Νέο μέλος


Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Καλησπέρα στο avsite. Παρακολουθώ εδώ κάποιο καιρό τις ενδιαφέρουσες συζητήσεις του forum , κύριως σε ότι αφορά στο δικάναλο ήχο και τους υπολογιστές!
Γεια σου φιλε!

Στο tsak μας προλαβες γιατι κλειναμε για τις γιορτες!

Για πες μας λιγες λεπτομερειες για τον δικαναλο ηχο που σου αρεσουν;!

Και μηπως εχεις σχεση με τον αλλον τον tsak,τον norris?
 



Μηνύματα
64
Reaction score
29
Έχω ένα Tsakiridis θησέα και ένα audio technologies προ με αντίστοιχο τελικό (16 6L6 2x100 watt)- ελληνικά αξιόλογα μηχανήματα – με κύρια ηχεία Aerial acoustics 7b .Ενα πιο αξιόλογο dac θέλω κάποια στιγμή από το cambridge mac100 που έχω τώρα.
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Έχω ένα Tsakiridis θησέα και ένα audio technologies προ με αντίστοιχο τελικό (16 6L6 2x100 watt)- ελληνικά αξιόλογα μηχανήματα – με κύρια ηχεία Aerial acoustics 7b .Ενα πιο αξιόλογο dac θέλω κάποια στιγμή από το cambridge mac100 που έχω τώρα.
Μμμμ!Πολυ ζουμερο ακουγεται το σεταπ σου!

Αν δε σε ενοχλουν τα αστειακια και η παραγωγικη κριτικη που γινεται στο φορουμ,θα ηταν ωραια να ανοιγες ενα θεματακι με το συστημα σου!

Ισως μαθεις και καποια πραγματα που θα σε βοηθησουν να βελτιωσεις τον ηχο σου!
 






Μηνύματα
12.829
Reaction score
10.048
Πριν 26 μήνες ήρθε! :p
Και πού θες να το ξέρω; Να μυρίσω τα νύχια μου; :roflmao:

Αφού στη νέα πλατφόρμα δεν φαίνεται κάτω από το nickname του μέλος η ημερομηνία εγγραφής! Όλοι ίσα κι όμοια...
 

Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Και πού θες να το ξέρω; Να μυρίσω τα νύχια μου; :roflmao:

Αφού στη νέα πλατφόρμα δεν φαίνεται κάτω από το nickname του μέλος η ημερομηνία εγγραφής! Όλοι ίσα κι όμοια...
Τα θέλεις όλα στο πιάτο. Θα σπάσει το δαχτυλάκι σου αν πατήσεις πάνω στο nickname για να δεις πληροφορίες; πφφφφ, νεολαία.
 

gid

Μηνύματα
7.318
Reaction score
8.541
Τα θέλεις όλα στο πιάτο. Θα σπάσει το δαχτυλάκι σου αν πατήσεις πάνω στο nickname για να δεις πληροφορίες; πφφφφ, νεολαία.
Ω, μα η Σοφή Ομάδα Σχεδίασης έχει προνοήσει ΚΑΙ γι' αυτό το ενδεχόμενο. Απλά ζμπρώχνεις το ποντίκι ώστε ο δείκτης να περάσει πάνω από το νικ et voila! το προφίλ του νικ (μαζί με την ημερομηνία εγγραφής) εμφανίζεται. Η προσπάθεια του πατήματος, που όσο να 'ναι ενέχει κινδύνους τραυματισμού, απουσιάζει.
 




Μηνύματα
3.652
Reaction score
5.462
Γεια σου φιλε!

Στο tsak μας προλαβες γιατι κλειναμε για τις γιορτες!

Για πες μας λιγες λεπτομερειες για τον δικαναλο ηχο που σου αρεσουν;!

Και μηπως εχεις σχεση με τον αλλον τον tsak,τον norris?
Γιαννννννννακη ξεψαρωσαμε και πειράζουμε τα νεα μέλη τώρα; :tongue:
 




Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.207
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top