Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.725
Reaction score
7.505
Απάντηση: Re: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

βλάση καλή επιτυχία και καλορίζικη η νέα κατηγορία του avsite.
φωτογραφίες από εκθέσεις μπορούμε να βάζουμε και εδώ? έχει 2 εκθέσεις εδώ αυτό το μήνα στο παρίσι Salon Hifi & Home Cinéma 2010 9/10-Oct και Salon Haute Fidélité & Accessoires 2010 16/17-Oct, και θα προτιμούσα να τις έβαζα εδώ αφού αποτελούν αποδράσεις κατά κάποιο τρόπο...

καλή επιτυχία ξανά !!!
Ανθρωπε μου....τι ειπες τωρα!!!!!
Αυτα τα γουσταρουμε ολοι ....περιμενε συρμα μιας και θελουμε να δουμε για καποιες υποκατηγοριες και μολις ειμαστε ετοιμοι....ριχτα Νικολακι Παριζιανε......τραβα εσυ φωτο και ετοιμασου για upload..:114::114:
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.873
Reaction score
34.211
Γουσταρω ρε Βλασση εισαι ωραιος!!!

ετσι με τα κεφια σου τα ωραια κ τα κολπα σου κ τις προτροπες σου μας κανεις κι εμας να συμμετεχουμε με ορεξη να ουμε...:135:
(οχι σαν αλλου κι αλλου...):135:

Μονο το καλο φαι κ το καλο αλκοολ λειπει απ αυτη την καταηγορια δηλαδη...:144:

Keep on!!!:126:
 

Μηνύματα
3.306
Reaction score
426
Απάντηση: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

Kαλοριζικος Βλασσαρα!(Ηρθε ενας τρελλος να συντονισει εμας τους θεομουρλους,για να δουμε).:142::142::142:
 


skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απάντηση: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

Για πότε σ' αυτή την κατηγορια γραφήκανε 400 posts ένα Θεος το ξέρει!!!

Μπράβο πρωτίστως στο Βλάση αλλά και στον Κωσταυτιά!!! :119:
 


Car_Audio_Test

Επαγγελματίας
Editor
Μηνύματα
2.283
Reaction score
853
Απάντηση: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

Μπράβο Βλάση, άξιος Krellοκορίνθιος.
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.725
Reaction score
7.505
Απάντηση: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

ναστε καλα βρε...ολοι σας!!!!!:138::138:
 

Alex_Zapantis

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.070
Reaction score
3.369
Απάντηση: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

Σε μια κατηγορία που ονομάζεται "Ηχητικές Αποδράσεις", η επιλογή του πιο πρόσχαρου και "έξω καρδιά" μέλους του site ως συντονιστή, είναι ιδανική.

Συγχαρητήρια Βλάσαρε!
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.275
Reaction score
93.713
Αν και θεωρούσα τον εαυτό μου άνθρωπο των "βορείων προαστείων" του σάιτ, περιστασιακά κατέβαινα και λίγο νότια, αν κάτι μου κέντριζε το ενδιαφέρον.

Προσωπικά δεν γνωρίζω κάνένα σας. Με κέντρισε σ΄αυτή την κατηγορία αρχικά η "διακήρυξη" του συντονιστή. Χαλαρή, με τεράστια δόση χιούμορ και ένα μεράκι για το αντικείμενο που κρύβεται πίσω από τις γραμμές.

Κι έπειτα άρχισαν οι πυροβολισμοί... Οι παρουσιάσεις των συστημάτων σας. Κάποια στιγμή τα σκέφτηκα σαν "συστη-αιμάτων" σας. Σας είδα σαν ανθρώπους με πάθος και γνώση, τρελούς που ξόδεψαν χρήμα και χρόνο, αφιερώνοντάς τα σε ένα κομμάτι-προέκταση του εαυτού σας.

Κι όμως δεν ήταν το χρήμα, ή η επίδειξή του το ζητούμενό σας. Ούτε ο προορισμός. Αλλά το ταξίδι. Και η χαρά της δημιουργίας. Κάθε φορά που κατηφορίζω κατά ΄δω - όλο και συχνότερα είναι αλήθεια -, χαίρομαι να διαβάζω τα κείμενά σας, απολαμβάνω τις φωτογραφίες των δημιουργημάτων σας, ζηλεύω τις γνώσεις σας, ακούω μαζί σας τη μουσική.

Δεν ξέρω, και δε νομίζω να υπάρχει αλλού, μαζεμένη τόση γνώση, μεράκι και αγάπη για κάτι, από ανθρώπους που η ενασχόλησή τους δεν έχει τίποτα να κάνει με τις δημιουργίες σας. Και είναι ίσως λογικό, αν σκεφτεί κανείς ότι η επαγγελματική ενασχόλησή σας με αυτές, θα αφαιρούσε κάτι από τη μαγεία που μας προσφέρετε. Γιατί τότε θα έλειπε το κομμάτι του χιούμορ και του αυτοσαρκασμού σας.

Και όσο κι αν νιώθω ότι σας γνωρίζω όλους - κι ας μην ξέρω κανένα σας - θα ήθελα κάποια στιγμή να σας γνωρίσω από κοντά.

Βλάση, συγχαρητήρια! Είναι όμορφο να μας προσφέρεις εσύ και η παρέα σας τέτοιες στιγμές! Θα το ξαναπώ και δεν ντρέπομαι: ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ!!!
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.725
Reaction score
7.505
Απάντηση: Re: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

Αν και θεωρούσα τον εαυτό μου άνθρωπο των "βορείων προαστείων" του σάιτ, περιστασιακά κατέβαινα και λίγο νότια, αν κάτι μου κέντριζε το ενδιαφέρον.

Προσωπικά δεν γνωρίζω κάνένα σας. Με κέντρισε σ΄αυτή την κατηγορία αρχικά η "διακήρυξη" του συντονιστή. Χαλαρή, με τεράστια δόση χιούμορ και ένα μεράκι για το αντικείμενο που κρύβεται πίσω από τις γραμμές.

Κι έπειτα άρχισαν οι πυροβολισμοί... Οι παρουσιάσεις των συστημάτων σας. Κάποια στιγμή τα σκέφτηκα σαν "συστη-αιμάτων" σας. Σας είδα σαν ανθρώπους με πάθος και γνώση, τρελούς που ξόδεψαν χρήμα και χρόνο, αφιερώνοντάς τα σε ένα κομμάτι-προέκταση του εαυτού σας.




Κι όμως δεν ήταν το χρήμα, ή η επίδειξή του το ζητούμενό σας. Ούτε ο προορισμός. Αλλά το ταξίδι. Και η χαρά της δημιουργίας. Κάθε φορά που κατηφορίζω κατά ΄δω - όλο και συχνότερα είναι αλήθεια -, χαίρομαι να διαβάζω τα κείμενά σας, απολαμβάνω τις φωτογραφίες των δημιουργημάτων σας, ζηλεύω τις γνώσεις σας, ακούω μαζί σας τη μουσική.

Δεν ξέρω, και δε νομίζω να υπάρχει αλλού, μαζεμένη τόση γνώση, μεράκι και αγάπη για κάτι, από ανθρώπους που η ενασχόλησή τους δεν έχει τίποτα να κάνει με τις δημιουργίες σας. Και είναι ίσως λογικό, αν σκεφτεί κανείς ότι η επαγγελματική ενασχόλησή σας με αυτές, θα αφαιρούσε κάτι από τη μαγεία που μας προσφέρετε. Γιατί τότε θα έλειπε το κομμάτι του χιούμορ και του αυτοσαρκασμού σας.

Και όσο κι αν νιώθω ότι σας γνωρίζω όλους - κι ας μην ξέρω κανένα σας - θα ήθελα κάποια στιγμή να σας γνωρίσω από κοντά.

Βλάση, συγχαρητήρια! Είναι όμορφο να μας προσφέρεις εσύ και η παρέα σας τέτοιες στιγμές! Θα το ξαναπώ και δεν ντρέπομαι: ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ!!!


Ειδες βρε τυχερακια που εισαι????:116::116:
Μαζι με τα καλλιτερα παιδια εισαι.......

τωρα σχετικα με το μερακι και την αγαπη για αυτο το χομπι...ε ναι ...πιστευω οτι υπαρχει πολυ απο αυτο.....το μονο που πιστευω οτι εχει αρχισει να μην υπαρχει ειναι το χρημα που μας εχει ψιλοχαιρετησει ολους ...αλλα που θα παει...το ΔΝΤ μου μεσα...θα ξαναρθει.....αλλωστε ψηνομαι να κανω τα ηχεια μου ενεργα..οποτε πρεπει να ερθει !!!!!!
Για ανεβασε καμια φωτο στο τσαρδι μας ...ετσι για να μην ξεχνιομαστε!!!!!!
Καλημερα σου!!!!! :142::142:
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.275
Reaction score
93.713
Δεν είναι των νοτίων κατηγοριών:137::137:

Δυστυχώς:120::120:

Μη σας βρωμίσω και την κατηγορία!!
 

Μηνύματα
994
Reaction score
80
Απάντηση: Re: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

Δεν είναι των νοτίων κατηγοριών

Δυστυχώς

Μη σας βρωμίσω και την κατηγορία!!
Μπα ουτε αυτοι ειναι Νοτιοι, ολοι προβολεις εχουν, surround ηχεια κ.α.
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

Σε ανατολικους και δυτικους δεν εχει τιποτα το AVsite?
 

Μηνύματα
14
Reaction score
0
αξιος αξιος βλασση
ωσ κορινθιοαρβανιτης πευκουδιαρης στην ψυχη προτεινω μια συγκεντρωση στη ταβερνα στου βασιλη στα μπισσια και το tuner σταθερα στο 107.9
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.725
Reaction score
7.505
Απάντηση: Re: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

αξιος αξιος βλασση
ως κορινθιοαρβανιτης πευκουδιαρης στην ψυχη προτεινω μια συγκεντρωση στη ταβερνα στου βασιλη στα μπισσια και το tuner σταθερα στο 107.9

Βρεεεεε καλως τον πατριωτηηηηηη!!
Για μπες και συ πουλακι μου στο κλαμπακι μας !!!!!!
Και αμα εχεις φτιαξει και συστηματακι η Home Cinema κατασταση για κανε μας παρεα ανεβαζοντας φωτο!!!!!

Για να σε δω!!!:137::137:
 

Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.174
Απάντηση: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

Τα σέβη μου υποβάλω ταπεινα , mine general..........
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.587
Μηνύματα
2.865.059
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top