Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

Μηνύματα
13.924
Reaction score
15.796
Οχι ειναι αλλη ελπιζω να την αναρτηση ο Μαλμπορος :drinks:
Αυτό ωραίο τραγούδι. Είχε βγεί θυμάμαι λόγω εποχής της disco τότε ... αλλά ήταν κάτι πολυ περισσότερο. Το έκανε βέβαια αυτό και η Ντόνα Σάμμερ.
 





Μηνύματα
13.924
Reaction score
15.796
Ποιος μπήκε στο λογαριασμό του Μανέστρου μας; 🤔
Ο Κος Χρήστος εκτιμάει και έχει γνώση όλων των ειδών μουσικής. Ξέρει να ξεχωρίζει ποιά είναι καλά ή κακά, άσχετα εάν του αρέσει το είδος κάθε φορά ή όχι. 😍

Όπως κάθε σωστός μουσικός, καλλίτέχνης ή έστω υψηλής αισθητικής και αισθητήριου άνθρωπος.

Εδιτ : Παίρνω πίσω το γελάκι γιατί έγραψες Μα(ν)έστρος. Τώρα το είδα. o_O :) Να για να μάθεις.
 

Μηνύματα
1.827
Reaction score
2.668
Ο Κος Χρήστος εκτιμάει και έχει γνώση όλων των ειδών μουσικής. Ξέρει να ξεχωρίζει ποιά είναι καλά ή κακά, άσχετα εάν του α΄ρσει το είδος κάθε φορά ή όχι. 😍

Όπως κάθε σωστός μουσικός, καλλίτέχνης ή έστω υψηλής αισθητικής και αισθητήριου άνθρωπος.
:rolleyes:
 



Μηνύματα
13.924
Reaction score
15.796
@thva Μου επιτρεπεις να υποβαλω μια ερωτηξη στον Μαλμπορο και στον SANSUI DE CORAL;;
ΝΑΙ:- Το προβλημα της οντολογικης υποστασεως του αιθητικου φαινομενου-;):gamer:
Να δω τι θα γραψουν;):gamer:
Καλά ο Μάρκου θα σε βρίσει.

Ο Mralboro δεν ξέρω είναι λίγο περίεργος σε αυτά. Μπορεί να σε αδειάσει με κάτι άσχετο ή να πεί κάτι που θα μας εκπλήξει.

:D :D :D
 

Μηνύματα
1.827
Reaction score
2.668
@thva Μου επιτρεπεις να υποβαλω μια ερωτηξη στον Μαλμπορο και στον SANSUI DE CORAL;;
ΝΑΙ:- Το προβλημα της οντολογικης υποστασεως του αιθητικου φαινομενου-;):gamer:
Να δω τι θα γραψουν;):gamer:
Το χω 😃
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.337
Reaction score
13.307
Να βαλω και ενα μουσικον τεμαχιον ,οταν ημουν καργα ερωτευμενος στην Αλεξανδρουπολη ;)
 










Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.318
Μηνύματα
2.897.073
Members
38.027
Νεότερο μέλος
d tv
Top