Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου















christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
φου, φου , ενα, δυο, ενα , δυο . ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ το λοιπον καλε συμφορουμιτες καθ απασα την επικρατεια: ελειψει 5700 εβρω ηγορασθη το BEHRINGER ULTRA-CURVE PRO MONDEL DEQ 2496
300 εβρα αν ειχα τα 5700 θα αγοραζα το MANLEY με ΛΥΧΝΙΕΣ βεβαιως βεβαιως ναι χερ ντοκτορ και δεν θελω να μου εισαι αντιρρηξιας :) :smile:
Ακουστικε εντυπωσεις:
Το μηχανημα ετοποθετηθη μεταξυ της κονσολας YAMAHA MX 12\4 και τον ομοσταυλο τελικο P5000S πρωτη εντυπωση οπως το εβγαλα απ το κουτι καμια παρεμβαση FLAT στα ελληνικα:gotcha:
Η μουσικη σκηνη διευρυνθει κατα πλατος και καθ υψος ατακα και χροιες επισης και ολα αυτα χωρις να πειραζω τα κομβια ειπαμε FLAT mister markoy
Βεβαιως τα μηχανημα εχει πολλα μασκαριλικια δεν τα ξερω ΑΚΟΜΑ θα τα μαθω καζαν καζαν
Η στεπ μπαι στεπ για αυτους που κατεχουν την ιγκλετερα οπως ο φιλος μου ο τζονυς:p
Μετρησεις βεβαιως απο αυριο σιγα σιγα
προγραμμα ακροασης:κλπ κλπ
https://www.youtube.com/watch?v=0bjB-IWEYI0
κατι πηγε λαθος ωχ ωχ :dance:
 
Last edited:



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
δεν ξερω Γιαννη αλλα ηθελα αλλα βγηκαν κατι μα ......α εκανα :lazy:
Ευχαριστω ζηση και Σταυρο:drinks:
Λες Ιωαννη να με δαγκωσουν οι δοκτωρες μα εγω ειμαι καλο παιδι και τρωω ολο το φαι μου
αλλα και οι δοκτωρες ειναι τα καλυτερα παιδια αν και πολυκαναλοι σινεματζιδες
Κανεις δεν ειναι τελειος:):dance2::drinks::beach::wink::sleep:
 
Last edited:

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
Λες Ιωαννη να με δαγκωσουν οι δοκτωρες μα εγω ειμαι καλο παιδι και τρωω ολο το φαι μου
αλλα και οι δοκτωρες ειναι τα καλυτερα παιδια αν και πολυκαναλοι σινεματζιδες
Κανεις δεν ειναι τελειος:):dance2::drinks::beach::wink::sleep:
Μπα κανονικά τώρα που προσπαθείς να βάλεις room correction μάλλον θα σ΄αγαπήσουν περισσότερο! :p
Πως θα στο ρυθμίσουμε μόνο που είσαι μακριά...
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Μα θα με βοηθησεις μρε Ζηση εστω απο μακρυα εγω δεν ξερω αγγλικα περιμενω το γιο να με
ξεστραβωσει διαβαζωντας το σπεκ οι που.....ες δεν εχουν ελληνικα και εγω εχω ειπαμε γαλλικη παιδεια :beach: :p
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.315
Μηνύματα
2.858.254
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top