Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Οχι το dvd που σου έβαλα.
αυτο και τα κρουστα ακουστηκαν ΑΑΑ:drinks:
θα φερω θκαμ cd ρε, εσυ ξεσκονισε τα βινυλια που δεν ακουσαμε ,κλασικη μουσικη βεβαιως βεβαιως ελπιζω να εχεις:wink:
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Χαιρομαι που περασατε ωραια αλλα το περιεργο ειναι οτι εγω ποτε δεν εχω ακουσει κατι απο το Youtube που να παιζει το ιδιο καλο οπως το CD τρανσπορτ μου και τα ακουω μεσω του ιδιου dac...Ακουγονται λιγο πιο λεπτα και κατι λειπει απο την ησυχια-αναλυση.
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
Χαιρομαι που περασατε ωραια αλλα το περιεργο ειναι οτι εγω ποτε δεν εχω ακουσει κατι απο το Youtube που να παιζει το ιδιο καλο οπως το CD τρανσπορτ μου και τα ακουω μεσω του ιδιου dac...Ακουγονται λιγο πιο λεπτα και κατι λειπει απο την ησυχια-αναλυση.
Ε λογικά η σύγκριση cd vs youtube θα είναι πάντα υπέρ του cd εφόσον μιλάμε για το ίδιο master... απλά η ποιότητα του youtube είναι αρκετή για να απολαυσει καποιος μουσικουλα αν δεν κάθεται να ψειρισει τα πράγματα...
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Ε λογικά η σύγκριση cd vs youtube θα είναι πάντα υπέρ του cd εφόσον μιλάμε για το ίδιο master... απλά η ποιότητα του youtube είναι αρκετή για να απολαυσει καποιος μουσικουλα αν δεν κάθεται να ψειρισει τα πράγματα...
Σωστο!

Λιγο αλληλοσυγκρουομενο ομως με την λογικη οτι φτιαχνω ενα συστημα οσο το δυνατον καλυτερο αλλα δεν εχω καλη πηγη...Τζαμπα χρημα και κοπος.
 




Μηνύματα
27.075
Reaction score
25.006
Σωστο!

Λιγο αλληλοσυγκρουομενο ομως με την λογικη οτι φτιαχνω ενα συστημα οσο το δυνατον καλυτερο αλλα δεν εχω καλη πηγη...Τζαμπα χρημα και κοπος.
Ποιός σου είπε ότι δεν υπάρχει σοβαρή πηγή?
SONY CDP-XA7ES
DENON DVD-A1UD
SONY DTC-2000ES
SANSUI CD-X711
DUNE HD DUO
lenovo m10s -> AVP-A1HD
 










christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
μρε wnet to ακουσα τυχαια στο you tube και εξακοντιστην στο 17ο ετος που πηγαινα ντισκο
μηπως κανουμε τιποτις
περιμεναμε να βαλει κανα μπλουζ για να ζουπιξουμε ολο ζουπα ζουπα
και σχηματιζοταν κατωθεν της κοιλιας οι κυκλαδες τα δωδεκανησα και αλλες ζωγραφιες
στο σπιτι για αλλαγη μετα
ηταν μαγεια μετα απο χρονια χειροπρακτικη :drinks:
 

Μηνύματα
1.613
Reaction score
2.247
Nα παιξει και λιγο το πικ απιον
δεν τα καταφερνω καλα στης αναρτησεις θα μαθω που θα μου παει :drinks:
Κύριε Χρήστο αυτό που ακούγεται στην αρχή τι είναι τσόκαρα,παντοφλες ;
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.082
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top