Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου



Μηνύματα
12.397
Reaction score
14.599
Ωχ ωχ ωχ. Ωχ, ωχ. :D

Sex Pistols (punk scene in general) fakery και Black metal nerds. :D

Is Sex Pistols guitarist Steve Jones a FAKE musician? Did a WOMBLE create Never Mind the Bollocks?


Why do TRUE metalheads laugh at Black Metal? Mayhem, Darkthrone, Burzum, Fenriz and 2nd Wave of BM

 





Μηνύματα
12.397
Reaction score
14.599
Μουσικός, παραγωγός, ηχολήπτης, mixer, γνώστης της τεχνολογίας (software και hardware παλιά και νέα) και πως αυτή παράγει ήχο, σπουδές σαν computer tech, 25 χρόνια στο DAW .... η γνώμη του για τα vst plugins και dsp. Ωχ, ωχ , ωχ. :D Κατάλαβα γιατι ακούμε σκατά και με ομοιογένεια και βαριόμαστε. Ελπίζω να μην το δει ο Bhutia και ο wnet. :D

 
Last edited:


Μηνύματα
12.397
Reaction score
14.599
Ti λενε αυτουνοι μρε Μαστοροι;)
Όπως πάντα στο Χαι Φαι :D ορίστε και ένα άλλο που λέει το αντίθετο (πάλι απο καλωδιάδες, διαφωνούν και μεταξύ τους). χα χα


Οι άλλοι βέβαια λένε ότι το αποδείξανε με μετρήσεις μιας "μελέτης" δημοσιευμένης στην AES (δεν το διάβασα).
Risch, Jon M . 1998. “A New Class of In-band Multi-tone Test Signals.” Audio Engineering
Society

Συμπέρασμα : We have also shown by measurement that the theory that this would reduce intermodulation distortion caused by non-linearity in the speaker system is proven.

Τα δικά μου δεν είναι διπλοκαλωδιωμένα. Όταν ρώτησα μια φορά τον κατασκευαστή τους, μου είπε ότι παρατηρήσαν ότι δεν κάνει διαφορά , όποτε δεν προσφέρουν την διπλοκαλωδίωση ώς επιλογή.

Τι να σου πω ; Δοκίμασε, εσύ που έχεις διάφορα καλώδια, εύκαιρα.
 












Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.563
Μηνύματα
2.865.705
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top