Νέο design

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Όπως αναμφίβολα θα είδατε, το AVsite άλλαξε το design του. Το νέο design είναι σκουρόχρωμο, και θυμίζει περισσότερο το "παραδοσιακό" Design που είχε το AVsite παλιότερα χρόνια.

Σας παρακαλώ αν αντιμετωπίσετε προβλήματα να τα αναφέρετε εδώ :)
 

Μηνύματα
49
Reaction score
4
Πολυ ομορφο παιδια,συγχαρητηρια!!
Φρεσκο κ πολυ ξεκουραστη η αναγνωση του.
 

Μηνύματα
394
Reaction score
203
Καλημερα. Πολυ πιο ξεκουραστο.

Σαν πρωτη αισθηση φαινεται πιο βαρυ στην πλοηγηση. Καποια κοληματα στο scrolling. Πλοηγηση απο abdroid
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.316
Reaction score
93.885
Καλορίζικο!

Πολύ πιο ξεκούραστο και σύγχρονο. Σε μένα η πλοήγηση πάει το ίδιο, αν όχι πιο γρήγορα.
 

Μηνύματα
1.097
Reaction score
1.168
Αν και νωρίς είναι να πω ότι πάει τέλεια και δεν αντιμετωπίζω κάτι..... αλλά μπράβο πολύ καλό.
ΛΆΪΚ:thumbsup:
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.753
Reaction score
83.575
Πολύ ωραίο! Μπράβο Δάκη.
Κάποια αρχικά κολλήματα, ειδικότερα σε πιο αδύναμες συσκευές, είναι λογικά μέχρι να αποθηκευτούν στην cache κάποια βασικά γραφικά.
 

Μηνύματα
2.886
Reaction score
50
Θετικές εντυπώσεις απ' το καινούριο design και ειδικά η ομαδοποίηση των forum στη σχετική σελίδα μου άρεσε. Μερικές παρατηρήσεις:

- Δε γίνεται να βάλετε και κάποιο ανοιχτόχρωμο theme; Δεν αρέσουν σε όλους τα σκούρα.
- Το σηματάκι δίπλα στα forum (εδώ: http://www.avsite.gr/forum/) είναι λίγο... κάπως. Μήπως να το αλλάζατε;

Πολύ καλή δουλειά πάντως!
 

Ν

Νίκος Σταθόπουλος

Guest
Είναι σαφώς πιο ξεκούραστη η σχεδίαση για το μάτι, αλλά μου λείπει η ενημέρωση κάτω απο το κάθε θέμα για τη τελευταία ανάρτηση ( πότε έγινε και απο ποιον ).
 


Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Ευχάριστο πρωινό σοκ :)
Σε λευκό φόντο θα βγει :
Δεν μου αρέσει το λογότυπο
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.316
Reaction score
93.885
Είναι σαφώς πιο ξεκούραστη η σχεδίαση για το μάτι, αλλά μου λείπει η ενημέρωση κάτω απο το κάθε θέμα για τη τελευταία ανάρτηση ( πότε έγινε και απο ποιον ).
Τι εννοείς; Τώρα βρίσκεται δεξιά:
Θέματα λειτουργίας _ AVsite.jpg
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.930
Reaction score
41.199
Θα το συνηθίσουμε και αυτό. Ωραίο φαίνεται.
Νομίζω όμως ότι όταν έχεις μαύρο φόντο στο πλαίσιο κειμένου οτιδήποτε άλλο χρώμα βάλεις στο κείμενο εκτός από το λευκό δεν φαίνεται καλά.

ΥΓ έπρεπε να φύγουν κάποιοι από διαχειριστές για να εκμοντερνιστεί το φόρουμ :p:p:p:p:p:p:p
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Το πρασινάκι πάνω στο άβαταρ που σε άλλους ανάβει και σε άλλους όχι έχει σχέση με το αν είμαστε on line?
 


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.930
Reaction score
41.199
Η δεξιά στήλη θα μπορούσε να μικρύνει (; ) και να πάρει περισσότερο πλάτος η μεσαία που έχει τα posts.
 
Last edited:

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Πασοκική στοχοποίηση............
ποιός θα το περίμενε στα στερνά του το κόμμα να σε βάει στο μάτι :rolleyes:
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Είναι σαφώς πιο ξεκούραστη η σχεδίαση για το μάτι, αλλά μου λείπει η ενημέρωση κάτω απο το κάθε θέμα για τη τελευταία ανάρτηση ( πότε έγινε και απο ποιον ).
Τι εννοείς; Τώρα βρίσκεται δεξιά:
View attachment 45681
Mήπως εννοεί τον κατάλογο με τις ενότητες και υποενότητες του forum?
1.jpg


Aν θυμάμαι καλά στην προηγούμενη κατάσταση δίπλα σε κάθε ενότητα υπήρχε ενημέρωση για το τελευταίο ποστ.
 

Μηνύματα
12.854
Reaction score
10.072
Ωραίο, πιο ξεκούραστο στο μάτι. Και με αφορμή κάτι που είχε πει κάποιος στην προηγούμενη αλλαγή,

Ε και πόσοι είστε εσεις που θέλετε άσπρο, 5-10;;
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Η δεξιά στήλη θα μπορούσε να μικρύνει (; ) και να πάρει περισσότερο πλάτος η μεσαία που έχει τα posts.
Και μετά τι θα κάνουν οι διαφημιστές για να ζήσουν?
Θα γίνουν πολιτικοί?

#όχι_άλλος_Τζήμερος :tongue:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.867.934
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top