Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
και καμμια μεριδα φαγητο τυπου βιετναμ
το 'χω το 'χω
και με τα τζιγαρακια ντου και τσι τσιχλες ντου και ολα ,
ε κι αν' εχουνε πιασει μιαολια φομωψη αυτος με τα τσιπρα απου πινει δε παθαινει πραμα


:drinks:
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
το πιασες.. :)
αυτος με τα τσιπουρακια
...το σκεφτηκα αυτο.. αντε να του επιτραπει ενα μπλουκαλΙ μικρο 500ml ανα 24ωρο ? 🐒
(εγω τη βγαζω βδομαδα με 1 μεριδα αμερικάνικη και 1 μπλουκαλακι τσιπουρο-μπορει και να μην το τελειωσω κι'ολο)
 
Last edited:

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.132
μRE Μαιμουμου μ αρεσουν οι δορς εχω και βινυλια :rofl:
το φαγητο καλο το ειδα μια χαρα:confused:
μρε Ολδυ βρεσμου μωρ συ τσι μαιμουδες απ το βωλοσυρο που ασχολουνται με τα κινητα
ειπα σε κιο τον νταλιμπαν δεν ο κιορατας:party:
 
Last edited:

Μηνύματα
97
Reaction score
56
Χρήστο συνέχεια σήμερα με το καταπληκτικό τσίπουρο και τα ολόφρεσκα καρύδια που με έχεις εφοδιάσει.
Δεν μπορώ να πω..... μετα το τέταρτο ποτήρι άρχισα να ακούω ότι το εκοαλαιζερ ίσως σου χρειάζεται 😂😂😂, αν και νομίζω ότι καλύτερα μαέστρο.... Στα πέντε και μετά άρχισαν να μου αρέσουν κάπως και τα μηχανήματα σου.......
Εάν εξαιρέσειςτον καταπληκτικό χώρο και το τσίπουρο, από μουσική... προτιμώ το παίξιμο σου live κλαρίνο (🎺🎺🎺δεν βρήκα το κατάλληλο)
Όχι όχι καταπληκτικός ήχος 📣📣:headbang::headbang::headbang::headbang:
(Σιγά μην σου πω ότι δεν παίζουν όπως θέλω....
πως θα ξανακεράσεις τσίπουρο...)
 

Μηνύματα
2.196
Reaction score
2.719
Δεν μου εφτανε το υπολογιστικο αγος, εχω και την συζυγο ειναι τα πρωινα εδω εις την οικια
πηρε συνταξη δεν παει στο λυκειο πλεον οιμε οιμε
μολις ακουει δυνατα χαμηλωσετο χρηστο εκει που γινεται χαμος οταν πεζ οπερα το τριτο
εγω το πολυ να ακουσω καμια αρια
συμφωνικη μουσικη ακουω κατα βαση, μαλλον κατα 98%
Πως θα βγαλω χειμωνα;;
Στείλτε την διακοπές για κανένα 2μηνο. Ετσι θα ακούτε άνετα μουσική όσο και οποτε θέλετε.
 








christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.132
καλε συμφορουμιτες εχω μπει στον πειραζμο να αγορασω τον LAB GRUPPEN PDX3000
Τι λεει αυτος ο τελικος τον εχει ακουσει κανενας;
Να δω τι θα μου πουν και οι δοκτορες, γιατι το μηχανημα εχει αρκετα συστηματα
που δεν τα ξερω, ενω οι δοκτορες ειναι EXPERT τον ντιπιεσιον, με ολα τα κοαλα που εχει ο τελικος :drinks: ;):sneaky:
τον Κ. Μαρκου δεν τον ρωταω γιατι δεν ξερει απο επαγγελματικα σεταπια στα οικιακα ναι ειναι
μεγαλος μαστορας :lolsign: :drinks:
γιατι μου εβαλες τετοια φατσουλα αντι να γραψεις επι του θεματος :sneaky: ;) :drinks: κυριε WNET
 
Last edited:

Μηνύματα
12.831
Reaction score
10.048
Σου έβαλε τέτοια φατσούλα, γιατί αντί να κοιτάξεις να φτιάξεις τον ήχο σου με το εκουαλάιζερ που έχεις, κοιτάς να κάνεις περιττά (για την ώρα) έξοδα.
 


wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
γιατι μου εβαλες τετοια φατσουλα αντι να γραψεις επι του θεματος :sneaky: ;) :drinks: κυριε WNET
Διότι νόμιζα πως με το θέμα τελικών έχεις κλείσει :p
Άλλωστε για τυχόν επεξεργασία (τα ντιεσπίδια που λες και συ) έχεις ήδη πάρει το Beringher.
Εντάξει έχει μπόλικα "κουμπιά" :p αλλά δεν είναι ανάγκη να τα μάθεις κι όλα!
Compressor, limiter, feedback destroyer, stereo delay, stereo imager κ.λπ. καλούδια που προορίζονται κυρίως για live ή mastering μπορείς να τα παραλείψεις.
Ξεκίνα με το graphic EQ που το κατανοείς και νομίζω ήδη το χρησιμοποιείς, προχώρα στο parametric EQ αφού παίξεις και καταλάβεις τις παραμέτρους του (Frequency, Gain , Q) και "πτυχίο" θα πάρεις με τη χρήση του μικροφώνου που το συνοδεύει και της RTA :p
 

Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
καλε συμφορουμιτες εχω μπει στον πειραζμο να αγορασω τον LAB GRUPPEN PDX3000
Τι λεει αυτος ο τελικος τον εχει ακουσει κανενας;
Να δω τι θα μου πουν και οι δοκτορες, γιατι το μηχανημα εχει αρκετα συστηματα
Το έχουν ξανασυζητήσει !!!
 



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.132
Ξεκίνα με το graphic EQ που το κατανοείς και νομίζω ήδη το χρησιμοποιείς, προχώρα στο parametric EQ αφού παίξεις και καταλάβεις τις παραμέτρους του (Frequency, Gain , Q) και "πτυχίο" θα πάρεις με τη χρήση του μικροφώνου που το συνοδεύει και της RTA :p
O Μεσιε Μπουτιας σου ειπε να με υιοθετησεις ΟΧΙ κατα το ημισυ ΑΛΛΑ καθ ολοκληριαν:p:rofl:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.323
Μηνύματα
2.858.524
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top