Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου




Μηνύματα
12.495
Reaction score
14.648
Μου αρεσε το ξερω:)
Αυτή η Ρένα Μόρφη απο το μουσικό κουτί του Πορτοκάλογλου, παρατήρησες που έχει υιοθετήσει ενα τέτοιο παλαιό αξιοπρέπες γυναικείο στύλ ? Έξυπνο. (για να μη μας λένε ότι δεν ασχολούμαστε και με την αισθητική και σκηνική παρουσία σε αυτό το νήμα χά χά).
 
Last edited:




wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.442
Reaction score
15.130
Αυτοί που "παντρεύουν" wnet και Κο Χρήστο (χέβι μέταλ και ηπειρώτικα), πώς και δεν μπήκαν ποτέ στο νήμα ? (εάν δε μπήκαν καθώς να μη ψάχνω 158 σελίδες).

Χωρικοί των Ιωαννίνων.


ε μπήκαν κι αυτοί :p

 



Μηνύματα
12.495
Reaction score
14.648
ε μπήκαν κι αυτοί :p
Α, για αυτό δε τους βρήκε το google, δεν είχαν αναφορά με γράμματα. Μπήκαν και πρόσφατα, βλέπω ... μου ξέφυγαν. Παιρνω πίσω τις κατηγορίες χά χά. Γιατί ξέρεις, εαν δεν είχαν μπεί, εσυ θα είχες ευθύνη, όχι ο Κος Χρήστος. :)
 


wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.442
Reaction score
15.130
Αυτή η Ρένα Μόρφη απο το μουσικό κουτί του Πορτοκάλογλου, παρατήρησες που έχει υιοθετήσει ενα τέτοιο παλαιό αξιοπρέπες γυναικείο στύλ ? Έξυπνο. (για να μη μας λένε ότι δεν ασχολούμαστε και με την αισθητική και σκηνική παρουσία σε αυτό το νήμα χά χά).
η Ρένα Μόρφη είναι ..."μορφή" πλάκα πλάκα...

 

Μηνύματα
12.495
Reaction score
14.648
η Ρένα Μόρφη είναι ..."μορφή" πλάκα πλάκα...

Πανέμορφη κοπέλα. Ε, φωνή καλούτσικη, έχει καλυτερεύσει απο τότε, είναι και δύσκολο τραγούδι αυτό. Είδες δικαιολογίες που βρίσκω, όταν είναι κάποια τόσο όμορφη ? :)
η Ρένα Μόρφη είναι ..."μορφή" πλάκα πλάκα...


Πανέμορφη κοπέλα. Ε, φωνή καλούτσικη, έχει καλυτερεύσει απο τότε, είναι και δύσκολο τραγούδι αυτό. Είδες δικαιολογίες που βρίσκω, όταν είναι κάποια τόσο όμορφη ? :)
 


Μηνύματα
12.495
Reaction score
14.648
!!!!


 

Μηνύματα
12.495
Reaction score
14.648
Και επειδή κάπου λέγαμε για Βερτμύλλερ ή Βερτμίλερ ή Βερτμιούλερ όπως είναι το σωστό και την λένε στην Ιταλία χά χά.

 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.566
Reaction score
37.866
Last edited:

Μηνύματα
12.495
Reaction score
14.648
@thva ..σίγουρα έχω βάλει...vic.. 🐒
18 Απριλίου 2021 ο wnet. Τώρα εγω. Εσυ Μάιο 2020 ..... Μας έφαγες όλους, είσαι metalhead :)

Δε τα βγάζει μωρέ το search γιατί δε γράφουμε τίτλους. 'Εψαξα πρίν, αλλά ....
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.724
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top