Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Ενταξει αμ επος αμ εργο ;)

καλε Μαρκησιε ξυπνησες;;; ηπιες το γαλα σου ;; ρουφα και το αυγο σου:fuckyou::);):dance2:
Άστους να κοροιδεύουν Κε Χρήστο. Αυτοί νομίζουν ακόμη, ότι αυτό που βγάζουν οι μετρήσεις τους, είναι RT. Αυτά παθαίνουν άμα δεν έχουν βαθιά γνώση και κατανόηση της ακουστικής, όπως εμείς που τα σημαντικά τα κάνουμε με το αυτί. 😍
 



Μηνύματα
1.712
Reaction score
2.440
Πάρε τώρα και ένα σοβαρό Bullet , που θα παίζει στα νέα ηχεία που θα φιάξω.
1669896475969.png

Οχι βέβαια.
Δεν υπάρχει σοβαρή κόρνα.
Οι κόρνες είναι ΓΤΠΚ .
Αποφάσισε, σου αρέσουν ή όχι; :idk:
 


Μηνύματα
97
Reaction score
56
Τα μηχανήματα είναι της πλάκας..... αλλά οι μεζέδες και τα τσίπουρα δεν παίζονται!!!
Αφού σε τάισε και σε πότισε αρκετά...... μετά τα μηχανήματα σου φαίνονται τέλεια.....😃🤣😂😝😜😜😜😝😜😝

Ο μπάρμπα..... Χρήστος είναι άρχοντας .... πέρα της πλάκας !!!
 




christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Ο μπάρμπα..... Χρήστος είναι άρχοντας .... πέρα της πλάκας !!!
μρε ringo star εδωσες πατημα στον Μαρκησιο ε θα σε σιαξω κι εσενα :dance2:
Tι να μου αρέσει ? οι κόρνες ? όχι βέβαια. Είπαμε ΓΤΠΚ.
Αυτό είναι bullet. Δεν έχει καμία σχέση με κόρνα.
:dance2::boast::gotcha::acute::wink::tongue::smile::sneaky::laugh::rolleyes::rofl::punish::punish::prankster::biggrin::biggrin::biggrin:https://media.tenor.com/aK9Q5vEfofsAAAAC/segundo-sol-novela.gifhttps://media.tenor.com/hOuTZrwov2gAAAAC/drink-big-cup.gifhttps://media.tenor.com/f5asRSsfl-wAAAAC/good-boy-pat-on-head.gif
 
Last edited:


wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
αστο ρε μανέστρο να πάει στο διάολο... αφού δε σου κάθεται το gif-άκι... κάνε καμια τρούπα!
 

Μηνύματα
690
Reaction score
1.100
Τα μηχανήματα είναι της πλάκας..... αλλά οι μεζέδες και τα τσίπουρα δεν παίζονται!!!
Αφού σε τάισε και σε πότισε αρκετά...... μετά τα μηχανήματα σου φαίνονται τέλεια.....😃🤣😂😝😜😜😜😝😜😝

Ο μπάρμπα..... Χρήστος είναι άρχοντας .... πέρα της πλάκας !!!
Ο Christos 77 δεν είναι άρχοντας, είναι ο πρίγκηπας ο πραγματικός του avsite.

Το λέω διότι αποδεικνύει ότι η μουσική δεν έχει φραγμούς και κατηγορίες που διάφοροι "πρίγκηπες" μας λένε. Κι ότι η κλασική μουσική είναι πραγματικά ... λαϊκή μουσική
 



Μηνύματα
690
Reaction score
1.100
Όσο για τη Musik Verein Ioannina (TM), τι να πει κανείς;!

Απίθανη ακουστική, μηδενική παραμόρφωση από τους εξοπλισμούς που μας επέτρεψε να ανεβάσουμε στάθμες που μέχρι και τον Αλή Πασά "ξυπνήσαμε"
IMG_20221201_110517.jpg
IMG_20221201_110517.jpg
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
αστο ρε μανέστρο να πάει στο διάολο... αφού δε σου κάθεται το gif-άκι... κάνε καμια τρούπα!
Αφου δεν με λες εσυ που εισαι μεγαλος ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΤΩΝ υπολογιστων του σοφτγουερ του μιντγουερ και σφικογουερ τι να κανω κι εγω ο καψερος :rofl: Αρχιτρανσμεταλοφρικουλα:prankster:
 





Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.274
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top