Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου


wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
Θεά η Νταντωνάκη, δε λέω... αλλά τώρα ποιος έχει όρεξη για ..."κλαψομούνικα" ;;;

Πάμε λίγο πιο δυνατά !!! :p :p

 


wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
Εγω ειπα να σε κανω Ανθρωπο, αλλα δεν, :wink: εισαι αδιορθωτο τωρα πλεον και μεταλοβαβουργιαρικο φρικ:drinks:
άντε για πάρτη σου σήμερα θα γίνω πιο ήρεμος :p

 






christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
μρε συ @costas EAR τι εχει γραψει ο RDoherty κριμα που εφυγε νωρις
Σε οτι εχει γραψει συμφωνω σε ολα 1000% :drinks:
Καλημερα σας χερ ντοκτορ
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.658
Δυστυχώς, η απώλεια του ντοχερτι είναι τεράστια, η παρουσία του ανάμεσά μας είναι αναντικαταστατη.

Υπήρξαν αντιδράσεις με την παρουσία του εδώ μέσα, διότι έλεγε βλαξ τον βλαξ, μαλαξ τον μαλαξ, κλπ.

Θεωρούσε (και συμφωνώ) χρέος μας να στοχοποιουμε τον κάθε βλαξ και να τον αποκαλούμε έτσι, δημοσίως, φορέβε.

Τα έβαλε με όλο το χάλι ενδ, χωρίς να κρατάει "προσχήματα".
Ε, όπως καταλαβαίνεις, οι αντιδράσεις ήταν αναμενόμενες.

Μεγάλο κεφάλαιο για το φόρουμ.
Τες πα.
 
Last edited:

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
μρε συ @costas EAR τι εχει γραψει ο RDoherty κριμα που εφυγε νωρις
Σε οτι εχει γραψει συμφωνω σε ολα 1000% :drinks:
Καλημερα σας χερ ντοκτορ
Και ακόμα πιο κρίμα που καθυστερούν κάποιοι - ευκόλως εννοούμενοι - να τα εφαρμόσουν... :sneaky:
Δυστυχώς, η απώλεια του ντοχερτι είναι τεράστια, η παρουσία του ανάμεσά μας είναι αναντικαταστατη.

Υπήρξαν αντιδράσεις με την παρουσία του εδώ μέσα, διότι έλεγε βλαξ τον βλαξ, μαλαξ τον μαλαξ, κλπ.

Θεωρούσε (και συμφωνώ) χρέος μας να στοχοποιουμε τον κάθε βλαξ και να τον αποκαλούμε έτσι, δημοσίως, φορέβε.

Τα έβαλε με όλο το χάλι ενδ, χωρίς να κρατάει "προσχήματα".
Ε, όπως καταλαβαίνεις, οι αντιδράσεις ήταν αναμενόμενες.

Μεγάλο κεφάλαιο για το φόρουμ.
Τες πα.
Εδώ είναι ένα σημείο που σίγουρα διαχωρίζω θέση...Εάν κι εφόσον μπορούσε να στοιχειοθετηθεί η έννοια του χρέους,αυτό θα ήταν να καταδεικνύεται η ανοησία ως στάση,αλλά όχι ο στιγματισμός με στοχοποίηση των φορέων.
Διότι κάθε δράση δημιουργεί ανάλογη αντίδραση και η αντίδραση με τη σειρά της γεννά πολωτικά φαινόμενα που διαιωνίζονται , ανεξάρτητα από το ποια πλευρά θα είχε δίκιο και ποια άδικο.
 
Last edited:

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Και ακόμα πιο κρίμα που καθυστερούν κάποιοι - ευκόλως εννοούμενοι - να τα εφαρμόσουν... :sneaky:
@Bhutia: Μα χρειαζονται συνεχη καθοδηγηση, εδω δεν ξερουν να διαβαζουν το REW- τα γραφηματα εννοω- μου θελαν και μικροφωνο τρομαρα τους που λεει και ο χαλκεντερος κ. Μαρκου
Τα σεβη μου Μεσιε Μπουτια :lolsign: :wink::hi:
 

Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
@Bhutia: εδω δεν ξερουν να διαβαζουν το REW- τα γραφηματα εννοω- μου θελαν και μικροφωνο τρομαρα τους που λεει και ο χαλκεντερος κ. Μαρκου
Με ζήτησε κανείς;;; :p :p :p
Έλα βρε Χρήστο, προσπαθώωωωωωω!!!!
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
http://orxistra.blogspot.com/2007/01/i_28.html Για περαιτερω μορφωση ;)
Νικο δυστυχως δε ξερω αγγλικα διαβαζω απο μεταφραση το REW se air fader ελληνικα
Τι προκοπη να κανεις εγω θελω, ενα, ενα, τι κανει αυτο τι κανει το αλλο
Και ξανα και ξανα μεχρι να το καταλαβω τι στα διαλα μετραει, καζαν καζαν, στεπ μπαι στεπ:gamer:
Ειμαι αργοστροφος στους υπολογιστες, πολυστροφος στην Μουσικη :wink:
Οποτε μοιραια καταληξη μονο με το ΑΥΤΙ το δικο μου αυτι.Δεν ειναι σαν του χερ ντοκτορ :wink:
Κατι κανει η τουλαχιστον προσπαθει:drinks:
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Aφιερωνεται στον κ. WNET μαστορα των υπολογιστων του καμπου, για πες μρε με.............ιο πως το ακους; ;) :wink: :)
 


wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
Aφιερωνεται στον κ. WNET μαστορα των υπολογιστων του καμπου, για πες μρε με.............ιο πως το ακους; ;) :wink: :)
Μια χαρά είναι τα μουσικά τεμάχια μανέστρο, στην αρχή έκανα ...zapping, μετά έβαλα να ακούσω ολόκληρο το δίσκο...
Τo ερώτημα είναι τι δουλειά έχεις εσύ με τέτοιους σύγχρονους ήχους :p :p :p
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
με αυτους τους ηχους ενας κυριος εκ γερμανιας εκανε ριβιου και ειπα και εγω να ακουσω τι στα διαλα ακουει για να το ακουσω και εγω και απευθυνθην στον καθ υλην αρμοδιο να με πει την γνωμη του ;) το τσιφτετελι δεν σου αρεσε;;;;;;;;;;;; :p :gamer::dance:
 
Last edited:

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
με αυτους τους ηχους ενας κυριος εκ γερμανιας εκανε ριβιου και ειπα και εγω να ακουσω τι στα διαλα ακουει για να το ακουσω και εγω
Δεν πρόκεται ν' ακούσεις πολλά , θέλει subs :p :p :p :p

το τσιφτετελι δεν σου αρεσε;;;;;;;;;;;; :p :gamer::dance:
Για τσιφτετέλι, χρειάζεται και ....εικόνα!!!
Πρέπει να γίνεις σινεματζής!!!

 


Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.153
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top