Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

Μηνύματα
27.256
Reaction score
25.248
Βρε κατακαημένο , εσύ μιλάς για ψωφίμια?
Βρε ταλαίπωρε , έχω χώρο 100 τμ και τα coral τον κουνάνε ολόκληρο. Ελα εδω εσύ με τα χρέπια σου , να δούμε τι ψάρια θα πιάσεις? Αν πιάσεις. Καλά άσε μην σου πω τι θα πιάσεις. :lolsign:
 


Μηνύματα
27.256
Reaction score
25.248
γιατι δεν πας μια βολτα με το αεροπλανο το εκ αλεξανδρουπολεως πειραχτηρι :drinks: ;)
Γιατί? Για να του φύγει το σκ@τό από τον κ@λο ? :gotcha: :lolsign:
Το σωστό είναι , να έρθει από δώ το εν λόγω κ@λόπαιδο , να του ξεβουλώσω τα αυτάκια του.
Μετα θα ακούει το γωγουλίνι σε atmos. :lolsign:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.461
Βρε κατακαημένο , εσύ μιλάς για ψωφίμια?
Βρε ταλαίπωρε , έχω χώρο 100 τμ και τα coral τον κουνάνε ολόκληρο. Ελα εδω εσύ με τα χρέπια σου , να δούμε τι ψάρια θα πιάσεις? Αν πιάσεις. Καλά άσε μην σου πω τι θα πιάσεις. :lolsign:
δουλειά στον dimi θα δώσω....

γιατι δεν πας μια βολτα με το αεροπλανο το εκ αλεξανδρουπολεως πειραχτηρι :drinks: ;)
να φέρει και τα ψοράλ....να τα πάμε για ψάρεμα στον πάτο....να δω πόσα χταπόδια χωράνε :laugh:
 

Μηνύματα
27.256
Reaction score
25.248
1) Ο dimi έχει ήδη δουλειά χαμένε.
2)Coral , δεν μπορείς να αποκτήσεις , αλλά και να μπορούσες δεν θα μπορούσες να τα εκτιμήσεις. Ως εκ τούτου σου είναι άχρείαστα.
Τρομάρα σου θες και CORAL !!
Μπεμπέκο , α! μπεμπέκο. (ζηκος)
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.461
Γιατί? Για να του φύγει το σκ@τό από τον κ@λο ? :gotcha: :lolsign:
Μάρκου δεν ξέρω αν το ξέρς....αλλά το σκ@τό φεύγει πάντα απ'τον κ@λο...δεν ευθύνονται τα ψοράλ σου γι αυτό :lol:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.461
1) Ο dimi έχει ήδη δουλειά χαμένε.
2)Coral , δεν μπορείς να αποκτήσεις , αλλά και να μπορούσες δεν θα μπορούσες να τα εκτιμήσεις. Ως εκ τούτου σου είναι άχρείαστα.
Τρομάρα σου θες και CORAL !!
Μπεμπέκο , α! μπεμπέκο. (ζηκος)
1. θα έχει παραπάνω....ανακατασκευή από τα πηνία μέχρι τα spiders θα σου κάνει μετά....:lolsign:
2. η αλήθεια είναι ότι δεν θα μπορούσα να τα εκτιμήσω αν έπεφταν στα χέρια......μόνο σε μάντρα μπορούν να πιάσουν κάτι:cry::cry::lol:
 


Μηνύματα
27.256
Reaction score
25.248
Αστα Χρηστάρα , ούτε δγιό ισχία δεν μου άλλαξε ο άχρηστος.
Τπτ. Ρε αμάν βρε ζαμάν , τπτ , ο dimis δεν έκανε τπτ και μάλλιστα είναι προς τιμήν του.
Είναι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ με τα όλα του.
 




Μηνύματα
27.256
Reaction score
25.248
Ο έταιρος που είναι εξίσου κορυφαίος είναι ο ear.
Μιλάμε για σπάνιο άνθρωπο , ο οπο'ιος είναι ένας αφανής ήρωας.
Δεν του ειπες να σου αλλαξει κατι αλλο :) αν γινεται αυτο;) αν και η επιστημη εχει προχωρησει:drinks:
Τι να μου αλλάξει βρε Χρήστο? Οτι ήταν να αλλαχτεί αλλάχτηκε. Ολα και τα δύο ίσχία . ΟΛΑ.
Δεν έχει άλλο.
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
Το ξερουμε το ξερουμε, δεν χρειαζεται ιδιετερες συστασεις ο ρηξικευθος χαλκεντερος
παν μεγιστο αυτι χερ ντοκτορ :gamer: ;):):drinks::beach::wink::smile::sneaky::thumbsdown::eek::cool::confused::spiteful::vinsent::smg::party:
 

Μηνύματα
27.256
Reaction score
25.248
Ο Ear είναι και γαμώ τα παιδιά . Αργησα να τον γνωρίσω.
Το ίδιο γαμάτος είναι και ο Μήτσος. ακα dimi.
Είναι και οι δύο γαμάτοι.
Ρε παιδί μου είναι 2 σε 1 σε μία συσκευασία παίρνεις δύο.
Ο dimi είναι ο πιο αξιόπιστος ορθοπεδικός που γνωρίζω.
Είχαμε μιλήσει , και μου είχε πεί , ............... κάνε μια μαγνητική ρε συ Γιάννη .
Ολα λοιπόν ερευνήθηκαν και σχεδόν λύθηκαν με την μαγνητική.
Ολαααα , το πρόβλημα ήταν το ισχίο , όχι κάτι άλλο που έλεγε ο κάθε άσχετος εδώ.
Ο τύπος ξέρει την δουλειά του και πολύ καλά μάλλιστα.
Φυσικά δεν είμαι εγώ αυτός που θα το πιστοποιήσει αυτό.
Οπως και να έχει τον ευχαριστώ και δημόσια , έστω και εντελώς λάθος στο παρόν νήμα.
 
Last edited:

Μηνύματα
27.256
Reaction score
25.248
Χρήστο πότε κατεβαίνεις Αθήνα , μαζί με τον 907?
Οχι μάναμ , δεν θέλω ούτε like ούτε ιστορίες, πότε κατεβαίνεις?
 
Last edited:

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
να κανουμε τη διαπραγματευση,:) το τριτο δεκαημερο του ιουλιου εκτος αν γεννησει πιο μπροστα η κορη μου
Ο ενισχυτης ειναι του γραμματεα της ΕΒΙ πρεπει τον κιορατα να τον πεισω;)
Ειναι θεμα χρονου ποτε θα παω κι εγω στον Δημητρη :) για σερβις του αριστερου ποδιου
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
Γιαννη θα συναντηθουμε θα εχω και θκομ τσιπουρο να παμε στο μενιδι η χασια για χοντρο
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.604
Μηνύματα
2.867.546
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top