Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
τι ειναι αυτο μρε αλφεε24 για σοφτ το κοβω κανονικα πρεπει να σε ανακαλεση ο Γουιζυ :sneaky:
Οταν βαζουμε ηχορυπανση να το κανουμε σωστα οχι σοφτ :p
εμεις θελουμε απο 20 εως 20 κηζ 130 ντιμπια αυτο μονο βαβουρα κανει:errwhat:
 



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
Αναρτω φωτος του σεταπιου της ΕΒΙ[τη σημαινει εβι δε νομιζω να χρειαζεται εξηγηση]
Ειναι ο ταμιας της ενωσης
Εγω ειμαι απλο μελος ενωσης
 

Attachments




P

panag 505

Guest
Αναρτω φωτος του σεταπιου της ΕΒΙ[τη σημαινει εβι δε νομιζω να χρειαζεται εξηγηση]
Ειναι ο ταμιας της ενωσης
Εγω ειμαι απλο μελος ενωσης
Πρόταση: επέκτασης της ΕΒΙ σε ΕΣΒΔΕ όπως (εσκαβδε ΈνωσηΣωματείων Καλαθοσφαίρισης Βορειοδυτικής Ελλάδος.)
 



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
Δεν λεω τιπτα μαιμου μου :sneaky: εγω περιστοιχιζομαι απο εξτρεμ τυπους εδω το ακρονυμιον
ΕΒΙ κυριολεκτει με ολη τη σημασια της λεξης ειμαστε σημεοφοροι του χαι εντ μαιμου μου
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
εχει και αλλα Γιαννη δεν προλαβα να τα φωτογραφησω ολα, θα γινη στο μελον εκτενη παρουσιαση
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.566
Reaction score
37.866
έχει δώσει πολλά
.......μα ταμιας του συλλογου ειναι, οι αλλοι (του) εχουν δωσει πολλα... xD
χωρις τα μελη...τι θα ηταν οι προεδροι.. 8-)
τουλαχιστων απο τα ηχεια που βλεπω (acoustat πρεπει να ειναι οχι martin logan, και τα quad) τα μεσαια δεν τα αναγνωριζω.. μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεστε.. :D
κυριολεκτικα wall of sound..
 
Last edited:


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.966
Reaction score
20.486
@christos77 Με αφορμή το post #1008, o Σταύρος Λάντσιας είναι ο ορισμός της (σύγχρονης) μουσικής διάνοιας. Drummer, πιανίστας, συνθέτης, με προσωπικές δουλειές, με συμμετοχή σε συγκροτήματα, συνεργασίες με άλλους καλλιτέχνες, "σκατά" πιάνει και γίνονται χρυσάφι, τι να πει κανείς... Έπαιξαν χτες οι Human Touch στο Half Note στην Αθήνα, πήγε ένας γνωστός μου κι εκστασιάστηκε! 'Νταξ', τι λέμε τώρα, Κιουρτσγλου στο μπάσο, David Lynch στα πνευστά (σαξόφωνο), Λάντσιας στα κρουστά κι άντε γεια... Είναι από τις λίγες φορές που θα ήθελα να είναι υπαρκτός ο διακτινισμός!
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.398
Reaction score
125.562
ΤΟ ατομο εχει τρια ηλεκτροστατικα ηχεια σε δωματιο 12 τμ θα παω να τα φωτογραφισω ενα ενα, σοου λεμε
Και εννοείς πως τρόπον τινά εκεί μέσα "παίζει" κάπως ...νορμάλ;

Αλήθεια...
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.608
Μηνύματα
2.867.783
Members
37.938
Νεότερο μέλος
AlexisAvdis
Top