Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

Μηνύματα
27.279
Reaction score
25.297
Δεν είδα κανένα σχόλιο Μαέστρο για τους Πολωνούς.
Κι όμως παίζουν το κομμάτι υπέροχα.
Και ο πιανίστας εξαιρετικός.
Αν το δείτε μέχρι το τέλος , θα προσέξετε ότι οι περισσότεροι ακροατές είναι παιδάκια.
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
Γιαννη τωρα το ειδα ημουν με την συζυγο εκανε την τριτη δοση
Οι Πολωνοι ΑΡΙΣΤΟΙ τωρα το ακουσα
Ελπιζω να το ακους το ιδιο καλα οπως το ακουω εγω με τα αρχαια σεταπια σου:);):p:gamer::drinks::party:
 



Μηνύματα
12.563
Reaction score
14.700
Και λέω και εγω, τι πρόβλημα μπορεί να υπονοείται οτι υπάρχει με τις Πολωνικές ορχήστρες ? :D
 

Μηνύματα
27.279
Reaction score
25.297
Τίποτα εδώ ο μαέστρος παίζει κρυφτούλι.
Χαχαχαααα? καλά μαέστρο θα σε στρώσω και σένα.
Θα σε παραδώσω στον wizzy να σου κάνει λίγο θεραπεία μετά θορύβου να συνέλθεις.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.981
Reaction score
20.501
Θα σε παραδώσω στον wizzy να σου κάνει λίγο θεραπεία μετά θορύβου να συνέλθεις.
Και το καλύτερο από το να ξεκινήσουμε τη θεραπεία θορύβου με Extreme Noise Terror;👹

 


Μηνύματα
12.563
Reaction score
14.700
Καλά ο @wnet με αγνόησε με το πλυντήριο που πόσταρα αλλά κοίτα Κε Χρήστο τι βλέπει : (για ανέλαβε τον πρίν είναι αργά) :D :D

Ετσι ! ρίχτου Γιώργο! :dance2:
Κε Χρήστο μας την πέσανε χα χα. Εχουμε φάει τρεις και δεν έχουμε ρίξει κανέναν χα χα
 

Μηνύματα
27.279
Reaction score
25.297
Εχει και δύο αδέρφια η πολωνέζικη ορχήστρα , ο ένας είναι ο LEAD TRUMPET και ο άλλος απο κάτω πάλι τρομπέτα. Ο LEAD είναι ο μικρός.
Ο δε πιανίστας όλα τα λεφτά και το διασκεδάζει αφάνταστα
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.443
Reaction score
15.136
Και το καλύτερο από το να ξεκινήσουμε τη θεραπεία θορύβου με Extreme Noise Terror;👹

ε με το μαλακό και συ, σιγά σιγά :p

Εδώ μανέστρο, πίνει κ "τσίπουρο" το κορίτσι να ανοίξει η φωνή :p

 

Μηνύματα
12.563
Reaction score
14.700
Τελικά @wnet ακόμα δεν έχω καταλάβει πως λένε το ένα μέταλ που μου αρέσει η μουσική και δεν μου αρέσουν οι φωνές και το άλλο που μου αρέσουν οι φωνές αλλά δε μου αρέσει η μουσική.

Υπάρχει κανένα που είναι συνδυασμός των δύο, να αρχίσω να ακούω και εγω γιατί εχω μείνει στα παλιά ?
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.443
Reaction score
15.136
Τελικά @wnet ακόμα δεν έχω καταλάβει πως λένε το ένα μέταλ που μου αρέσει η μουσική και δεν μου αρέσουν οι φωνές και το άλλο που μου αρέσουν οι φωνές αλλά δε μου αρέσει η μουσική.

Υπάρχει κανένα που είναι συνδυασμός των δύο, να αρχίσω να ακούω και εγω γιατί εχω μείνει στα παλιά ?
θα σε βρούμε που θα πάει :p

 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.981
Reaction score
20.501
ε με το μαλακό και συ, σιγά σιγά :p
Ποιο "μαλακό" και τι "σιγά-σιγά" ρε, τι είμαστε, κοριτσάκια; Στα "βαθιά" από την αρχή, να συνηθίσει το αυτάκι του! :p

Ρε συ @thva, μην ρωτάς το @wnet για metal, δεν ξέρει!:roflmao: Τον @stathis θα ρωτάς κι εμένα! Άντε, στο τσακίρ κέφι και τον @PAULT!:laugh:
 

Μηνύματα
12.563
Reaction score
14.700
θα σε βρούμε που θα πάει :p

Ναι το συμφόνικ μου αρέσει, και τα παλιά μετάλ , το έχω δηλώσει κερδίζοντας wow (αποδοκιμασίας) απο τον Κο Χρήστο χα χα.

Μιλάω για μεταξύ death και thrash πως τα λένε.
Ποιο "μαλακό" και τι "σιγά-σιγά" ρε, τι είμαστε, κοριτσάκια; Στα "βαθιά" από την αρχή, να συνηθίσει το αυτάκι του! :p

Ρε συ @thva, μην ρωτάς το @wnet για metal, δεν ξέρει!:roflmao: Τον @stathis θα ρωτάς κι εμένα! Άντε, στο τσακίρ κέφι και τον @PAULT!:laugh:
ΟΚ να μη σας παιδευω λοιπόν .... μου αρέσει η μουσική του death metal αλλά να είχε πιο φυσιλογικές φωνές χα χα. Υπάρχουν τέτοια συγκροτήματα ?
 
Last edited:

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.981
Reaction score
20.501
ΟΚ να μη σας παιδευω λοιπόν .... μου αρέσει η μουσική του death metal αλλά να είχε πιο φυσιλογικές φωνές χα χα. Υπάρχουν τέτοια συγκροτήματα?
Εμ, όχι. Το death metal χαρακτηρίζεται από συγκεκριμένες μουσικές φόρμες και βοθρέ φωνητικά. Δεν μπορείς να έχεις death metal χωρίς το ένα ή το άλλο. Μπορείς να έχεις progressive death metal (δηλαδή, death metal με πολύπλοκες συνθέσεις που απαιτούν ικανότατους μουσικούς για να τις παίξουν), τα φωνητικά, όμως, παραμένουν βοθρέ. :)
 

Μηνύματα
12.563
Reaction score
14.700
Εμ, όχι. Το death metal χαρακτηρίζεται από συγκεκριμένες μουσικές φόρμες και βοθρέ φωνητικά. Δεν μπορείς να έχεις death metal χωρίς το ένα ή το άλλο. Μπορείς να έχεις progressive death metal (δηλαδή, death metal με πολύπλοκες συνθέσεις που απαιτούν ικανότατους μουσικούς για να τις παίξουν), τα φωνητικά, όμως, παραμένουν βοθρέ. :)
Το φαντάστηκα ... και ναι έτσι είναι ... διαβασα λίγο τωρα τα subgenres στην wiki γιατί το περίεργο είναι ότι και απο τα death παρόλο που έχουν τετοια φωνητικά , κάποια μου αρέσουν και δε καταλαβαίνω και δεν έχω ψάξει τι "μου" συμβαίνει χα χα ...


χαμός γίνεται ... θέλει ψάξιμο χα χα. Εχω μείνει πολύ πίσω. Melodic death ισως ? Θα ακούσω τα συγκρότηματα που γραφει η wiki σαν αντιπροσωπευτικά για καθε subgenre για να βγάλω άκρη (και θα επανέλθω με απορίες χα χα).
 



Μηνύματα
12.563
Reaction score
14.700
thva: μεινε πισω μεινε πισω, θα σε χαλασουνε αυτοι οι κυριοι ειναι αγριοι
αλλα απ οτι γλεπω τα θελει και εσενα, παρακατω δε λεω........:party:
Τακτική ακολουθούσα Κε Χρήστο (στάχτη στα μάτια).... τους καθυστερούσα μέχρι να έρθεις να τους στρώσεις χα χα.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.663
Μηνύματα
2.869.215
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top