Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου








Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Αφού ξέρεις ότι με τους αμανέδες δεν τα πάω καλά.
Το μόνο που το σώνει είναι η γκομενίτσα.
Για αυτό τα βάζει, για να σε εκνευρίσει. Κατάλαβες ? Του βάζουν οι άλλοι αυτα τα τρανσμεταλα, τον εκνευρίζουν και ξεσπάει σε εσένα. :D Φίλος είσαι πρέπει να δείξεις κατανόηση.
 


Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Παρε και ενα Τουρκικο για να στρωσεις :dance2:
Επιδερμιδα:gamer:
Να δείς τώρα που θα ποστάρει ο wnet κάποιο ρόκ αμανέ , μη πω και κανά μέταλ. Εαν δεν το έχει κάνει ήδη δηλαδή και πολύ πιθανόν , να το έχω χάσει. :D
 



Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Βρε αφήστε τιςροκιες...

"Να δώσουμε φιλάκια ναυτικά".

Μόνο με λάμπα παίζει καλά αυτό.
Σωστός χα χα. Και με μόνο με λάμπα καταλαβαίνεις μέχρι και τους στιχους αυτών που ουρλιάζουν και στο death metal (πως το λενε) ακόμη.

Εγω με την λάμπα μου εκτίμησα μέχρι και το συγχρονο μεταλ και καταλαβα ότι είναι μουσικό (και μουσική). Πρίν δεν καταλάβαινα τίποτε. Το ιδιο και σε όλα σχεδόν τα είδη.

Πριν οι τραγουδιστες έστω και του παλιου μεταλ που ακουγα εγω και εχω και δσικους , δεν καταλαβαινα τι λένε. Το πρώτο που είχα ακούσει των ACDC με τον ταργουδιστη να καταλαβαινω τα παντα λες και μιλούσε. Αυτο έχανε όμως αυτό το edge απο το μεταλ, που αναγνωρίζουμε όλοι και νομίζουμε οτι ειναι σωστό .

Ο Ουιζυ θα αυτοκτονησει τωρα αλλα δεν με νοιαζει, εγω ξερω οτι λεω αληθεια χα χα.
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Σωστός χα χα. Και με μόνο με λάμπα καταλαβαίνεις μέχρι και τους στιχους αυτών που ουρλιάζουν και στο death metal (πως το λενε) ακόμη.

Εγω με την λάμπα μου εκτίμησα μέχρι και το συγχρονο μεταλ και καταλαβα ότι είναι μουσικό (και μουσική). Πρίν δεν καταλάβαινα τίποτε. Το ιδιο και σε όλα σχεδόν τα είδη.

Πριν οι τραγουδιστες έστω και του παλιου μεταλ που ακουγα εγω και εχω και δσικους , δεν καταλαβαινα τι λένε. Το πρώτο που είχα ακούσει των ACDC με τον ταργουδιστη να καταλαβαινω τα παντα λες και μιλούσε. Αυτο έχανε όμως αυτό το edge απο το μεταλ, που αναγνωρίζουμε όλοι και νομίζουμε οτι ειναι σωστό .

Ο Ουιζυ θα αυτοκτονησει τωρα αλλα δεν με νοιαζει, εγω ξερω οτι λεω αληθεια χα χα.
καλα χορωδίες, πνευστά, βιολιά είναι εφιαλτης με ταρνζιστορ χα χα (εκτος εαν τα σκασεις αλλά τότε τα έχουν σαν πνιγμένα λίγο)

Συνθ ντραμς και τυμπανι και κάποια άλλα καλύτερα το τρανζιστορ. Bass ακλυτερο ατάκ, σκατα διαχωρισμός και αρμονικες.

Χοντρικά πάντα μιλώντας. Αποχρώσεις του γκρι υπάρχουν.
 


Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Αυτό είναι δαιμονισμένο βρε, θέλει εξορκισμό χα χα χα

σχόλιο απο κάτω τρομερό : some of the notes she hits are lower than my parents expectations were of me.

Μερικές από τις νότες που χτυπά είναι χαμηλότερες από τις προσδοκίες των γονιών μου για εμένα.
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Όλες επικινδυνες είναι. Και η ξανθιά χειρότερα μάλλον χα χα. Κοράγιο στα νεα παιδιά.
 


Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
την τουτο μρε wnet Αρχιτρανσμεταλοφρικουλα που εβαλες :gamer:
Βλέπω Λίβερπουλ - Ρεάλ (0-0) ακόμη.

Κάνω ζάππινγκ και βλέπω κάτι μουσικά , με κάτι γκόμενες γριές , νέες, στα πάνελ , όλες εγχειρισμένες στο πρόσωπο. Σαν ίδιες πλαστικές, ψευτικές είναι (δόντια, χείλη μάγουλα) με κάτι τατουάζ παντού. Ε, ρε τι τραβάνε τα νέα αγόρια που είναι για να κάνουν οικογένεια.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.207
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top