Νέος Συντονιστής στην Κατηγορία ο Γιώργος Μac!

Χρήστος Ακρατόπουλος

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
14.836
Reaction score
53
Από σήμερα νέος Συντονιστής στην κατηγορία αναλαμβάνει από κοινού με τον Νίκο Τσαρουχά ο Γιώργος MAC!

Είμαι βέβαιος ότι ο Γιώργος με τις γνώσεις του και την πολύχρονη εμπειρία του θα προσφέρει πάρα πολλά τόσο στην κατηγορία όσο και γενικότερα στην διοίκηση του avsite. Μαζί με τον Νίκο νομίζω ότι θα αποτελέσουν ένα καταπληκτικό δίδυμο!

Γιώργο σου εύχομαι καλή επιτυχία!

Χρήστος Ακρατόπουλος
Γενικός Διαχειριστής
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Είμαι πολύ ευτυχής που ο Γιώργος MAC αναλαμβάνει δράση και πιο στενά στην κατηγορία μας.

- Γιώργο καλώς όρισες και... γραπτώς φίλε!
 

Μηνύματα
4.496
Reaction score
2
Χρήστο,και Νίκο σας ευχαριστώ για την προτίμηση και το καλωσόρισμα. :oops:

Νίκο,είμαι σίγουρος ότι βαδίζοντας μαζί,θα καταφέρουμε ακόμη περισσότερα πράγματα. :D
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.405
Reaction score
125.593
Καλώς τον Γιώργη!

Kαλή συνέχεια εδώ μαζί με τον αδερφό μου, στην πολύ ενδιαφέρουσα αυτή κατηγορία, όλες σου οι γνώσεις και εμπειρία θα είναι χρήσιμες! Επίσης η παρέα σου!
 

V

VIDEOMIX

Guest
Συγχαρητήρια και καλή επιτυχία με την συνεργασία όλων. Ενωμένοι δημιουργούμε.
 


ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Ευχομαι με την σειρα μου το καλως ορισες στον Γιωργο.
Αλλος ενας φιλος απο τα παλια σε μια νεα προσπαθεια.

Δεν εχω αμφιβολιες για το πως θα παει η κατηγορια απο εδω και περα , ο Videomix νομιζω πως τα ειπε ολα :wink:

Καλη τυχη Γιωργο!
 


Βαγγέλης Λάμπρου

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.695
Reaction score
277
Σιδεροκέφαλος και Χρυσο-άκουος.
Αν και δεν γνωριζόμαστε για να επιλεγείς και να τοποθετηθείς Διαχειριστής σε μια τέτοια κατηγορία, Ανδρέας, Γενικός και ο συνδιαχειριστής σου θα γνωρίζουν οτι είσαι πολύ δυνατός ακροάτης.
Πιστεύω να μας μεταφέρεις κομμάτια γνωσεων και απολάυσεων σου και να δώσεις και εσύ όπως όλοι μας, διαχειριστές και μέλη, το Full power του τελικού σου σταδίου.

Λοιπόν αναμένω με λαχτάρα προγραμματικές δηώσεις μέσω πράξεων και γραπτών.
Ελπίζω να σε γνωρίσω στο Τριανόν, δηλώνοντας συμμετοχή και φέρνοντας και όσους άλλους θέλεις θα είναι μια καλή ευκαιρία να γνωριστούμε όλοι μας.

Και πάλι καλορίζικος.
Βαγγέλης
 

Μηνύματα
559
Reaction score
1
Φίλε μου καλέ Γιώργο, καλή επιτυχία στα νέα σου καθήκοντα.

Όπως θα έχεις διαπιστώσει, ο Νίκος έχει ανεβάσει κατά πολύ τα standards της κατηγορίας, γεγονός που θα λειτουργήσει ως ένα επιπλέον βάρος στα τυπικά σου καθήκοντα ως διαχειριστής.

Επειδή όμως σε ξέρω, πιστεύω ότι θα τα πας μια χαρά. Αν προσέξεις κιόλας το πώς θα χειριστείς μερικές τρέχουσες καταστάσεις, τότε πιστεύω ότι όλα θα πάνε μια χαρά.

Καλή επιτυχία και πάλι φίλε!!!
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Γιώργο καλώς ήρθες και καλή συνέχεια στην θέση του συν-συντονιστή της κατηγορίας HI END!!

Πρέπει να σας γνωρίσω από κοντά όλους κάποια στιγμή........
Οι φήμες που θέλουν τους Hi Endάδες να έχουν μεγάλα αυτιά απ' τις πολύωρες ακροάσεις ισχύει?? :lol: :lol:

Καλή δύναμη........


Νίκο, κοίτα μην ψήσεις τον άνθρωπο να έρθει μαζί σου για ιππασία!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 


Μηνύματα
4.496
Reaction score
2
Νικόλα,πράγματι άν και δεν ήμαστε καλλητοί φίλοι,είμαι χαρούμενος και υπερήφανος που σε γνωρίζω και κάναμε και παρέα,αν και σε άλλο site μου την είπες. :wink:
Γνωρίζοντας όμως το ακέραιο του χαρακτήρα σου και τον τρόπο που σκέφτεσαι,χαλάλι σου ρε μπαγάσα. :lol:

Μπράβο σε εσένα που μπήκες δυνατά και επαγγελματικά στον χώρο,ενώ εγώ προτίμησα να παραμείνω απλός χομπίστας,και να κάνω μαζί με τους υπόλοιπους φίλους μας απλώς το χόμπυ μας και την πλάκα μας,αποφεύγοντας τις διάφορες επαγγελματικές κακοτοπιές. :)

Θα ήθελα ακόμη,στις διάφορες συγκεντρώσεις που προγραμματίζουμε να κάνουμε,να έρχεσαι και εσύ να μας βοηθήσεις και να μας λές την γνώμη σου.
 

Μηνύματα
559
Reaction score
1
Γιώργο, επειδή με ξέρεις καλά, ξέρεις πολύ καλά ότι δεν σου την είπα, αλλά σου εξήγησα κάτι που έπρεπε να γίνει με διαφορετικό τρόπο. Ξέρεις επίσης ότι είμαι και εγώ άνθρωπος που σέβεται απόλυτα την ελευθερία του κάθε ενός, όπως έκανα και συνεχίζω να κάνω με την δική σου περίπτωση. Απλά, η συγκεκριμένη υπόθεση έπρεπε να χειριστεί από μέρους σου με διαφορετικό τρόπο.

Συνεχίζω να σε θεωρώ φίλο μου και συνεχίζω να σε θεωρώ πολύ καλό hobbyίστα.

Επίσης σου ξαναεύχομαι καλή επιτυχία πραγματικά και θα σε στηρίξω ως hobbyίστας.
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Μπράβο ρε παιδιά!
Αυτό πρέπει να είναι το κλίμα στα φόρα είτε λέγονται μήτσος είτε λέγονται κίτσος...
 


Μηνύματα
950
Reaction score
495
Γιώργο συγχαρητήρια για τις καινούργιες σου

αρμοδιότητες και κάπως έτσι γράφω κι εγώ το

πρώτο μου post. :)
 



Μηνύματα
4.496
Reaction score
2
Stergio
σε ευχαριστώ,και όπως όλοι,έτσι και εγώ,θέλουμε και την δική σου βοήβειά.
Θα ήθελα περισσότερες επισκέψεις στην κατηγορία,καθώς και να ανακαλύπτουμε νέα θέματα και να τα συζητάμε.

Εάν αγαπάμε το χόμπυ μας,με καινούργια θέματα και εποικοδομητικό διάλογο,θα το αναπτύξουμε.
Μαζί με τον Νίκο Τσαρουχά,είμαστε πρόθυμοι και ανοιχτοί σε καινούργιες σκέψεις και "πειραματισμούς". :wink:
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.614
Μηνύματα
2.868.102
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top