα θα είναι στα Ματογιαννια και θα ρίξουν πολύ χρήμα οι Ισπανοί. Και στη Φτελιά πήραν ένα club.
Θα είναι στυλ καμπαρε-εστιατοριο-club.
 

Μηνύματα
833
Reaction score
776
Παιδιά, θα περάσω να σας πάρω με το σκάφος!!
Μήν το κουράζουμε
Πηγαίντε σε κοντινό λιμάνι της περιοχής σας και τα άλλα αφήστε τα σε μένα..!!
Αύριο απόγευμα μετά τις 6!!
:laugh:
 


Μηνύματα
2.194
Reaction score
2.715
Αγόρασαν και το Oniro Mykonos στον Άγιο Στέφανο.
Οι Ισπανοί μετά την Ibiza ήρθαν για τα καλά και στη Μύκονο.
 

Μηνύματα
1.375
Reaction score
4.149
@Laundryman να που θα μας βγάλεις :party: :biggrin:
Εάν αποφασίσετε να έρθετε φέτος, εγώ μπορώ να φιλοξενήσω μέχρι 4 άτομα, θα σας δώσω ένα αυτοκίνητο να γυρίζεται τις παραλίες και το βράδυ θα σας πάω όπου κάνετε κέφι!!!

Το μόνο που θα χρειασθεί είναι, εσύ @daharis666 να υπογράψεις μια δήλωση αποποίησης ευθυνών που θα έχω φτιάξει γιατί τα κρεβάτια είναι διπλά και εάν χρειασθεί να κοιμηθείς με τον @JOHN MARKOU, να είμαι εγώ καλυμμένος για το @Metoo εάν εκείνος αποφασίσει να πραγματοποιήσει όσα κατά καιρούς αναφέρει και σε προειδοποιεί...:lolsign::lol:
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.157
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top