Να 'μαι και ' γω......

Μηνύματα
954
Reaction score
518
φαγητο δεν μας λες που να φαμε.

και μετα...
παιρνεις σαμπ κλιπς χωρις να παρεις συμβουλη.

Νηστικους μας αφηνεις και δεν μας ακους. Εδω θα μαστε παλι να σε παρηγορησουμε οταν κατι θα σου φταιει (γιατι ειναι σιγουρο) αλλα να ξερεις οτι θα σου κοστισει πιο ακριβα....και καποιοι (οπως εγω) πρωτα θα μας ταισεις και μετα οταν μας ρωτησεις συμβουλη θα σου πουμε.....με ενα χαμογελο πλατυ 'εμεις για να φαμε ηρθαμε.........' :)
 

Μηνύματα
1.449
Reaction score
6.710
φαγητο δεν μας λες που να φαμε.

και μετα...
παιρνεις σαμπ κλιπς χωρις να παρεις συμβουλη.

Νηστικους μας αφηνεις και δεν μας ακους. Εδω θα μαστε παλι να σε παρηγορησουμε οταν κατι θα σου φταιει (γιατι ειναι σιγουρο) αλλα να ξερεις οτι θα σου κοστισει πιο ακριβα....και καποιοι (οπως εγω) πρωτα θα μας ταισεις και μετα οταν μας ρωτησεις συμβουλη θα σου πουμε.....με ενα χαμογελο πλατυ 'εμεις για να φαμε ηρθαμε.........' :)
Κάποια περεξηγηση έγινε...... το σύστημα το εστησα για φίλο που ακούει μόνο ηλεκτρονική..... Επέμενε για το sub.... Αλλά δικαιώθηκε κιόλας.... Η ηλεκτρονική το χρειάζεται το sub
 


Μηνύματα
4.497
Reaction score
7.795
Κάποια περεξηγηση έγινε...... το σύστημα το εστησα για φίλο που ακούει μόνο ηλεκτρονική..... Επέμενε για το sub.... Αλλά δικαιώθηκε κιόλας.... Η ηλεκτρονική το χρειάζεται το sub
welcome to the club !!!!

 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.671
Το μπαγλαμαδάκι όχι
Ωραία τα αστεία σου, αλλά άμα ακούσεις σύγχρονη παραγωγή, σύγχρονη ηχογράφηση μπαγλαμαδάκι με σαμπ, μετά χωρίς σαμπ δε θα μπορείς να το ανεχτείς.

Χωρίς σαμπ μια χαρά ακούς μπαγλαμαδάκι από ρεμπέτικο του '50 σε μονοφωνικό βινύλιο εκείνης της εποχής. Δηλαδή, θέλει συγκεκριμένη μεθοδολογία για να ακούγεται "μια χαρά" χωρίς σαμπ. Θέλει κόπο. Δεν είναι απλό, αλλά γίνεται, είναι εφικτό.

:tongue:
Η μουσική το χρειάζεται το sub
Φικσντ.
Τώρα τα λες σωστά.

Μπράβο νέε μου! Έχεις μέλλον εσύ.

Και επέτρεψέ μου να συμπληρώσω: χωρίς σαμπ, το ηχείο σου είναι χρήσιμο μόνο για να βάζει σεμεδακι πάνω του η μαμά σου.
Οδηγίες χρήσης: το σεμεδακι να πέφτει και στην μπροστινή μπάφλα του ηχείου, και υποχρεωτικά να καλύπτει όλο το θόλο του Τουίτερ παρακαλώ.
 
Last edited:

Μηνύματα
954
Reaction score
518
δεν ειπα οτι κακως το πηρες.....αλλα γτ πηρες το συγκεκριμενο σαμπ δεν καταλαβα.
 



Μηνύματα
1.449
Reaction score
6.710
Ναι ξερω....οτι επαιρνες καλυτερο με τα ιδια χρηματα.
Φίλος εδώ είμαστε χωριό δεν υπάρχει δυνατότητα ακρόασης και επιλογές.... Ούτε σε κατάστημα αλλά ούτε και σε ιδιοτες.... Απ την άλλη αν κάνεις μια ερώτηση σε forum τι sub να προτιμήσω; θα πάρεις καμιά πενηνταριά απαντήσεις.... Σεβαστές πάντα όλες αλλά πάλι δεν υπάρχει δυνατότητα ακροάσης.... Όσο για την τιμή το πήρα 350 ευρω
 

Μηνύματα
954
Reaction score
518
εσυ ξερεις εγω τι να πω; τα δικα μου; δεν ηξερα ωστοσο οτι χρειαζεται ακροαση για να παρεις σαμπ.

και ακομα σε ποιο μαγαζι να παμε....δεν ειπες.
 

Μηνύματα
119
Reaction score
269
εσυ ξερεις εγω τι να πω; τα δικα μου; δεν ηξερα ωστοσο οτι χρειαζεται ακροαση για να παρεις σαμπ.

και ακομα σε ποιο μαγαζι να παμε....δεν ειπες.
Γινεται ακροαση σε Sub? Τι θα ακουσεις?
 

Μηνύματα
1.449
Reaction score
6.710
Γινεται ακροαση σε Sub? Τι θα ακουσεις?
Πραγματικά δεν ξέρω τι θα ακούσεις...
Και τι είναι αυτό που κάνει καλυτερο ένα sub από ένα άλλο;
Τα βολιωτακια και με ζεν για Βόλο
Για νέα Ιωνία ξυφιας..... Σαρακατσανης..... Και δεμιρης
Γινεται ακροαση σε Sub? Τι θα ακουσεις?
 





Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top