Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.132
@ JOHN MARKOU ΠΟΥτου αρεσουν τα πωγωνισια παρα πολυ
αφιερωμενο εξεραιτικα για να μορφωνεσαι :rofl: :):lol::lolsign:
παω για φαγητο το απογευμα αναλυση μουσικολογικη
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.132
ειναι η αρχαια μας μουσικη μισρερ Τζον Μαρκου, το ιωαννης δεν σου αρεσει μαρη το θες τζον
αυτα κι αυτα μας εχουν φαει και παει κατα διολου η χωρα και η καλυτερη γλωσσα του πλανητη
μιστερ τζον ελληνικα ρει ελληνικα :drinks: :party::fuckyou:
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.132
τι γελας μαρη παρε κι αλλο ενα μουσικον τεμαχιον δεν ειναι τζακ ματζιονε ειναι υψηλοτατη τεχνη
αλλα σε εφαγε το κλεινον αστυ θα χαζεψετε ολοι στο λεκανοπεδιο σιγα σιγα
μονο εμεις η επαρχειωτες αντεχουμε ακομα και οι δοκτωρες που ειναι ημιεπαρχειωτες
συμπρωτευουσα:lol: γαρ:):drinks:
 

Μηνύματα
112
Reaction score
127
Χρήστο ευχαριστώ για το οφθαλμολουτρο κ τις γεμάτες μουσικες.Δεν είχα ξαναδεί τόσα ευφώνια.σε κλασική ορχήστρα καθότι ξερεις πως μόνο σε ιδικές περίπτώσεις συμβαίνει αυτό διότι το ευφώνιο δεν συγκαταλεγεται στα χάλκινα της κλασικής.Ας είναι το απόλαυσα.Έχω ένα σιντ ί με ηχογράφηση του συγχωρεμένου του Γιάννη Ζουγανέλη (τυμπίστας)που κυκλοφόρησε με το περιοδικό τζαζ κ τζαζ μετά το θάνατο του.Αυτό να το ακούγαμε στα ντι μπι που χτυπάς εσύ κ τι στον κοσμο.Καλή συνέχεια σε ευχαριστω.Πώς πάνε οι αλλαγές σου ,προχωρούν;
Χρήστο ευχαριστώ για το οφθαλμολουτρο κ τις γεμάτες μουσικες.Δεν είχα ξαναδεί τόσα ευφώνια.σε κλασική ορχήστρα καθότι ξερεις πως μόνο σε ιδικές περίπτώσεις συμβαίνει αυτό διότι το ευφώνιο δεν συγκαταλεγεται στα χάλκινα της κλασικής.Ας είναι το απόλαυσα.Έχω ένα σιντ ί με ηχογράφηση του συγχωρεμένου του Γιάννη Ζουγανέλη (τυμπίστας)που κυκλοφόρησε με το περιοδικό τζαζ κ τζαζ μετά το θάνατο του.Αυτό να το ακούγαμε στα ντι μπι που χτυπάς εσύ κ τι στον κοσμο.Καλή συνέχεια σε ευχαριστω.Πώς πάνε οι αλλαγές σου ,προχωρούν;
 
Last edited:






Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.139
Reaction score
26.697
Χρήστο μου, θα βάλω εδώ ένα πολυαγαπημένο μου άσμα σε δύο εκτελέσεις, του ιδίου γκρουπ (με κάποιες μεταβολές σε επί μέρους οργανοπαίχτες) με διαφορά σχεδόν 40 ετών μεταξύ τους.


Οι στίχοι δόθηκαν στον Brooker για να βάλει τη μουσική - σχεδόν σε όλα τα τραγούδια των Procol Ηarum έχουν γραφτεί πρώτα οι στίχοι - κι εκείνος άρχισε να παίζει Bach ...
 







Μηνύματα
112
Reaction score
127
προχωρουν μετ εμποδιων μιλαω για τα QUAD 989 να δω τι θα γινει τελος του μηνος kleon :)
Τα κου αντ 988 τα άκουσα στον νάκα όταν πρωτοβγηκαν.Ενδιαφερομουν για τα 989 αλλά δεν τα ειχε.Όμως κ τα 988 δεν είχε τον τελικό λαμπατο μονομπλο κ τάκουσα με κάτι που δεν θυμαμαι.Με έστειλε σε καποιο μαγαζί στερεοφωνικ ων στον παράδρομο της κηφησίας,στο ύψος σίδερα χαλανδρίου,κ τα άκουσα χωρίς ενισχητικα κουαντ με κάποιον σουηδικό λαμπατο2×45 όποτε πάλι δεν βγήκε ακρη.Έκτοτε κ διαβάζοντας κ ακούγοντας μόνο σε εκθεσεις,Τήνω προς ενεργά που ακόμη δεν κατασταλάξα καπου.Να φανταστής για να αρχίσω να γράφω στο αβσάιντ διάβαζα τρία χρόνια όλα τα θρεντ.Κ μη νομιζης κ γω ιντερνετικα ........μεσάνυχτα εχω.Προς το παρών βολεύομαι με ένα ραδιοενυσχητη Κένγουντ ένα πικάπ θόρενς το TD126 MK|||ELEKTRONIC με αλλαγή βραχίονα σε RB300 κ κεφαλη karad17d,Phono EAR834P,κ ηχεια keφ model 1032βασεως.Αυτά προς ώρας.Καλό πρωινό με καφεδάκι κ ηχητικό ταξιδι
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top