Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου


Μηνύματα
12.185
Reaction score
14.491
@thva Δεν πας καθόλου καλά.:laugh:

Κι αυτό που έβαλε ο @wnet καλό ήταν, προτιμώ την τύπισσα όταν δεν τραγουδάει με καθαρά φωνητικά.
Αφου έγραψα : :D

Όλες επικινδυνες είναι. Και η ξανθιά χειρότερα μάλλον χα χα. Κοράγιο στα νεα παιδιά.++
δε βλέπω αλλά κουμπωσα ενα στοιχηματακι έτσι για το χαβαλε
Με ποιόν "είμαστε" ? χα χα
 



Μηνύματα
12.185
Reaction score
14.491
(Γ)κουβά πήγε.... δε βαριέσαι....

Μουσικούλα εμείς! το χαβά μας!

Θέμα μας το σούπερ νοβα και το συμπάν και η σχεση τους με την ηλεκτρονική μουσική όπως έλεγε ο Vangelis και ενοιωσαν και χαρα οι Depeche mode που η NASA πρότεινε να στείλει την μουσική τους στο διάστημα.

Εχω να πω τα κάτωθι : χα χα

1. Υπάρχει ενα σουπερ νοβα που είναι "ετοιμο¨ να σκάσει ανα πάσα στιγμη στην Ανδρομέδα και που το jet του μας στοχεύει. Όλοι dead απο ακτίνες γ, δεν το συζητάω χα χα

2. Ο Vanglis ο συγχωρεμένος και οι κοσμικοί μουσικοί λένε όλο για την σχέση του ανθρώπου με το σύμπαν. Λοιπόν καμία απολύτως. εχει αποδειχθεί περίτρανα πλέον (και με τελευταία μελέτη πριν κανα 3 μήνες) ότι ο άνθρωπος δεν είναι πλασμένος για να ζει στο διάστημα. :D Να το κατανοήσει ναι και μάλιστα πολυ περίεργο που έχει αυτην την δυνατότητα.
 


Μηνύματα
12.185
Reaction score
14.491
¨Ξενη" και αφυσική η ηλεκτρονική όταν βγήκε, ¨ξενο¨και το σύμπαν, βρήκαμε την μουσική που ταιριάζει.

Βέβαια πλέον δεν είναι καθόλου ξένη, οποτε λέω να στείλουμε στο διάστημα κανένα παραδοσιακό αμανέ απο αυτά που βάζει ο Κος Χρήστος. :D
 








jag

Μηνύματα
9.124
Reaction score
27.303
Έχει πλάκα να ακούς αυτούς τους στίχους με τέτοια μουσική. :D
Πάντως στο σπίτι μας κάνουμε ότι γουστάρουμε :party:
 







Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.190
Μηνύματα
2.855.578
Members
37.877
Νεότερο μέλος
grgstrts33
Top