Νέο Μέλος

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.246
Reaction score
78.926
9. με τον κομμουνισμό πως τα πάτε?
10. είχατε πρόγονο στο ΕΑΜ ή στον ΕΔΕΣ?
Θα το βάλετε στο τριπάκι το παιδί και μετά θα του πείτε "άκου τη μουσική σου, αυτό έχει σημασία" και θα το ξενερώσετε...

Ενώ στα πολιτικά, έχουμε και μια μπέσα...:p
Δεν λέμε σε κανέναν να ρίξει λευκό...:p
Σωστά ,υπερισχύει το μαύρο....;)
Ου να μου χαθείτε όλοι.
 

A

AKARL

Guest
Με το καλημέρα: Αρτισίξτυ, σαμπγούφαζ και ενεργά. Πολιτική. Τι άλλο μένει; Καβλώδια και βελτιωτικά, ΜΠΑΟΚ & Γάβρος, θρησκεία, και καμνιά δγιαφωτιστική παρέμβαση του Μπούτχια και έχει πάρει μυρωδγιά απ' όλο το αβουσάϊτ το νέο μέλος... :D
 

D

Deleted member 23222

Guest
Με το καλημέρα: Αρτισίξτυ, σαμπγούφαζ και ενεργά. Πολιτική. Τι άλλο μένει; Καβλώδια και βελτιωτικά, ΜΠΑΟΚ & Γάβρος, θρησκεία, και καμνιά δγιαφωτιστική παρέμβαση του Μπούτχια και έχει πάρει μυρωδγιά απ' όλο το αβουσάϊτ το νέο μέλος... :D
Για να πάρει συνολική μυρωδιά, πρέπει καταρχάς να είναι και ευγενής.

Πάντα να λέει μια καλημέρα, και μια καληνύχτα στα μέλη...;)
 



Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
6.920
Reaction score
7.992
Όπως βλέπεις 505, υπάρχουν πολλοί τρελαμένοι του ήχου και όχι μόνο, εδώ μέσα. Όρεξη να έχεις για διάλογο.

Κάτι περί quad ξεκίνησες, για συνέχισε....
 



Μηνύματα
4.544
Reaction score
3.085
Ενώ στα πολιτικά, έχουμε και μια μπέσα...:p
Δεν λέμε σε κανέναν να ρίξει λευκό...:p
Σωστά ,υπερισχύει το μαύρο....;)
Εγώ έχω έναν γνωστό, που την τελευταία στιγμή, λίγο πριν μπει στο εκλογικό τμήμα, αποφασίζει.
Και μπερδεύεται, σχεδόν πάντα.

Και μετά παίρνει ένα λευκό, κολλάει πάνω του αποκόμματα από τα ψηφοδέλτια αυτών που θέλει να "μαυρίσει", τα μουτζουρώνει όλα με μαύρο μαρκαδόρο και μετά τα βάζει στο φάκελλο για να τα ρίξει στην κάλπη!!

Καμιά φορά, που έχει αποφασίσει λίγο πιο πριν, παίρνει μαζί του ένα κομμάτι χαρτί γκρίζο και το ρίχνει.

Μια φορά που τον ρώτησα γιατί, μου είπε ότι είναι συνδυασμός του μαύρου και του λευκού!!!!
:headbang:
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Εγώ έχω έναν γνωστό, που την τελευταία στιγμή, λίγο πριν μπει στο εκλογικό τμήμα, αποφασίζει.
Και μπερδεύεται, σχεδόν πάντα.

Και μετά παίρνει ένα λευκό, κολλάει πάνω του αποκόμματα από τα ψηφοδέλτια αυτών που θέλει να "μαυρίσει", τα μουτζουρώνει όλα με μαύρο μαρκαδόρο και μετά τα βάζει στο φάκελλο για να τα ρίξει στην κάλπη!!

Καμιά φορά, που έχει αποφασίσει λίγο πιο πριν, παίρνει μαζί του ένα κομμάτι χαρτί γκρίζο και το ρίχνει.

Μια φορά που τον ρώτησα γιατί, μου είπε ότι είναι συνδυασμός του μαύρου και του λευκού!!!!
:headbang:
Αν και μάλλον το έχεις καταλάβει, εγώ δεν αναφέρθηκα στο μαύρο ως προς την πρόθεση "μαυρισματος" υποψηφίων, αλλά σε "μαύρες" και αντιδραστικές απόψεις που ευδοκιμούν στο συγκεκριμένο θρεντ.
 

D

Deleted member 23222

Guest
Αν και μάλλον το έχεις καταλάβει, εγώ δεν αναφέρθηκα στο μαύρο ως προς την πρόθεση "μαυρισματος" υποψηφίων, αλλά σε "μαύρες" και αντιδραστικές απόψεις που ευδοκιμούν στο συγκεκριμένο θρεντ.
Κι εσύ "λαμπάτος" είσαι στα πολιτικά, αλλά σε αγαπάμε κι έτσι (με 7W -%)...:p
 


Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.371
Το rt 60 τι είναιχαριστώ
- καλώς ήρθες , το RT60 αφορά τις ταινίες που στο Rotten Tomatos παίρνουν από 60% & άνω

- εδώ μέσα βέβαια κάποιοι θα σου πουν πως αφορά μετρήσεις, αλλά η διοίκηση τους έχει αφορίσει μαζί με τους κομμουνιστας

- καλή μακροημερευση :)
 





costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.671
Θέλω να ακούσω Quad με δυο presonus ΤΩΡΑ
Πρώτα πρέπει να του μετρήσουμε το RT 60, να πάμε με τους διαχυτές του νταποστ παραμάσχαλα να δούμε που θα τους βάλουμε, μετά να παίξουμε λίγο με την τάργκετ κερβ στο ντιρακ που θα πάρει, αφού μετρήσουμε για να αποφασιστεί η θέση των σαμπς, υποθέτω κουνώντας προς τα εμπρός τον καναπέ του, το ένα θα μπει από πίσω, οπότε για αρχή θα πρέπει να βρει που θα μετακομίσει το τραπεζάκι του σαλονιού και τι θα γίνει με το σύνθετο.

Κι αν έχει μπουχάρες, θέλει να πάρουμε μέτρα για μοκέτα.

Το ταβάνι θα το αναλάβει ο Τέμης.

Νταξ, θα τον τακτοποιήσουμε σε ντετέ.
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.307
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top