Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

Μηνύματα
12.514
Reaction score
14.654
Να μη σου πω τυφλοπόντικας, όλο ψάχνω τα γυαλιά, κοντινά μεσαία μακρινά σκατινά . 🤓
Και εγώ τα ίδια περίπου. 😀 Άστα να πάνε, πολύ περιοριστικό, δεν κάνω πλέον κάποιες δουλειές που έκανα , για αυτό το λόγο. Και έχω μόνο πρεσβυωπία φαντάσου να είχα και μυωπία αλλά ξέρω απο φίλους ...
 






Μηνύματα
12.514
Reaction score
14.654
¨Ενα τέστ, έκανα. Πάει δεν μπορώ πλέον να ανεβάσω ούτε καν βίντεο ....

Οπότε γειά σας και θα τα πούμε κάπου ... κάποτε ... στα όνειρά μας που λέει και το τραγούδι.

 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.443
Reaction score
15.136
¨Ενα τέστ, έκανα. Πάει δεν μπορώ πλέον να ανεβάσω ούτε καν βίντεο ....

Οπότε γειά σας και θα τα πούμε κάπου ... κάποτε ... στα όνειρά μας που λέει και το τραγούδι.

πέτα το, το ρημαδοσαφάρι..... με τις αρχαιολογίες που μπλέκεις είσαι για παρέα με τον John....
 

Μηνύματα
12.514
Reaction score
14.654
πέτα το, το ρημαδοσαφάρι..... με τις αρχαιολογίες που μπλέκεις είσαι για παρέα με τον John....
Δεν είμαι σίγουρος akόμη τι φταίει. Και απο partition που έχω με windows και firefox και μπήκα τα ίδια κάνει. Σε κανένα άλλο σάιτ δεν το κάνει. Βαριέμαι και δεν θέλω να σβήνω τα πάντα cache κλπ όλα ξέρεις θα χάσω όλους του κωδικούς και άντε α βρώ που του έχω κιόλας. Θα δώ. Για το μέλλον και αυτή η δουλειά μαζί με άλλες 1000 που προηγούνται λόγω μεγαλύτερης σημαντικότητας.

Δεν έχει και νόημα εξάλλου να σβήσω τα cache κλπ αφού δεν λειτουργεί ούτε στο fierfox. Κανένας ιός θα είναι .... ιός της Apple. 😀 Δεν βγάζεις άκρη με αυτούς , τους έχω δει.

είμαι ακόμη στο Sierra επίτηδες για να λειτοτργούν χωρίς προβλήματα τα προγράμματα μουσικής που έχω. Αλλάζει συνέχεια θέμτα ασφαλείας και ένα σωρό πράγματα μην στηρίζοντας ούτε κάν τους developers προγραμμάτων για αυτήν που της είναι πιστοί δεκαετίες. Τι ψάχνεις.
 


Μηνύματα
12.514
Reaction score
14.654
Από άλλη συσκευή?
Δεν δοκίμασα (ακόμη). Πήγα χθές να μπω και απο τo ipad αλλά επιεδή είχα καιρό να το χρησιμοποιήσω (ή ξέρω γω γιατί ; ) μου ζήτούσε το ηλίθιο το Apple ID που πρέπει να βρω που το έχω χα χα)

Θα δοκιμάσω να μπω και από το Acer μου.
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.443
Reaction score
15.136
Βαριέμαι και δεν θέλω να σβήνω τα πάντα cache κλπ όλα ξέρεις θα χάσω όλους του κωδικούς και άντε α βρώ που του έχω κιόλας.
άλλο cache κ άλλο αποθηκευμένοι κωδικοι.... αλλά με την apple δεν ξέρω τι γίνεται... μη σε πάρω στο λαιμό μου
 

Μηνύματα
12.514
Reaction score
14.654
άλλο cache κ άλλο αποθηκευμένοι κωδικοι.... αλλά με την apple δεν ξέρω τι γίνεται... μη σε πάρω στο λαιμό μου
Ναι το ξερω για αυτο έγραψα κλπ.

Πρέπει να τα σβήσω όλα. Cache, history, website data τα εσβησα εννοείται .... δεν έκανε τίποτε. πρέπι λέει η apple να τα σβήσω όλα. Σου το λέω εγώ και να το κάνω ... δεν θα διορθωθεί. Οι άνθρωποι είναι ανεκδιηγητοι, τίποτε κάτα καιρους που μου έχουν πέι ή κάνουν , δεν λειτουργεί και δεν ισχύει. Μόνο να σου λένε άλλαξε λειτουργικό ξερουν να σου λένε να κάνεις και αυτό ξέρουν και να κάνουν μόνο οι ίδιοι. Παιχνιδάκι είναι ρε συ είναι για πλούσιους που πηγαίνουν κάθε φορά και τους λένε να περάσουν λειτουργικό, ποτέ δεν έβγαλα άκρη ούτε με το πιό απλό που τους ζήτησα.

Την α΄λλη φορά που ήθελα κάποια απλά πραγματάκια να γίνουν (μην φανταστείς τίπτε σπουδάιο) αναγκάστηα να πάω στο διευθυντή και αυτός ευτυχώς είχε εμπειρία απο παλιά. Με τα παιδάκια εκεί δεν συνεννοούμαι.
 
Last edited:


Μηνύματα
12.514
Reaction score
14.654
Τέστ φόρτωσης φωτό. Το θέμα βίντεο μου το έλυσε ο Wizzy. Δεν φόρτωνε γιατί ήταν απο λίστα μου mix list.

ch.jpg

Απέτυχε μου λέει try again or contact your administrator.

ποιόν εννοεί @wizzy εμένα στο laptop μου ή το σάιτ ; 😀

Wizzy (ή όποιος) άλλαξα το αβατάρ μου απο το παλιό απλό default που έδωσε το σάιτ "T" .... σε ένα σαν ηλεκτρόνιο που κάνει spin γ΄ύρω απο μια τροχία με φόντο κίτρινο και πράσινο χρώμα. Αυτό το πήρε, το βλέπεις ;
 
Last edited:

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.967
Reaction score
20.486
Παρατηρώ ότι το video που ανάρτησες είναι μέρος λίστας (σου). Δοκίμασε να το αναρτήσεις χωρίς να είναι σε λίστα και δες τι θα γίνει.
Ναι. Φαίνεται ότι έπιασε, αυτό που λές. Πόσταρα ένα στου Κου Χρήστου το νήμα και το δέχτηκε ( δες P J Harvey). Τι σημαίνει αυτό ; Εάν θες απάντησε ώς συνέχεια στο νήμα του Κου Χρήστου, να μην χαλάμε το νήμα εδώ.
Το πρόβλημα με την ανάρτηση των video, λύθηκε, από ό,τι είδα.

Τη φωτογραφία με το ηλεκτρόνιο, τη βλέπω κανονικά. Όπως κανονικά βλέπω και το avatar που άλλαξες κι έβαλες την ίδια φωτογραφία.
 

Μηνύματα
12.514
Reaction score
14.654
Τη φωτογραφία με το ηλεκτρόνιο, τη βλέπω κανονικά
Εννοείς ότι βλέπεις ( βλέπετε) ΚΑΙ την φωτό στο πόστ μου 8.035 ;;;; (ναι είναι ίδια με του άβαταρ) αλλά την βλέπεις και στο πόστ μου ;

Ρωτάω γιατί εγώ δεν την βλέπω. Την βλέπω σαν ερωτηματικό σε μπλέ πλαίσιο (ξέρεις) και όταν μου την φόρτωνε (αλλά και άλλες φωτό που προσπάθούσα) μου λέει πάντα ότι η φόρτωση απέτυχε.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.967
Reaction score
20.486
Εννοείς ότι βλέπεις ( βλέπετε) ΚΑΙ την φωτό στο πόστ μου 8.035 ;;;; (ναι είναι ίδια με του άβαταρ) αλλά την βλέπεις και στο πόστ μου ;
Ναι. Δες πιο κάτω:

1676453005243.png


Ρωτάω γιατί εγώ δεν την βλέπω. Την βλέπω σαν ερωτηματικό σε μπλέ πλαίσιο (ξέρεις) και όταν μου την φόρτωνε (αλλά και άλλες φωτό που προσπάθούσα) μου λέει πάντα ότι η φόρτωση απέτυχε.
Ίσως να φταίει κάποιο add-on του browser σου.
 




ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.076
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top