Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
καμμια ευπαρουσιαστη θυγατερα υπαρχει στο κλαμπ ιωαννινων για τον γιο ...ωστε να τον απειλησεις (στα ισια βεβαια,αντρικα πραματα) δηλαδη διαπραγματευση .. διαφορετικα θα χρειαστει να κανεις κομμα με την συζηγο. 🐒
προσεχε, αν αποφασισεις να κανεις καποια κινηση προς αλλαγη των κατεστημενων θα πρεπει να εισαι διατεθημενος να το πας μεχρι την ολικη επιτευξη των στοχων , αλλιως μη κανεις τιποτα. :smoke:

και ενα τραγουδακι απο μενα για το νημα :)
 
Last edited:

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Μπα το προσπαθησα με ενα δοκτωρα της ΕΒΙ Ιωαννινων που εχει μια κουκλα κοπελα
Αλλα ο θκοσμ ηταν καργα ερωτευμενος, και το μονο που εμεινε να πειραζω τον πατερα για την πρικα θα μου δωσεις και το σεταπιον του ελεγα , αλλα παπαλα ο γιος αγρον αγοραζε
ειχε πολυ γελιο με τον δοκτωρα :)
πως γινεται μρε μαιμουμου αυτοι οι δοκτωρες να βγαζουν τοσο ωραιες κοπελες
δεν το ξερω
 
Last edited:

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
οπα ... δηλωνω ενδιαφερων εγω... οχι για το σεταπιον... για την θυληκια .. 🐒
ακουγεται οτι οι νεες γενιες οσο πανε και ομορφαινουν... αλλα εχω τεθει εκτως κυκλοφοριας (παρα το μικρο τρυφερο ηλικιακο χαρακτηριστικο και το οποιο ειναι ιδανικο στην περιπτωση μας), εδω και καμποσα ετη. :smoke:
 
Last edited:



Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Αχ αχ μεσιε μπουτια τα ιδια μου λεει και ο γιος-ηλεκτρολογος μηχανικος- και ο ταλαιπωρος πατερας
που πληρωνε 6 χρονια στο πολυτεχνιο; οτι θελει το παιδι, εχει ζεστα να του παρουμε κλιματιστικο
να δροσιζεται και αλλα ουκ εστιν αριθμος, ελα βρε να μου κανεις αυτο στον υπολογιστη
ερχεται αλλα δεν μου εξηγει, καθεται στον υπολογιστη και με ρυθμο πολυβολου κανει δουλεια
καντω αργα βρε π........ να γλεπω και εγω, ακομα πιο γρηγορα το κανει, με της φωνες επεμβαινει ο Κουγιας γιατι το βριζεις το παιδι κλπ κλπ, αυτα περναω μεσιε μπουτια μου:drinks:
ενω η κορη μου οτι θελεις μπαμπα η κορη ειναι μηχανολογος μηχανικος δεν ειναι ηλεκτρολογος
ηθικον διδαγμα: τα αρσενικα ειναι αγρια τα ατιμουλικα
Δεκτόν,μόνο που ο υποφαινόμενος ως υπότροφος έκανε σπουδές και είχε τόπο και τρόπο διαβίωσης που δεν κόστισαν κανένα σεβαστό ποσό σε δικούς του ανθρώπους...Και σα να μην έφτανε αυτό,ανέπτυξε από μικρός κι έναν παλιοεγωισμό που τον αποτρέπει να ζητά βοήθεια,τουλάχιστον σε θέματα που κρίνει ότι μπορεί να τα διερευνήσει μόνος του...
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
...και λιγα λετε Μεσιε Γκουρου, ποσο μαλλον να βοηθησει (και χωρις καν προσωπικη ζημια) τους δικους του ακομα και σε αυτα τα ευτελη θεματα, λεγεται ανθρωπια μου εχουν πει. 8-)
ναι μη γελας καθολου Μαεστρο... τον εχετε καλομαθει... και βολευτηκε ετσι και αντε να ξεβολευτει... ειναι και μια σχετικη παροιμια αλλα σχετικη με την ευεργεσια μα δεν τη θυμαμαι :smoke:
 
Last edited:

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
ειναι λιγα τα μπαιτ που χωραει ο εγγεφαλος μου πλεον, :) εχει παθει υπερφορτωση απ την Μουσικη :)
Μουσική λένε τώρα τα...εκλεκτά οινοπνευματώδη ; :gotcha:
...και λιγα λετε Μεσιε Γκουρου, ποσο μαλλον να βοηθησει (και χωρις καν προσωπικη ζημια) τους δικους του ακομα και σε αυτα τα ευτελη θεματα, λεγεται ανθρωπια μου εχουν πει. 8-)
Καλά το σκέφτεσαι,ο ίδιος και πολλούς αγνώστους συνηθίζω να βοηθάω για διάφορα ζητήματα στην καθημερινή ζωή χωρίς...αζημίωτον,αλλά αποκλειστικά για όσο θα τους έχω απέναντί μου...;)
 



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Δεν μου εφτανε το υπολογιστικο αγος, εχω και την συζυγο ειναι τα πρωινα εδω εις την οικια
πηρε συνταξη δεν παει στο λυκειο πλεον οιμε οιμε
μολις ακουει δυνατα χαμηλωσετο χρηστο εκει που γινεται χαμος οταν πεζ οπερα το τριτο
εγω το πολυ να ακουσω καμια αρια
συμφωνικη μουσικη ακουω κατα βαση, μαλλον κατα 98%
Πως θα βγαλω χειμωνα;;
 



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Κυριε RINGO γραψτε ενα ριβιου επι του θεματος περι Ντεμπινας και υψηλης τσιπουρικης :rofl:
 




Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Προσπαθώ (μάταια) με "πλάγια μέσα" να σε κάνω πιο ροκά αλλά δεν το έχω καταφέρει ακόμα ούτε στο ελάχιστο
Το παιδι (λεμε 'δα !) ειναι ανεπιδεχτο μαθησεως - πρεπει να ξεκινησει απο τα βασικα - τσι κλασικους .
:drinks:
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.307
Μηνύματα
2.858.044
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top