Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου





Μηνύματα
12.214
Reaction score
14.516
Δεν θυμάμαι πότε κυκλοφόρησε ακριβώς αυτό.

Το άκουγα νομίζω στην τρίτη γυμνασίου το 1980 -81 σε ένα μπαράκι ωραίο που πηγαίναμε μικρά που το έπιαζε απο κασέτα με ένα κασετόφωνο Νακαμίτσι.

Μας άφηνε και βάζαμε και μουσική όταν έφευγε ο πολύς κόσμος μετά τις 2 χα χα. DJ's χα χα
Μη τσιμπας 3606 με αυτά απ λέι ο κρο μανιον
Κατσε θα τον φτιάξω καλά εγω τον Κρο μάνιον που δεν έχει καταλάβει πως ξέρουμε καλύτερα τι του αρέσει ακόμη και απο τον ίδιο.

 
Last edited:



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.132
Το άκουγα νομίζω στην τρίτη γυμνασίου το 1980 -81 σε ένα μπαράκι ωραίο που πηγαίναμε μικρά που το έπιαζε απο κασέτα με ένα κασετόφωνο Νακαμίτσι.
Μρε @thva εσυ εισαι νεο παιδι στα καραντουζενια:drinks:
 


Μηνύματα
12.214
Reaction score
14.516

Μρε @thva εσυ εισαι νεο παιδι στα καραντουζενια:drinks:
Με γέρασε εδω μέσα ο Μάρκου etal... xa xa
thva i just found this, θυμάσαι που λέγαμε για την Σινέντ Ο' Κόνορ...

¨Ελα τωρ ατο είδα το πόστ σου, είμαι απασχολημένος αλλου ...να γελάω .

Βρε συ εγώ δεν είπα ποτε κακό για την Pink. Εάν θυμάσαι μάλιστα μια φορά που ξαναλέγαμε για αυτή σου είχα πεί ότι είναι καλή φωνή, καλλιτέχνις και αισθητική, ιδίως στο ξεκίνημα της.

Και εδώ ωράια το λέει.

Μου αρέσει και άλλη μια Αγγλίδα απο αυτες τις "στάρ", δεν θυμαμαι τώρα , θα την ψάξω λίγο και θα σου πω σε λίγο.
Κάτι J ; λέγεται ; μια συνήθως με κλεοπατρε μαλλι. Jessie J ; για πες ;
 


Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.013
Δεν θυμάμαι πότε κυκλοφόρησε ακριβώς αυτό.

Το άκουγα νομίζω στην τρίτη γυμνασίου το 1980 -81 σε ένα μπαράκι ωραίο που πηγαίναμε μικρά που το έπιαζε απο κασέτα με ένα κασετόφωνο Νακαμίτσι.

Μας άφηνε και βάζαμε και μουσική όταν έφευγε ο πολύς κόσμος μετά τις 2 χα χα. DJ's χα χα

Κατσε θα τον φτιάξω καλά εγω τον Κρο μάνιον που δεν έχει καταλάβει πως ξέρουμε καλύτερα τι του αρέσει ακόμη και απο τον ίδιο.

Επειδή αναφέρεσαι σε μένα , φυσικά και μου αρέσουν αυτά που έβαλες και τα ξέρω και τα ακροώμαι χρόνια τώρα.
 

Μηνύματα
12.214
Reaction score
14.516
Σαν DJ κάποιος μαθαίνει να ¨διαβάζει¨ και να βρίσκει κομμάτια που αρέσουν στους άλλους και δεν βάζει μόνο τι ακούει αυτός.
 

jag

Μηνύματα
9.161
Reaction score
27.403
Καλή φωνή η δικιά σου
Καλύτερα πχιο εκκεντρικές :biggrin:

Screenshot 2023-03-22 at 19-16-21 Sia - Google Search.png

Sia

Σαν DJ κάποιος μαθαίνει να ¨διαβάζει¨ και να βρίσκει κομμάτια που αρέσουν στους άλλους και δεν βάζει μόνο τι ακούει αυτός.
δλδ με αυτό θα κλείσουν όλοι τα πισιά :laugh:



αγαπησιάρικο ε δεν μπορείς να πεις :acute: :spiteful:
 








Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.326
Μηνύματα
2.858.606
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top